Wtorek
28.06.2022
nr 179 (6176 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nie żreć tyle

Autor: wuj Onufry  godzina: 05:17
Lewacki oligarcha z korzeniami w PZPR mieszka w Szwajcarii, a do swej drugiej chałupy w Krakowie przylatywał systematycznie prywatnym samolotem. I podlizuje się lewackim pożytecznym idiotom z łbami upranymi przez klimatengeszefciarzy, bajdurzeniem o swojej "zero emisyjności". To ten samolocik na prund, czy galernicy śmigiełkami kręcą?🤪

Autor: trucizna  godzina: 08:32
wuju A te lewaki powyżej to dobre czy złe ? Gdzie oni mieszkają ?

Autor: narzynacz  godzina: 08:52
Lewaki jak lewaki . Wielu było chwilę w PZPR . Można robić błędy . To ludzkie . Trzeba umieć z nich wyjść . Rafcio natomiast ten lewak bogaty co hołocie odmawia uczciwej strawy to jest ktoś inny . W stanie wojennym paszporty były zdemontowane w komisariacie MO . Tymczasem on za granicę jeździł . Jeszcze na uniwersytety . Wielkie zaufanie miały do niego władze partyjne ... To jest jądro ciemności . Najgorszy syf .

Autor: kudłatyx  godzina: 09:02
bo paliwo przez klimat drogie że co naganiacz? przez klimat? to już nie przez Putin inflację? coś się od wczoraj zmieniło? ale wy macie nas,ane we łbach.

Autor: August  godzina: 09:02
‘’Lewaki jak lewaki . Wielu było chwilę w PZPR . Można robić błędy . To ludzkie . Trzeba umieć z nich wyjść .’’ Coś w tym jest.. Bo gdy się dosłużyło stopnia starszego szeregowego w LWP i to w uznanej przez pisiorów zbrodniczej formacji WOP . Ma się teraz tę potrzebę w medialnych zaistnieniach manifestować swoje nawrócenie.

Autor: trucizna  godzina: 09:06
Oooooo widzisz ... ,,Można robić błędy. To ludzkie . Trzeba umieć z nich wyjść" A może można być sprzedajną qrwą co zawsze ustawia się skąd wiatr wieje ? Przeskoczyć ze skrajności w skrajność ? Widzisz ? Wasz lewak to dobry lewak bo ,,nawrócony "

Autor: PeBe  godzina: 09:38
Mięso trzeba jeść (tak jak my to nasze, zdrowe z lasu) a nie żreć byle co, byle na szybko, byle więcej chemii (bo wysokoprzetworzone) z ogromną ilością węglowodanów (cukrów).

Autor: WIARUS  godzina: 10:01
Dobra rada - jeść i to tyle na ile uda się zarobić ;-))) Zdjęcie z gminnego targowiska zamieszczone na łamach GL z dnia 27.06.2022. Były jeszcze frankfurterki z sarny po 53,- /kg.

Autor: WIARUS  godzina: 10:05
A tego nie ruszać ;-))) Na tym samym targowisku.

Autor: 28rafal  godzina: 20:39
Dzisiaj byłem głodny na zakupach..Źle się skończyło. Znowu gar galarety. Galarety jeszcze nie jadłem,,,ale ogryzłem całe mięso i zjadłem warzywa..Leżę jak krokodyl po antylopie i przez myśl mi nie przemknie żeby coś zjeść..:-) Pełen psychiczny komfort.. Wypiłem za to 1,5 lira mineralki,,,,trzeba się przecież dobrze nawadniać..:-)

Autor: labul  godzina: 21:26
28rafal nie za gorąco na robienie galarety ?

Autor: 28rafal  godzina: 21:33
Dzisiaj już normalna temperatura. Padało,,o 6 rano znowu ma padać.. Galareta jest zabunkrowana w lodówce..:-)