strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2017

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ StrzelnicaTerminWyniki
1VI Puchar PodlasiaBiałystokKarakule08-07-2017Wyniki 
2XVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)BiałystokKarakule02-09-2017Wyniki 
3II Puchar PodbeskidziaBielsko BiałaGoleszów30-04-2017Wyniki 
4Puchar Krzysztofa i BeatyBielsko BiałaGoleszów23-07-2017 
5Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów12-02-2017 
6Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów02-04-2017 
7Puchar Nadleśnictwa Andrychów Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2017 
8O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie01-05-2017 
9Zawody Polsko-Czeskie o Puchar Goleszowskiego  "Hubertusa" Bielsko BiałaGoleszów13-05-2017 
10O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie14-05-2017 
11Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 21-05-2017 
12Turniej 5 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze28-05-2017 
13O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie18-06-2017 
14Pierwszy Krok w Strzelectwie i Puchar Dian Bielsko BiałaBrzeszcze24-06-2017 
15Zawody Rejonowe Bielsko BiałaGoleszów01-07-2017 
16Zawody Rejonowe (dla członków kół łowieckich Grupy II*) Bielsko BiałaBrzeszcze02-07-2017 
17Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaGoleszów08-07-2017 
18Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze09-07-2017 
19Zawody Okręgowe Bielsko BiałaGoleszów05-08-2017 
20III Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie02-09-2017 
21Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze01-10-2017 
22V Puchar Trzech Króli - parkur BydgoszczOsie06-01-2017Wyniki 
23XIX Ogólnopolskie Zawody Seniorów BydgoszczŁącko10-06-2017Wyniki 
24XVI Puchar' Łuczniczki OW BydgoszczŁącko17-09-2017Wyniki 
25VI Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo25-03-2017Wyniki 
26I Puchar Marszałka Województwa  Kujawsko -Pomorskiego w Compak Sportingu ODWOŁANE !!!! BydgoszczSkoraczewo17-06-2017Wyniki 
27II Puchar MKS ASTRA w COMBINED GAME SHOOTING  ( F.I.T.A.S.C) BydgoszczSkoraczewo04-06-2017 
28VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo15-07-2017 
29II Puchar MKS ASTRA  w Angielskim Double  Sportingu BydgoszczSkoraczewo20-08-2017 
30VI Puchar Wójta Gminy Sośno w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo21-10-2017 
31Puchar Wiosny Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz01-04-2017 
32MISTRZOSTWA EUROPY FITASC Compak® Sporting w cztery dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz11-05-2017 
33IX Mistrzostwa Polski Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz15-07-2017 
34Puchar Jesieni Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz07-10-2017 
35Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy BydgoszczŁącko22-04-2017 
36Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko03-05-2017 
37Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko28-05-2017 
38Puchar Prezesa ORŁ  BydgoszczŁącko24-09-2017 
39Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko24-10-2017 
40XIII Liga Gentelmenów BydgoszczOsie30-04-2017Wyniki 
41XVIII Kuj-Pom. Grand Prix Puchar Hanny Bukowieckiej BydgoszczOsie21-05-2017Wyniki 
42XVI Puchar Wójta Gminy Osie BydgoszczOsie08-07-2017Wyniki 
43II Puchar Skibickiego Turniej Par BydgoszczOsie15-07-2017Wyniki 
44XXIV Zawody Rodzinne BydgoszczOsie22-07-2017Wyniki 
45XVII Mistrzostwa Powiatu Świeckiego BydgoszczOsie06-08-2017Wyniki 
46VI Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa BydgoszczOsie19-08-2017Wyniki 
47XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy BydgoszczOsie26-08-2017Wyniki 
48XVIII Kuj-Pom. Mistrzostwa Seniorów i II Memoriał Juliana Bukowieckiego  BydgoszczOsie02-09-2017Wyniki 
49XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja I BydgoszczOsie28-05-2017 
50XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja II BydgoszczOsie24-06-2017 
51XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja III BydgoszczOsie30-07-2017 
52XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja IV BydgoszczOsie12-08-2017 
53XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja V BydgoszczOsie16-09-2017 
54XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - FINAŁ BydgoszczOsie14-10-2017 
55XXII Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina09-09-2017Wyniki 
56Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko ChełmKumowa Dolina23-04-2017 
57Mistrzostwa Okręgu Zamojskiego ChełmKumowa Dolina03-06-2017 
58XVII Mistrzostwa Okręgu Chełmskiego ChełmKumowa Dolina17-06-2017 
59Parkur Chełmski ChełmKumowa Dolina15-07-2017 
60IX Puchar Dian ChełmKumowa Dolina12-08-2017 
61Turniej Zarządów Kół Macierzystych ChełmKumowa Dolina26-08-2017 
62Zawody sędziów i instruktorów ChełmKumowa Dolina30-09-2017 
63III Puchar Północnego Mazowsza CiechanówChotum30-09-2017 
64Mistrzostwa Okręgu Ciechanowskiego CiechanówChotum03-06-2017 
65XXIV Zawody strzeleckie CiechanówChotum09-09-2017 
66L (50) Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)CzęstochowaKochcice15-07-2017Wyniki 
67III Puchar „Jury Częstochowskiej’’ OWCzęstochowaKochcice30-09-2017 
68Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice28-01-2017Wyniki 
69Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice18-02-2017Wyniki 
70Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice18-03-2017Wyniki 
71CLEVER Cup Compak Sporting 100 rzutków CzęstochowaKochcice09-04-2017 
72Czwartki strzeleckie - OTWARCIE !!! CzęstochowaKochcice27-04-2017 
73Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice11-05-2017 
74Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice18-05-2017 
75Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice25-05-2017 
76Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice08-06-2017 
77Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice22-06-2017 
78Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice29-06-2017 
79Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice06-07-2017 
80Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice20-07-2017 
81Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice27-07-2017 
82Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice10-08-2017 
83Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice17-08-2017 
84Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice31-08-2017 
85Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice14-09-2017 
86Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice28-09-2017 
87Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice05-10-2017 
88Czwartki strzeleckie - FINAŁ !!! CzęstochowaKochcice14-10-2017 
89Parcour Nocny CzęstochowaKochcice27-10-2017 
90II Puchar Elbląga OWElblągGołąbki26-08-2017Wyniki 
91XVIII Memoriał Adama Kraińsłriego OW ODWOŁANEGdańskJaśkowa Dolina05-08-2017 
92Memoriał Ryszarda Pięty i Bronka LisaGdańskBietowo22-07-2017 
93XXIII Mistrzostwa Świata Kół Łowieckich Kociewia w strzelaniu do rzutkówGdańskBietowo19-08-2017 
94Zawody myśliwych i Braci Kurkowych "O Tabakierę Starosty Powiatu Starogardzkiego"GdańskBietowo30-09-2017 
95Puchar Grodu nad Prosną KaliszWolica19-08-2017Wyniki 
96Puchar Prezesa ORŁ w Kaliszu  KaliszWolica29-04-2017 
97Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2017 
98Piknik Prezesów i Łowczych Kół KaliszWolica06-05-2017 
99Piknik Komisji Problemowych KaliszWolica20-05-2017 
100Zawody 50 + KaliszWolica10-06-2017 
101XL Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica24-06-2017 
102Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica12-08-2017 
103Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica02-09-2017 
104V Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice08-04-2017Wyniki 
105ParcourKatowiceSiemianowice27-05-2017Wyniki 
106 IV Mistrzostwa PZŁ Dian OW ( dwa dni)KatowiceSiemianowice10-06-2017Wyniki 
107XVI Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice22-07-2017Wyniki 
108Puchar Zimy Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice25-02-2017 
109Puchar Lata Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice12-08-2017 
110XII Mistrzostwa Polski Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice09-09-2017 
111Mistrzostwa Okręgu Katowickiego w konkurencjach śrutowych KatowiceSiemianowice23-04-2017 
112Zawody O Puchar Firmy Las Huberta KatowiceRybnik01-05-2017 
113Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno06-05-2017 
114Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceRybnik20-05-2017 
115Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-05-2017 
116Zawody O Puchar Łowczego Rejonu IV Pszczyńskiego KatowiceOrzesze03-06-2017 
117Zawody Okręgowe O Puchar Prezesa ORŁ, Łowczego Okręgowego i Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej KatowiceSiemianowice04-06-2017 
118Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno28-10-2017 
119Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze17-06-2017 
120Zawody O Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceRybnik18-06-2017 
121Memoriał Mariana Brzeziaka KatowiceRybnik01-07-2017 
122Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno19-08-2017 
123Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno02-09-2017 
124Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceRybnik09-09-2017 
125Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze16-09-2017 
126Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice14-10-2017 
127Zawody O Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice21-10-2017 
128Zawody „Andrzejkowe” KatowiceRybnik11-11-2017 
129XV Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice07-10-2017 
130XII Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalinManowo03-06-2017Wyniki 
131II Puchar Prezesa Gopardo OWLesznoKrzywiń13-05-2017Wyniki 
132VII Puchar Jesieni LublinPuławy16-09-2017Wyniki 
133Puchar Wiosny LublinPuławy22-04-2017 
134Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego LublinPuławy13-05-2017 
135Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy21-05-2017 
136Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy04-06-2017 
137Mistrzostwa Chemików LublinPuławy10-06-2017 
138Złoty  Eskulap LublinPuławy11-06-2017 
139Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy26-08-2017 
140Zawody Rodzinne LublinPuławy10-09-2017 
141I Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór24-06-2017Wyniki 
142II Nowosądecki Puchar Lata OWNowy SączKrynica06-08-2017Wyniki 
143Puchar Czterech Strzelnic III EliminacjaNowy SączKrynica29-07-2017 
144XXVI Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo12-08-2017Wyniki 
145I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Sklepu Myśliwskiego TAMED. PL" OlsztynGutkowo18-02-2017Wyniki 
146Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza" OlsztynGutkowo22-04-2017 
147Okręgowe Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich OlsztynGutkowo03-06-2017 
148VI Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych OlsztynGutkowo08-07-2017Wyniki 
149I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii" OlsztynGutkowo23-09-2017 
150Kętrzyńskie Zloty OlsztynGiżycko30-09-2017 
151ParcourOpoleGrudzice29-07-2017Wyniki 
152Puchar Opolszczyzny OWOpoleGrudzice26-08-2017Wyniki 
153Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich "Wiosna" OpoleGrudzice19-03-2017 
154Puchar ORŁ im. Waldemara Wiśniewskiego OpoleGrudzice07-05-2017 
155Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice18-06-2017 
156Puchar KWP w Opolu i Dyrektora RDLP w Katowicach OpoleGrudzice08-09-2017 
157Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich "Jesień" OpoleGrudzice01-10-2017 
158Puchar Krieghoffa / ORYX Compak Sporting 100 rzutków. OpoleGrudzice30-07-2017 
159Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice15-03-2017 
160Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice22-03-2017 
161Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice29-03-2017 
162Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice12-04-2017 
163Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice19-04-2017 
164Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice26-04-2017 
165Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice10-05-2017 
166Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice17-05-2017 
167Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice24-05-2017 
168Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice31-05-2017 
169Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice07-06-2017 
170Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice14-06-2017 
171Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice21-06-2017 
172Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice28-06-2017 
173Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice16-08-2017 
174Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice23-08-2017 
175Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice30-09-2017 
176I Puchar Czeskiej ZbrojowkiPiłaChodzież22-04-2017Wyniki 
177V Puchar' Prezydenta Miasta Piły OWPiłaPiła01-05-2017Wyniki 
178V Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski06-05-2017Wyniki 
179XIX Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich OWPoznańAntoninek20-05-2017Wyniki 
180Parcour PoznańAntoninek24-06-2017Wyniki 
181II Memoriał E. WoźnegoPoznańWolsztyn01-07-2017Wyniki 
182XXX III KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni) PoznańAntoninek23-09-2017 
183Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn04-03-2017 
184Puchar Zimy PoznańKrzywiń19-03-2017 
185Puchar Wiosny PoznańKrzywiń02-04-2017 
186Memoriał im. Janiny i Bronisława Matuszewskich PoznańPodstolice08-04-2017 
187Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn17-04-2017 
188Puchar Czeskiej Zbrojowki PoznańChodzież22-04-2017 
189Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn29-04-2017 
190Puchar Burmistrza Wrześni PoznańPodstolice06-05-2017 
191Otwarte zawody o Puchar Starosty Kościańskiego PoznańKrzywiń07-05-2017 
192Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód21-05-2017 
193Puchar Łowczego Okręgowego PZŁ Leszno PoznańKrzywiń27-05-2017 
194Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańPiła28-05-2017 
195Eliminacje zawody okręgowe PoznańDąbrówka Leśna03-06-2017 
196Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód03-06-2017 
197Eliminacje zawody okręgowe PoznańPodstolice03-06-2017 
198Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek03-06-2017 
199Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn03-06-2017 
200Zawody Okręgowe Okregu Zielona Góra PoznańWolsztyn10-06-2017 
201Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek11-06-2017 
202Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańKonin17-06-2017 
203Puchar Klubu Strzeleckiego Trap PoznańPodstolice17-06-2017 
204Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód18-06-2017 
205Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańKrzywiń24-06-2017 
206Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek02-07-2017 
207Puchar Przewodniczącego Wojewódzkiego Sejmiku Łowieckiego PoznańPiła04-07-2017 
208Puchar Burmistrza Nekli PoznańPodstolice08-07-2017 
209Puchar Lata PoznańKrzywiń09-07-2017 
210Puchar Burmistrza i Wiceburmistrza Krzywinia PoznańKrzywiń23-07-2017 
211Złoty Rzutek PoznańDąbrówka Leśna05-08-2017 
212Memoriał Stanisława Mogiłki PoznańPodstolice05-08-2017 
213Puchar Wojciecha Buzińskiego i Zygmunta Woźnego PoznańKrzywiń06-08-2017 
214Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o. PoznańWolsztyn12-08-2017 
215Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i Obornickiego PoznańDąbrówka Leśna09-09-2017 
216Puchar Prezesa ORŁ w Koninie PoznańKonin16-09-2017 
217Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód10-09-2017 
218Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek16-09-2017 
219Puchar Starosty i Nadleśniczego Wolsztyna PoznańWolsztyn30-09-2017 
220Strzelanie Nocne PoznańPodstolice07-10-2017 
221Puchar Wielkopolskiej Kniei PoznańPoznań14-10-2017 
222XVIII Puchar FAM Pionki OWRadomPiastów29-04-2017Wyniki 
223Puchar Czterech Strzelnic II EliminacjaRzeszówBór11-06-2017Wyniki 
224XXIII Puchar Jezior MazurskichSuwałkiGiżycko29-07-2017Wyniki 
225XII Zimowy Turniej im. Tadeusza KryńskiegoSuwałkiGiżycko25-02-2017Wyniki 
226Zawody o Puchar Leśnego RynkuSuwałkiDoliwy20-05-2017Wyniki 
227Turniej Mazurski "Laur św. Brunona"SuwałkiGiżycko01-07-2017Wyniki 
228XXXV Turniej Strzelectwa MyśliwskiegoSuwałkiDoliwy30-07-2017Wyniki 
229Zawody w strzelaniach myśliwskich o Laur Św. HubertaSuwałkiEłk09-09-2017 
230Zawody o „Puchar Mazur”SuwałkiEłk06-05-2017 
231Mistrzostwa Okręgu SuwalskiegoSuwałkiEłk17-06-2017 
232VI Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskichSuwałkiEłk15-07-2017 
233IV Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice10-06-2017Wyniki 
234Szczecińska Wiosna SzczecinPucice13-05-2017 
235Majowe Strzelanie SzczecinPucice27-05-2017 
236Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego SzczecinPucice17-06-2017 
237Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2017 
238Puchar Komisji Strzeleckiej SzczecinPucice05-08-2017 
239XX Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów03-06-2017Wyniki 
240Zawody Strzeleckie - Sklepu myśliwskiego "DZIK" Tarnobrzeg TarnobrzegBorów01-04-2017 
241Puchar Czterech Strzelnic I EliminacjaTarnobrzegBorów22-04-2017 
242I Puchar NormyTarnówSieradza-Fiuk10-06-2017Wyniki 
243Puchar Czterech Strzelnic IV Eliminacja FINAŁTarnówSieradza-Fiuk16-09-2017 
244Mistrzostwa Okręgu TarnowskiegoTarnówSieradza-Fiuk25-06-2017 
245Puchar Członka NRŁ Janusza Garbarza ODWOŁANE !!!TarnówSieradza-Fiuk01-07-2017 
246O Kryształowy Puchar Firmy Good SnackTarnówSieradza-Fiuk20-08-2017 
247XXI Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki18-06-2017Wyniki 
248I Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice09-07-2017Wyniki 
249Puchar Firmy TwojBroń.pl Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków WarszawaSuchodół23-09-2017 
250Puchar Twojej Broni WarszawaSuchodół25-03-2017 
251II Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół08-07-2017Wyniki 
252IV Puchar Kujaw OWWłocławekOstrowy17-06-2017Wyniki 
253IV Puchar Delta OpticalWłocławekOstrowy24-06-2017 
254Puchar DELTY OPTIKALWłocławekOstrowy24-06-2017Wyniki 
255Mistrzostwa Okręgu WłocławskiegoWłocławekOstrowy01-07-2017 
256Puchar Firmy BISTANAWłocławekRojewo29-07-2017 
257Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy27-08-2017Wyniki 
258Mistrzostwa Okręgu Włocławskiego Klasa CWłocławekOstrowy16-09-2017 
259II Puchar Klubu Sportowego "Universal" Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków WrocławWrocław29-04-2017 
260I Puchar Wrocławia Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków WrocławWrocław25-06-2017 
261II Mistrzostwa Polski Universal Trench w dwa dni 200 rzutków WrocławWrocław01-01-1970 
262XXX III Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn09-09-2017Wyniki 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.