Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Wszystkie zawody w roku 2017
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz PSSP, FITASC, Lotokoty, Astra
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
XIX Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich
OW
Poznań
Antoninek
20-05-2017
Wyniki
2
Parcour
Poznań
Antoninek
24-06-2017
Wyniki
3
XXX III KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW
(dwa dni)
Poznań
Antoninek
23-09-2017
Wyniki
4
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Antoninek
03-06-2017
5
Parkurowy Puchar Pyrlandii
Poznań
Antoninek
11-06-2017
6
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Antoninek
02-07-2017
7
Zawody strzeleckie kl C
Poznań
Antoninek
16-09-2017
8
I Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej
Wałbrzych
Biernacice
09-07-2017
Wyniki
9
Memoriał Ryszarda Pięty i Bronka Lisa
Gdańsk
Bietowo
22-07-2017
10
XXIII Mistrzostwa Świata Kół Łowieckich Kociewia w strzelaniu do rzutków
Gdańsk
Bietowo
19-08-2017
11
Zawody myśliwych i Braci Kurkowych "O Tabakierę Starosty Powiatu Starogardzkiego"
Gdańsk
Bietowo
30-09-2017
12
XX Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Tarnobrzeg
Borów
03-06-2017
Wyniki
13
Zawody Strzeleckie - Sklepu myśliwskiego "DZIK" Tarnobrzeg
Tarnobrzeg
Borów
01-04-2017
14
Puchar Czterech Strzelnic I Eliminacja
Tarnobrzeg
Borów
22-04-2017
15
Puchar Czterech Strzelnic II Eliminacja
Rzeszów
Bór
11-06-2017
Wyniki
16
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda
Katowice
Brzeszcze
28-05-2017
17
Puchar Nadleśnictwa Andrychów
Bielsko Biała
Brzeszcze
22-04-2017
18
Turniej 5 Strzelnic
Bielsko Biała
Brzeszcze
28-05-2017
19
Pierwszy Krok w Strzelectwie i Puchar Dian
Bielsko Biała
Brzeszcze
24-06-2017
20
Zawody Rejonowe (dla członków kół łowieckich Grupy II*)
Bielsko Biała
Brzeszcze
02-07-2017
21
Memoriał im. Eugeniusza Wawry
Bielsko Biała
Brzeszcze
09-07-2017
22
Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze
Bielsko Biała
Brzeszcze
01-10-2017
23
Puchar Węglowy
Bielsko Biała
Brzeszcze
21-05-2017
24
Puchar Wiosny Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków
Bydgoszcz
Bydgoszcz
01-04-2017
25
MISTRZOSTWA EUROPY FITASC Compak® Sporting w cztery dni 200 rzutków
Bydgoszcz
Bydgoszcz
11-05-2017
26
IX Mistrzostwa Polski Sporting w dwa dni 200 rzutków
Bydgoszcz
Bydgoszcz
15-07-2017
27
Puchar Jesieni Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków
Bydgoszcz
Bydgoszcz
07-10-2017
28
I Puchar Czeskiej Zbrojowki
Piła
Chodzież
22-04-2017
Wyniki
29
Puchar Czeskiej Zbrojowki
Poznań
Chodzież
22-04-2017
30
III Puchar Północnego Mazowsza
Ciechanów
Chotum
30-09-2017
Wyniki
31
Mistrzostwa Okręgu Ciechanowskiego
Ciechanów
Chotum
03-06-2017
32
XXIV Zawody strzeleckie
Ciechanów
Chotum
09-09-2017
33
O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej
Bielsko Biała
Chybie
01-05-2017
34
O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice
Bielsko Biała
Chybie
14-05-2017
35
O Puchar Wójta Gminy Chybie
Bielsko Biała
Chybie
18-06-2017
36
III Rodzinny Piknik Strzelecki
Bielsko Biała
Chybie
02-09-2017
37
I Puchar Prezesa ORŁ w Łomży
Łomża
Czerwony Bór
24-06-2017
Wyniki
38
Zawody o Puchar Leśnego Rynku
Suwałki
Doliwy
20-05-2017
Wyniki
39
XXXV Turniej Strzelectwa Myśliwskiego
Suwałki
Doliwy
30-07-2017
Wyniki
40
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Dąbrówka Leśna
03-06-2017
41
Złoty Rzutek
Poznań
Dąbrówka Leśna
05-08-2017
42
Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i Obornickiego
Poznań
Dąbrówka Leśna
09-09-2017
43
Zawody w strzelaniach myśliwskich o Laur Św. Huberta
Suwałki
Ełk
09-09-2017
44
Zawody o „Puchar Mazur”
Suwałki
Ełk
06-05-2017
45
Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego
Suwałki
Ełk
17-06-2017
46
VI Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich
Suwałki
Ełk
15-07-2017
47
XXIII Puchar Jezior Mazurskich
Suwałki
Giżycko
29-07-2017
Wyniki
48
Kętrzyńskie Zloty
Olsztyn
Giżycko
30-09-2017
49
XII Zimowy Turniej im. Tadeusza Kryńskiego
Suwałki
Giżycko
25-02-2017
Wyniki
50
Turniej Mazurski "Laur św. Brunona"
Suwałki
Giżycko
01-07-2017
Wyniki
51
XXI Puchar Toruńskiej Katarzynki
Toruń
Glinki
18-06-2017
Wyniki
52
II Puchar Podbeskidzia
Bielsko Biała
Goleszów
30-04-2017
Wyniki
53
Puchar Krzysztofa i Beaty
Bielsko Biała
Goleszów
23-07-2017
54
Goleszowskie Lutokoty
Bielsko Biała
Goleszów
12-02-2017
55
Memoriał Adolfa Husara
Bielsko Biała
Goleszów
02-04-2017
56
Zawody Polsko-Czeskie o Puchar Goleszowskiego "Hubertusa"
Bielsko Biała
Goleszów
13-05-2017
57
Zawody Rejonowe
Bielsko Biała
Goleszów
01-07-2017
58
Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej
Bielsko Biała
Goleszów
08-07-2017
59
Zawody Okręgowe
Bielsko Biała
Goleszów
05-08-2017
60
II Puchar Elbląga
OW
Elbląg
Gołąbki
26-08-2017
Wyniki
61
Parcour
Opole
Grudzice
29-07-2017
Wyniki
62
Puchar Opolszczyzny
OW
Opole
Grudzice
26-08-2017
Wyniki
63
Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich "Wiosna"
Opole
Grudzice
19-03-2017
64
Puchar ORŁ im. Waldemara Wiśniewskiego
Opole
Grudzice
07-05-2017
65
Mistrzostwa Okręgu Opolskiego
Opole
Grudzice
18-06-2017
66
Puchar KWP w Opolu i Dyrektora RDLP w Katowicach
Opole
Grudzice
08-09-2017
67
Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich "Jesień"
Opole
Grudzice
01-10-2017
68
Puchar Krieghoffa / ORYX Compak Sporting 100 rzutków.
Opole
Grudzice
30-07-2017
69
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
15-03-2017
70
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
22-03-2017
71
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
29-03-2017
72
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
12-04-2017
73
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
19-04-2017
74
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
26-04-2017
75
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
10-05-2017
76
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
17-05-2017
77
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
24-05-2017
78
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
31-05-2017
79
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
07-06-2017
80
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
14-06-2017
81
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
21-06-2017
82
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
28-06-2017
83
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
16-08-2017
84
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
23-08-2017
85
Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice
Opole
Grudzice
30-09-2017
86
XXVI Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Olsztyn
Gutkowo
12-08-2017
Wyniki
87
I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Sklepu Myśliwskiego TAMED. PL"
Olsztyn
Gutkowo
18-02-2017
Wyniki
88
Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza"
Olsztyn
Gutkowo
22-04-2017
89
Okręgowe Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich
Olsztyn
Gutkowo
03-06-2017
90
VI Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych
Olsztyn
Gutkowo
08-07-2017
Wyniki
91
I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii"
Olsztyn
Gutkowo
23-09-2017
92
Puchar Klubu Safari
Katowice
Jaworzno
06-05-2017
93
Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego
Katowice
Jaworzno
28-10-2017
94
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego III Runda
Katowice
Jaworzno
19-08-2017
95
Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno
Katowice
Jaworzno
02-09-2017
96
XVIII Memoriał Adama Kraińsłriego
OW
ODWOŁANE
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
05-08-2017
97
VI Puchar Podlasia
Białystok
Karakule
08-07-2017
Wyniki
98
XVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW
(dwa dni)
Białystok
Karakule
02-09-2017
Wyniki
99
L (50) Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
(dwa dni)
Częstochowa
Kochcice
15-07-2017
Wyniki
100
III Puchar „Jury Częstochowskiej’’
OW
Częstochowa
Kochcice
30-09-2017
Wyniki
101
Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki )
Częstochowa
Kochcice
28-01-2017
Wyniki
102
Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki )
Częstochowa
Kochcice
18-02-2017
Wyniki
103
Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki )
Częstochowa
Kochcice
18-03-2017
Wyniki
104
CLEVER Cup Compak Sporting 100 rzutków
Częstochowa
Kochcice
09-04-2017
105
Czwartki strzeleckie - OTWARCIE !!!
Częstochowa
Kochcice
27-04-2017
106
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
11-05-2017
107
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
18-05-2017
108
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
25-05-2017
109
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
08-06-2017
110
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
22-06-2017
111
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
29-06-2017
112
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
06-07-2017
113
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
20-07-2017
114
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
27-07-2017
115
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
10-08-2017
116
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
17-08-2017
117
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
31-08-2017
118
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
14-09-2017
119
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
28-09-2017
120
Czwartki strzeleckie
Częstochowa
Kochcice
05-10-2017
121
Czwartki strzeleckie - FINAŁ !!!
Częstochowa
Kochcice
14-10-2017
122
Parcour Nocny
Częstochowa
Kochcice
27-10-2017
123
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Konin
17-06-2017
124
Puchar Prezesa ORŁ w Koninie
Poznań
Konin
16-09-2017
125
II Nowosądecki Puchar Lata
OW
Nowy Sącz
Krynica
06-08-2017
Wyniki
126
Puchar Czterech Strzelnic III Eliminacja
Nowy Sącz
Krynica
29-07-2017
127
II Puchar Prezesa Gopardo
OW
Leszno
Krzywiń
13-05-2017
Wyniki
128
Puchar Zimy
Poznań
Krzywiń
19-03-2017
129
Puchar Wiosny
Poznań
Krzywiń
02-04-2017
130
Otwarte zawody o Puchar Starosty Kościańskiego
Poznań
Krzywiń
07-05-2017
131
Puchar Łowczego Okręgowego PZŁ Leszno
Poznań
Krzywiń
27-05-2017
132
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Krzywiń
24-06-2017
133
Puchar Lata
Poznań
Krzywiń
09-07-2017
134
Puchar Burmistrza i Wiceburmistrza Krzywinia
Poznań
Krzywiń
23-07-2017
135
Puchar Wojciecha Buzińskiego i Zygmunta Woźnego
Poznań
Krzywiń
06-08-2017
136
XXII Turniej Chmielakowy
OW
Chełm
Kumowa Dolina
09-09-2017
Wyniki
137
Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko
Chełm
Kumowa Dolina
23-04-2017
138
Mistrzostwa Okręgu Zamojskiego
Chełm
Kumowa Dolina
03-06-2017
139
XVII Mistrzostwa Okręgu Chełmskiego
Chełm
Kumowa Dolina
17-06-2017
140
Parkur Chełmski
Chełm
Kumowa Dolina
15-07-2017
141
IX Puchar Dian
Chełm
Kumowa Dolina
12-08-2017
142
Turniej Zarządów Kół Macierzystych
Chełm
Kumowa Dolina
26-08-2017
143
Zawody sędziów i instruktorów
Chełm
Kumowa Dolina
30-09-2017
144
XIX Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Bydgoszcz
Łącko
10-06-2017
Wyniki
145
XVI Puchar' Łuczniczki
OW
Bydgoszcz
Łącko
17-09-2017
Wyniki
146
Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy
Bydgoszcz
Łącko
22-04-2017
147
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ
Bydgoszcz
Łącko
03-05-2017
148
Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych
Bydgoszcz
Łącko
28-05-2017
149
Puchar Prezesa ORŁ
Bydgoszcz
Łącko
24-09-2017
150
Zawody członków niestowarzyszonych
Bydgoszcz
Łącko
24-10-2017
151
XII Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Koszalin
Manowo
03-06-2017
Wyniki
152
Puchar Starosty Międzychodzkiego
Poznań
Międzychód
21-05-2017
153
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Międzychód
03-06-2017
154
Puchar Burmistrza Międzychodu
Poznań
Międzychód
18-06-2017
155
Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej
Poznań
Międzychód
10-09-2017
156
Zawody O Puchar Łowczego Rejonu IV Pszczyńskiego
Katowice
Orzesze
03-06-2017
157
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda
Katowice
Orzesze
17-06-2017
158
Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego
Katowice
Orzesze
16-09-2017
159
V Puchar Trzech Króli - parkur
Bydgoszcz
Osie
06-01-2017
Wyniki
160
XIII Liga Gentelmenów
Bydgoszcz
Osie
30-04-2017
Wyniki
161
XVIII Kuj-Pom. Grand Prix Puchar Hanny Bukowieckiej
Bydgoszcz
Osie
21-05-2017
Wyniki
162
XVI Puchar Wójta Gminy Osie
Bydgoszcz
Osie
08-07-2017
Wyniki
163
II Puchar Skibickiego Turniej Par
Bydgoszcz
Osie
15-07-2017
Wyniki
164
XXIV Zawody Rodzinne
Bydgoszcz
Osie
22-07-2017
Wyniki
165
XVII Mistrzostwa Powiatu Świeckiego
Bydgoszcz
Osie
06-08-2017
Wyniki
166
VI Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa
Bydgoszcz
Osie
19-08-2017
Wyniki
167
XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy
Bydgoszcz
Osie
26-08-2017
Wyniki
168
XVIII Kuj-Pom. Mistrzostwa Seniorów i II Memoriał Juliana Bukowieckiego
Bydgoszcz
Osie
02-09-2017
Wyniki
169
XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja I
Bydgoszcz
Osie
28-05-2017
170
XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja II
Bydgoszcz
Osie
24-06-2017
171
XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja III
Bydgoszcz
Osie
30-07-2017
172
XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja IV
Bydgoszcz
Osie
12-08-2017
173
XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja V
Bydgoszcz
Osie
16-09-2017
174
XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - FINAŁ
Bydgoszcz
Osie
14-10-2017
175
II Parkurowy Puchar o "Złotego Karasia"
Bydgoszcz
Osie
28-10-2017
176
IV Puchar Kujaw
OW
Włocławek
Ostrowy
17-06-2017
Wyniki
177
IV Puchar Delta Optical
Włocławek
Ostrowy
24-06-2017
178
Puchar DELTY OPTIKAL
Włocławek
Ostrowy
24-06-2017
Wyniki
179
Mistrzostwa Okręgu Włocławskiego
Włocławek
Ostrowy
01-07-2017
180
Puchar Firmy SKIBICKI
Włocławek
Ostrowy
27-08-2017
Wyniki
181
Mistrzostwa Okręgu Włocławskiego Klasa C
Włocławek
Ostrowy
16-09-2017
182
XVIII Puchar FAM Pionki
OW
Radom
Piastów
29-04-2017
Wyniki
183
V Puchar' Prezydenta Miasta Piły
OW
Piła
Piła
01-05-2017
Wyniki
184
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Piła
28-05-2017
185
Puchar Przewodniczącego Wojewódzkiego Sejmiku Łowieckiego
Poznań
Piła
04-07-2017
186
V Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
06-05-2017
Wyniki
187
Memoriał im. Janiny i Bronisława Matuszewskich
Poznań
Podstolice
08-04-2017
188
Puchar Burmistrza Wrześni
Poznań
Podstolice
06-05-2017
189
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Podstolice
03-06-2017
190
Puchar Klubu Strzeleckiego Trap
Poznań
Podstolice
17-06-2017
191
Puchar Burmistrza Nekli
Poznań
Podstolice
08-07-2017
192
Memoriał Stanisława Mogiłki
Poznań
Podstolice
05-08-2017
193
Strzelanie Nocne
Poznań
Podstolice
07-10-2017
194
Puchar Wielkopolskiej Kniei
Poznań
Poznań
14-10-2017
195
IV Puchar Gryfa Szczecińskiego
OW
Szczecin
Pucice
10-06-2017
Wyniki
196
Szczecińska Wiosna
Szczecin
Pucice
13-05-2017
197
Majowe Strzelanie
Szczecin
Pucice
27-05-2017
198
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Szczecin
Pucice
17-06-2017
199
Puchar Prezesa ORŁ
Szczecin
Pucice
08-07-2017
200
Puchar Komisji Strzeleckiej
Szczecin
Pucice
05-08-2017
201
VII Puchar Jesieni
Lublin
Puławy
16-09-2017
Wyniki
202
Puchar Wiosny
Lublin
Puławy
22-04-2017
203
Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego
Lublin
Puławy
13-05-2017
204
Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich
Lublin
Puławy
21-05-2017
205
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego
Lublin
Puławy
04-06-2017
206
Mistrzostwa Chemików
Lublin
Puławy
10-06-2017
207
Złoty Eskulap
Lublin
Puławy
11-06-2017
208
Memoriał Janusza Kujawskiego
Lublin
Puławy
26-08-2017
209
Zawody Rodzinne
Lublin
Puławy
10-09-2017
210
Puchar Firmy BISTANA
Włocławek
Rojewo
29-07-2017
211
Zawody O Puchar Firmy Las Huberta
Katowice
Rybnik
01-05-2017
212
Puchar Starosty Rybnickiego
Katowice
Rybnik
20-05-2017
213
Zawody O Puchar Prezydenta Miasta Rybnik
Katowice
Rybnik
18-06-2017
214
Memoriał Mariana Brzeziaka
Katowice
Rybnik
01-07-2017
215
Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik
Katowice
Rybnik
09-09-2017
216
Zawody „Andrzejkowe”
Katowice
Rybnik
11-11-2017
217
V Puchar Browninga i Winchestera
Katowice
Siemianowice
08-04-2017
Wyniki
218
Parcour
Katowice
Siemianowice
27-05-2017
Wyniki
219
IV Mistrzostwa PZŁ Dian OW
( dwa dni)
Katowice
Siemianowice
10-06-2017
Wyniki
220
XVI Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
OW
Katowice
Siemianowice
22-07-2017
Wyniki
221
Puchar Zimy Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków
Katowice
Siemianowice
25-02-2017
222
Puchar Lata Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków
Katowice
Siemianowice
12-08-2017
223
XII Mistrzostwa Polski Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków
Katowice
Siemianowice
09-09-2017
224
Mistrzostwa Okręgu Katowickiego w konkurencjach śrutowych
Katowice
Siemianowice
23-04-2017
225
Zawody Okręgowe O Puchar Prezesa ORŁ, Łowczego Okręgowego i Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej
Katowice
Siemianowice
04-06-2017
226
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)
Katowice
Siemianowice
14-10-2017
227
Zawody O Puchar Św. Huberta
Katowice
Siemianowice
21-10-2017
228
I Puchar Normy
Tarnów
Sieradza-Fiuk
10-06-2017
Wyniki
229
Puchar Czterech Strzelnic IV Eliminacja FINAŁ
Tarnów
Sieradza-Fiuk
16-09-2017
230
Mistrzostwa Okręgu Tarnowskiego
Tarnów
Sieradza-Fiuk
25-06-2017
231
Puchar Członka NRŁ Janusza Garbarza ODWOŁANE !!!
Tarnów
Sieradza-Fiuk
01-07-2017
232
O Kryształowy Puchar Firmy Good Snack
Tarnów
Sieradza-Fiuk
20-08-2017
233
VI Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Skoraczewo
25-03-2017
Wyniki
234
I Puchar Marszałka Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Compak Sportingu ODWOŁANE !!!!
Bydgoszcz
Skoraczewo
17-06-2017
Wyniki
235
II Puchar MKS ASTRA w COMBINED GAME SHOOTING ( F.I.T.A.S.C)
Bydgoszcz
Skoraczewo
04-06-2017
236
VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Skoraczewo
15-07-2017
237
II Puchar MKS ASTRA w Angielskim Double Sportingu
Bydgoszcz
Skoraczewo
20-08-2017
238
VI Puchar Wójta Gminy Sośno w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Skoraczewo
21-10-2017
239
XV Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Kielce
Starachowice
07-10-2017
Wyniki
240
Puchar Firmy TwojBroń.pl Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków
Warszawa
Suchodół
23-09-2017
241
Puchar Twojej Broni
Warszawa
Suchodół
25-03-2017
242
II Puchar Beretty & Sako
Warszawa
Suchodół
08-07-2017
Wyniki
243
Puchar Grodu nad Prosną
Kalisz
Wolica
19-08-2017
Wyniki
244
Puchar Prezesa ORŁ w Kaliszu
Kalisz
Wolica
29-04-2017
245
Puchar Święta 3-go Maja
Kalisz
Wolica
03-05-2017
246
Piknik Prezesów i Łowczych Kół
Kalisz
Wolica
06-05-2017
247
Piknik Komisji Problemowych
Kalisz
Wolica
20-05-2017
248
Zawody 50 +
Kalisz
Wolica
10-06-2017
249
XL Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego
Kalisz
Wolica
24-06-2017
250
Memoriał -ku pamięci.........
Kalisz
Wolica
12-08-2017
251
Zawody Okręgowe Klasa „ C”
Kalisz
Wolica
02-09-2017
252
II Memoriał E. Woźnego
Poznań
Wolsztyn
01-07-2017
Wyniki
253
XXX III Puchar Winobrania
Zielona Góra
Wolsztyn
09-09-2017
Wyniki
254
Puchar Dnia Kobiet
Poznań
Wolsztyn
04-03-2017
255
Puchar Telewizji "Master" Głogów
Poznań
Wolsztyn
17-04-2017
256
Puchar Burmistrza Wolsztyna
Poznań
Wolsztyn
29-04-2017
257
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Wolsztyn
03-06-2017
258
Zawody Okręgowe Okregu Zielona Góra
Poznań
Wolsztyn
10-06-2017
259
Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o.
Poznań
Wolsztyn
12-08-2017
260
Puchar Starosty i Nadleśniczego Wolsztyna
Poznań
Wolsztyn
30-09-2017
261
II Puchar Klubu Sportowego "Universal" Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków
Wrocław
Wrocław
29-04-2017
262
I Puchar Wrocławia Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków
Wrocław
Wrocław
25-06-2017
263
II Mistrzostwa Polski Universal Trench w dwa dni 200 rzutków
Wrocław
Wrocław
01-01-1970
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.