KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO "CIETRZEW" w piecioleciu 2018 - 2023

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp. Imię i Nazwisko  byk  łania ciele rogacz koza koźle dzik   lis   zając punkty
1 Robert Literski 4 13 8 25 37 4 96 38 0 4932
2 Ireneusz Ożóg 8 4 1 26 6 0 46 31 0 2705
3 Arkadiusz Szturo 6 2 3 11 10 1 46 11 0 2233
4 Kamil Stolc 0 0 0 0 2 0 66 30 0 2150
5 Mariusz Dobek 4 2 0 5 7 0 53 11 0 2095
6 Emil Żachowski 4 0 0 16 6 1 37 12 0 1758
7 Piotr Gawlicki 7 3 1 6 1 0 26 8 0 1450
8 Norbert Breska 0 2 2 0 17 2 29 4 0 1216
9 Andrzej Dończyk 3 2 1 1 1 1 28 8 0 1178
10 Roman Dobek 1 2 0 15 10 1 17 8 0 1088
11 Jakub Szreder 0 3 0 0 10 5 23 24 0 1070
12 Bartosz Szturo 0 2 0 0 7 1 29 5 0 1053
13 Włodzimierz Machczyński 5 0 0 12 0 0 13 12 0 940
14 Łukasz Wasiszek 2 1 0 2 2 0 21 0 0 830
15 Zenon Dyś 2 0 0 18 5 3 3 17 0 709
16 Paweł Caboń 4 1 1 1 1 0 13 3 0 705
17 Andrzej Kistowski 0 0 0 1 1 0 18 1 0 575
18 Mariusz Nieżórawski 0 1 0 0 4 0 14 0 0 500
19 Edmund Nieżórawski 1 0 1 5 1 1 9 0 0 468
20 Krzysztof Sulima 1 1 0 2 0 0 10 3 0 445
21 Marek Szymborski 2 1 0 5 0 0 5 4 0 410
22 Rafał Wrycza-Rekowski 3 0 0 3 0 0 5 0 0 360
23 Radosław Dering 0 0 0 0 10 3 7 4 0 354
24 Roman Bogdanowicz 0 0 0 0 0 0 11 4 0 350
25 Romuald Zygmański 2 0 0 4 0 0 5 2 0 340
26 Przemysław Dobek 0 0 0 0 2 1 9 6 0 328
27 Dariusz Literski 1 2 0 0 1 1 4 3 0 283
28 Patryk Szymborski 0 0 0 0 3 1 6 12 0 278
29 Kazimierz Dułak 0 0 0 0 3 1 7 1 0 253
30 Mateusz Lewandowski 0 0 0 0 0 0 8 2 0 250
31 Mirosław Wojnałowicz 0 2 0 5 0 0 1 0 0 210
32 Marek Stiller 0 0 0 1 1 0 5 3 0 195
33 Maciej Biedroń 0 0 0 0 1 0 6 0 0 190
34 Zbigniew Szymborski 0 1 1 0 0 0 3 1 0 165
35 Łukasz Szulist 0 0 0 0 0 0 5 3 0 165
36 Andrzej Szreder 0 2 0 1 1 0 1 2 0 150
37 Kazimierz Wasiszek 0 0 0 0 1 0 4 3 0 145
38 Rafał Kępka 0 0 0 0 1 0 3 0 0 100
39 Piotr Zarzycki 0 0 0 0 0 0 3 0 0 90
40 Andrzej Nowacki 0 1 0 0 0 0 1 0 0 70
41 Mateusz Dończyk 0 0 0 0 0 0 2 1 0 65
42 Mateusz Piszcz 0 0 0 0 0 0 2 1 0 65
43 0 0 0 0 0 0 2 0 0 60
44 Karol Żeromski 0 0 0 0 0 0 2 0 0 60
45 Przemysław Lewicki 0 0 0 0 0 0 2 0 0 60
46 Józef Stachowski 0 0 0 1 0 0 1 0 0 50
47 Marek Łukaszewicz 0 1 0 0 0 0 0 0 0 40
48 Agata Murawska 0 0 0 0 0 0 1 1 0 35
49 Arkadiusz Kalinski 0 0 0 0 0 0 1 1 0 35
50 Edward Wójcik 0 0 0 0 0 0 1 0 0 30
51 Michał Mielnikow 0 0 0 0 0 0 1 0 0 30
52 Patryk Bichowski 0 0 0 0 0 0 1 0 0 30
53 Piotr Jan Stepnowski 0 0 0 0 0 0 1 0 0 30
54 Witold Żagiell 0 0 0 0 0 0 1 0 0 30
55 Ryszard Grulkowski 0 0 0 1 0 1 0 0 0 28
56 Marek Łagowski 0 0 0 0 1 0 0 1 0 15
57 Daniel Kreft 0 0 0 0 1 0 0 0 0 10
58 Gerard Wrycza-Rekowski 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5
59 JANUSZ HOPPE 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5
60 Stanisław Lichoń 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5
61 Jakub Sołtruk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Janusz Zarzycki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Byk - 50 pkt., Łania - 40 pkt., Ciele - 30 pkt., Rogacz - 20 pkt., Koza - 10 pkt., Koźle - 8 pkt., Dzik - 30 pkt.


Zobacz wyniki 5-lecia 1098 - 2003
Zobacz wyniki 5-lecia 2003 - 2008
Zobacz wyniki 10-lecia 1998 - 2008
Zobacz wyniki 10-lecia 2003 - 2013
Zobacz wyniki 15-lecia 1998 - 2013

Archiwum Strona główna