strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: jozsoj
Data: 10/01/2012
Publikacja: 12/01/2012
Pytanie: Myśliwy zarzuca błąd ZK, który do 29 stycznia 2012 roku zaplanował polowania zbiorowe na: jelenie byki, jelenie cielęta i dziki przelatki . Uważam, że nie ma racji bo regulamin polowań na to zezwala. Kto ma rację?

Odpowiedź:
Polowania zbiorowe mogą odbywać się do 31 stycznia (§ 5 ust.1 pkt 1 Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie szczegółowych zasad i warunków wykonywania polowania). Dziwię się tylko, że nie dopuszczono do odstrzału warchlaków, bo przelatki żeńskie w styczniu to już praktycznie zapłodnione przyszłe, od kwietnia, lochy.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.