27/06/2014

Nowy domek na posesji koła w Ełaganowie


Obecni przy rozładunku
  1. Ireneusz Ożóg, sekretarz
  2. Mariusz Dobek, p.o. podłowczy
  3. Andrzej Kistowski
 
W miesiącu czerwcu zarząd dokonał zakupu domku holenderskiego na posesję w Ełaganowie, co pozwoli członkoom koła na korzystanie z możliwości zakwaterowania nie tylko na obw. 222, ale również na obwodach 155 i 167. Domek ma salon z kanapami i kominkiem gazowym, dwie sypialnie, jedną dużą z podwójnym łóżkiem i drugą małą z dwoma łóżkami, kuchnię ze stołem do konsumpcji oraz łazienkę z prysznicem. Domek jest ocieplany, ma podwójne szyby oraz grzejniki elektrycznwe w pomieszczeniach. Stan wewnątrz idealny, a meble sprawiają wrażenie, że są nieużywane. Rozmiar 3,70 x 11 metrów. Od strony wejścia planowany jest taras podobny do tego w Bartoszymlesie, ale większy.

Domek został dostarczony w nocy z piątku na sobotę 27 czerwca, rozładowany i postawiony na ogrodzonym terenie koła w Ełganowie. Teraz pozostało podłączenie instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz oczekiwanie na podłączenie działki do sieci energetycznej.

Na zdjęciach moment przywiezienie domku na posesję koła w nocy oraz już jak wygląda on w dziennym świetle po postawieniu.


Strona główna Kronika 2014/2015