Wtorek
28.06.2022
nr 179 (6176 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Złapałem jakiegoś wirusa  (NOWY TEMAT)

Autor: Jan Tukan  godzina: 16:13
W poniedziałek mnie powaliło, nie mogłem oddychać, mówić , gorączka, ból głowy i mięśni, zero apetytu ....z samochodu nie moglem wyjść na parkingu by pójść do Walmart po leki , w sklepie byłem cały mokry, mimo, że AC chodziło na max. Przy kasach wszyscy ode mnie wiali, bo widać bylo, że chory jestem. Cały dzień i noc męki. Gorączka. Dziś mnie puszcza ....wraca apetyt ....zjadłem cała patelnie piersi z kurczaka organic przysmazonych na złoto, z cebulką, papryka, grzybami ...też na złoto, slono- słodkich. Wziąłem pastylki na chorobę shot glass z Vicks z miodem, popiłem pół litrem wody Topo Chico ... I czuje się lepiej. Chyba będę żył. Dziś ostatnie czeki w firmie dla rosyjsko i ukraińsko języcznych pracownikow. Od dziś tylko Latynosi i Polacy. Muszę się jakoś zebrać i jechać temat zakończyć, ale jeszcze z dzień bym polezal. Mam nadzieję, że nie złapałem Covid-19. Jak dotychczas nie złapałem to chyba i teraz nie, choć dziwna ta choroba, w jeden dzień mnie wycięła. Jakiś pie prz on y wirus się przypaletal. Całe szczęście, że żona w domu w innym stanie, bo bym może i ja tym wirusem zaraził. Dzwoniła do mnie całą noc bo się martwila, a ja jak po lekach poszedłem spać, to 8 h jak zabity.

Autor: Jan Tukan  godzina: 16:20
Spróbuję pójść na basen później ...tak delikatnie mięśnie rozruszać ..a teraz jadę na kawę , wezmę mocniejsza, bo przez te leki śpiący jestem. Może na robocie mnie ciśnienie skoczy, jak coś znajdę , co spie przyli, to się rozbudze na dobre. Zobaczymy. Teraz tych wirusów dużo dzięki Ruskim i Chińczykom. Ten cały Covid-19, małpia ospa to pewnie ich robota☝️🤠.

Autor: pięta  godzina: 18:15
Panie Tukan to są objawy Covidu....czyli 4 kolejna fala wkrótce możesz pan odejść w zaświaty szybko do lekarza to nic ,że drogo na zdrowiu pan nie oszczędzaj!

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:54
Panie pięta ...mówisz pan, że to Covid-19?🤔 No to wytnie mnie wszystkich chłopaków n tej lokalizacji ...bo dziś była wypłata czeków. Ja czuję się tak na 70% lepiej niż wczoraj, apetyt .mam, smaku nie straciłem. Pojadę na basen za 2 h, zjem lunch , kupię czosnek ( nie chiński) i mam nadzieję, że mnie przejdzie. To chyba nie covid 19 bo palce u nóg mam w tym samym kolorze, co reszta, opalone ładnie .... Sypialnie przed wyjazdem okopcilem biała szałwia by nie było wirusów też.

Autor: Jan Tukan  godzina: 19:06
Panie pięta u nas tu mówią, że produkty z Polski zdrożeją o 100%? To tak jak było zaraz po Covid-19, gdy kontenery z żywnością nie mogły dotrzeć do sklepów. Jeżeli w Polsce jest inflacja, a już się mówi o 100%, to pewnie pójdzie 200%. Muszę przed 4 lipca zrobić w polskich sklepach zakupy produktów z długim terminem ważności i zawieść na święto do żony, bo pewnie będą droższe od lipca. A w basement się mogą leżeć, paprykarz szczeciński, kaszankę, mielonkę, jakieś ryby itd. Kiedyś się zje, a jak ma być drożej, to nie ma sensu przepłacać, bo taniej nie będzie. Spirytus też kupię.

Autor: HelaHel  godzina: 19:23
To nie Covid, to jakiś wirus z grupy "Jarzabek", nie wykluczone że z podgrupy "Pablo". Najskuteczniejszym środkiem na tego typu wirusy - jest nacieranie pięt i głowy czosnkiem (koniecznie chińskim) oraz okadzanie miejsc przebywania, czerwoną (ew. czarną) szałwią z Wielkiego Kanionu Kolorado. :))

Autor: Jan Tukan  godzina: 19:32
Biała szałwia, dym z niej zabija 90% wirusów i drobnoustrojów w pomieszczeniu. To stary sposób szamanów indiańskich!!!! ( To potwierdza dzisiejsza medycyna). Covid-19 też zabija. Do tego też dobra jest jej mieszanka z kory czerwonej czereśni. Znam szamankę, z plemienia Ho Chunk, co jest też ekspertka od 🦋, z Wild Rose WI, co mieszka na początku szlaku lodowcowego do hiking, można też zjeść u niej śniadanie lub obiad ( płatne) co ma ogromną wiedzę na temat ziół i ich stosowania.

Autor: Jan Tukan  godzina: 19:53
Są nawet filmy o tem o polsku: https://youtu.be/0YTUMC_a_Zw I tu: https://youtu.be/6MQj-cPQeOQ

Autor: Jan Tukan  godzina: 20:15
https://santamedicina.pl/szalwia-biala-salvia-apiana/