Poniedziałek
03.11.2025
nr 307 (7400 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: 3 listopad imieniny św.Huberta patrona leśników i myśliwych.Huberta  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 08:48
Z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym dnia Św..Huberta wszystkim koleżankom i kolegom leśnikom i myśliwym jak najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności osobistej sukcesów na niwie zawodowej jak i w życiu prywatnym zaś wszystkim tym ,którzy w jakikolwiek sposób próbują szkodzić tym dwom wymienionym grupom powściągliwości i powrotu na drogę opamiętania w myślach i czynach kierowanych w stronę wymienionych grup . Świętemu Hubertowi cześć !Darz bór

Autor: pięta  godzina: 08:54
Panie Gawlicki widzę,że czekałeś pan na to długo by w dniu Św.Huberta przydzielić mi kolejny raz ten śmieszny pański kartonik ten powyższy apel był także skierowany ii do pana!

Autor: August  godzina: 10:55
Przemiłemu i sympatycznemu Karolowi z tejże okazji . Darz bór i zdrowia.

Autor: Renegat  godzina: 11:19
Darz Bór

Autor: pięta  godzina: 13:23
Kolego Auguscie życzenia akurat koledze odwzajemniam życząc zdrowia i spotkań tylko z ludźmi mądrymi i życzliwymi nigdy z tymi co to zachowują się jak owe hieny czatujące na każde potknięcie człowieka dzień czy noc zień szary i święto tych niestety pośród Nas zauważa się coraz więcej Świętemu Hubertowi cześć Darz bór

Autor: Renegat  godzina: 13:37
Tak pięta jak zwykle masz rację haha aż żółć ci się wylała

Autor: kedaT  godzina: 15:50
Darz bór Dziwne - znowu żólta - chciałoby się zapytać a za co?

Autor: VCNC  godzina: 16:49
Pieta ! Od Huberta wole Święty Eustachy (zlatynizowany Eustachius lub Eustathius , grecki Εὐστάθιος Πλακίδας Eustathios Plakidas ) (www.lowiecki.plhttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/S.Eustace_%28Cretan_school%2C_16th_c.%29.jpg) Bo Hubert przez pryznat modelu bierutowskigo, jego gospodarke, przy calym szacunku do tego Imienia, zle lezy na talerzu. Bez setki I galaretki nie przejdzie

Autor: pięta  godzina: 17:13
Kolego KiedaT ponieważ w zasadzie mieszkamy blisko siebie może kiedyś w najbliższym czasie będziemy mogli sobie twarzą w twarz szczerze porozmawiać wśród grona ludzi wzajemnie sobie życzliwych bez zakłamań i niedomówień tu nie jest ku temu miejsce kolegę też podobnie jak i kolegę Augusta jako prawego myśliwego w dniu naszego święta serdecznie pozdrawiam.Myślę,że nastąpi kiedyś czas ,że Ci wszyscy ludzie którzy dzisiaj tak ochoczo uderzają w łowiectwo w szerokim tego słowa znaczeniu już wkrótce pójdą tam skąd przyszli czyli na margines polskiego łowiectwa bo nie będzie dla nich miejsca wśród nas koledze także życzę w dniu naszego święta aby owo piękne Podkarpacie o którym kolega tak często wspomina piękniało nadal z dnia na dzień i zmieniało się tylko na lepsze św.Hubertowi cześć Darz bór.

Autor: Renegat  godzina: 17:46
Pięta złoży obywatelski projekt sejmowy i za krytykowanie wspaniałości Pzł wyrzucenie natychmiastowe że zrzeszenia i przepadek mienia pozbawienie praw publicznych . Dawaj pięta może się uda .

Autor: pięta  godzina: 18:22
Dzień ś.Huberta a od rana całe południe Polski skąpane w deszczu pozdrawiam.

Autor: Renegat  godzina: 18:26
Darz bór

Autor: pięta  godzina: 20:32
Jak więc kolego KiedaT kolega widzi to są ruchy w wykonaniu administratora portalu przenosi się temat do HP bo jest mało istotny w tym dziale w którego go zadałem a tu w HP można na innych pluć bez ograniczeń nawet w taki dzień pozdrawiam kolegę Sw.Hubertowi cześć DB

Autor: Renegat  godzina: 20:35
To nie ruchy administratora tylko ukrócenie niepohamowanej propagandy i bezpodstawnego szkalowania za poglądy do tego nie potrzeba admińistratora .

Autor: kedaT  godzina: 20:47
U mnie w kole polowanie hubertowskie w sobotę . Będę tylko na mszy w intencji zmarłych kolegów. Polowanie bez naganki , z podkładaczami dwa psy .Już teraz inne klimaty panują. Pozdrawiam z pięknego Podkarpacia - dzisiaj deszczowo .

Autor: Renegat  godzina: 20:48
Darz bór

Autor: bfgj  godzina: 21:01
A ja też będę na takim polowaniu .Ale tylko jako gość Okolice -Brzozów

Autor: Renegat  godzina: 21:06
Ładna okolica małopolska wschodnia

Autor: trucizna  godzina: 21:37
Zenek Przecież Ty się wyparłeś łowiectwa Ciągnie wilka do lasu ...

Autor: kedaT  godzina: 22:08
Brzozów - rzut beretem Dynów - Pogórze Dynowskie - Rzeszów - Rymanów - Iwonicz --- jakby nie było - piękne Podkarpacie . Pozdrawiam

Autor: Renegat  godzina: 22:41
Darz bór piękna okolica bieszczadów