Niedziela
23.02.2014
nr 054 (3129 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Znikające tematy  (NOWY TEMAT)

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 11:00
W dniu wczorajszym wpisałem temat kart stanowiskowych do działu „akcesoria” w sumie temat mało znaczący, jednak został usunięty przez administratora. Wydaje mi się że pan Piotr niektóre tematy nakręca do granic wytrzymałości i gdy prosi się o ich usuniecie to niestety, prośby takiej nie spełni. Natomiast tematy, które jemu są nie na rękę po prostu wycina ze swojego portalu. Takie zachowanie jest zauważalne nie od dziś. Przez to kol. Piotrze traci pan wiarygodność wśród myśliwych. Jedynie mi pozostaje życzyć powodzenia.

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 11:32
Moja chęć pomocy niektórym kolego w pracy na rzecz własnych Kół Łowieckich między innymi polegającej na integracji mysliwych zgrópowanych w kołach, uznana została przez redakcje portalu lowiecki.pl za reklamę. Życze powodzenie panie Piotrze i wyboru inteligentnych współpracowników. DarzBór.

Autor: harap  godzina: 11:41
Szanowny Kolego " Marku Bublej" Mnie swego czasu w temacie " Sejm nie stracił jednomyslności" jeden ze "schlebiających" ( MSjp Skorupka i Auderska) redakcji internautów napisał; " Od "Szanownej Redakcji" możesz się jednak odpimpać, bo to ona decyduje czym i w jakim wymiarze będzie się zajmowała, a nie Ty. Co najwyżej możesz sobie tylko poklikać i cieszyć się, gdy ktoś to zauważy." No to by było na tyle! Pozdrawiam harap

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 13:12
Gdy rozpocząłem własne projekty na prośbę niektórych kolegów występujących na portalu lowiecki.pl nie sądziłem że wzbudzi to takie zainteresowanie. Dlatego też korzystając ze stron portalu przekazywałem informacje o możliwości pobieranie samodzielnie i rozbudowywania do własnych potrzeb. Czyli moja praca była całkowicie wyłączona z uzyskiwania jakichkolwiek donacji i wynagrodzeń, była całkowicie bezinteresowna – dla dobra naszej łowiectwa. No cóż chęć zarabiania pieniędzy przez portal lowiecki.pl przewyższa działalność charytatywną i służąca dla polskiego łowiectwa. Nie będę cytował otrzymanych od kolegów formumowiczów na mój adres mail’owy tekstów ale powiem jedno : życzę powodzenia panie Piotrze.