strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2017

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnica TerminWyniki
1XIX Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich OWPoznańAntoninek20-05-2017 
2ParkurPoznańAntoninek24-06-2017 
3I Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice09-07-2017 
4XX Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów03-06-2017 
5Zawody Strzeleckie - Sklepu myśliwskiego "DZIK" Tarnobrzeg TarnobrzegBorów01-04-2017 
6Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-05-2017 
7Puchar Nadleśnictwa Andrychów Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2017 
8Turniej 5 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze28-05-2017 
9Pierwszy Krok w Strzelectwie i Puchar Dian Bielsko BiałaBrzeszcze24-06-2017 
10Zawody Rejonowe (dla członków kół łowieckich Grupy II*) Bielsko BiałaBrzeszcze02-07-2017 
11Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze09-07-2017 
12Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze01-10-2017 
13Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 21-05-2017 
14Puchar Wiosny Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz01-04-2017 
15MISTRZOSTWA EUROPY FITASC Compak® Sporting w cztery dni 400 rzutków BydgoszczBydgoszcz11-05-2017 
16IX Mistrzostwa Polski Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz01-07-2017 
17Puchar Jesieni Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz07-10-2017 
18I Puchar Czeskiej ZbrojowkiChodzieżChodzież22-04-2017 
19Puchar Czeskiej Zbrojowki PoznańChodzież22-04-2017 
20XXX III KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni) CiechanówChotum16-09-2017 
21III Puchar Północnego Mazowsza CiechanówChotum30-09-2017 
22Mistrzostwa Okręgu Ciechanowskiego CiechanówChotum03-06-2017 
23O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie01-05-2017 
24O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie14-05-2017 
25O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie18-06-2017 
26III Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie02-09-2017 
27IX Puchar Prezydenta ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór24-06-2017 
28Eliminacje zawody okręgowe PoznańDąbrówka Leśna03-06-2017 
29Złoty Rzutek PoznańDąbrówka Leśna05-08-2017 
30Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i Obornickiego PoznańDąbrówka Leśna09-09-2017 
31I Puchar NormyTarnówFiuk/Sieradza10-06-2017 
32XXIII Puchar Jezior MazurskichSuwałkiGiżycko29-07-2017 
33XXI Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki18-06-2017 
34II Puchar PodbeskidziaBielsko BiałaGoleszów30-04-2017 
35Puchar Krzysztofa i BeatyBielsko BiałaGoleszów23-07-2017 
36Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów12-02-2017 
37Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów02-04-2017 
38Zawody Polsko-Czeskie o Puchar Goleszowskiego  "Hubertusa" Bielsko BiałaGoleszów13-05-2017 
39Zawody Rejonowe Bielsko BiałaGoleszów01-07-2017 
40Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaGoleszów08-07-2017 
41Zawody Okręgowe Bielsko BiałaGoleszów05-08-2017 
42II Puchar Elbląga OWElblągGołąbki26-08-2017 
43ParkurOpoleGrudzice29-07-2017 
44Puchar Opolszczyzny OWOpoleGrudzice26-08-2017 
45Puchar Firmy NASTA w jeden dzień 100 rzutków OpoleGrudzice30-07-2017 
46Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich "Wiosna" OpoleGrudzice19-03-2017 
47Puchar ORŁ im. Waldemara Wiśniewskiego OpoleGrudzice07-05-2017 
48Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice18-06-2017 
49Puchar KWP w Opolu i Dyrektora RDLP w Katowicach OpoleGrudzice08-09-2017 
50Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich "Jesień" OpoleGrudzice01-10-2017 
51Puchar Krieghoffa / ORYX Compak Sporting 100 rzutków. OpoleGrudzice30-07-2017 
52Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice15-03-2017 
53Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice22-03-2017 
54Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice29-03-2017 
55Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice12-04-2017 
56Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice19-04-2017 
57Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice26-04-2017 
58Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice10-05-2017 
59Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice17-05-2017 
60Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice24-05-2017 
61Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice31-05-2017 
62Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice07-06-2017 
63Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice14-06-2017 
64Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice21-06-2017 
65Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice28-06-2017 
66Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice16-08-2017 
67Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice23-08-2017 
68Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice30-09-2017 
69XXVI Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo12-08-2017 
70I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Sklepu Myśliwskiego TAMED. PL" OlsztynGutkowo18-02-2017 
71Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza" OlsztynGutkowo22-04-2017 
72Okręgowe Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich OlsztynGutkowo03-06-2017 
73VI Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych OlsztynGutkowo08-07-2017 
74I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii" OlsztynGutkowo17-09-2017 
75Kętrzyńskie Zloty OlsztynGutkowo30-09-2017 
76Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno06-05-2017 
77Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno10-06-2017 
78Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno19-08-2017 
79Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno02-09-2017 
80XVIII Memoriał Adama Kraińsłriego OWGdańskJaśkowa Dolina05-08-2017 
81VI Puchar PodlasiaBiałystokKarakule01-07-2017 
82XVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)BiałystokKarakule02-09-2017 
83L (50) Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)CzęstochowaKochcice15-07-2017 
84III Puchar „Jury Częstochowskiej’’ OWCzęstochowaKochcice30-09-2017 
85Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice28-01-2017 
86Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice18-02-2017 
87Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice18-03-2017 
88CLEVER Cup Compak Sporting 100 rzutków CzęstochowaKochcice09-04-2017 
89Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańKonin17-06-2017 
90Puchar Prezesa ORŁ w Koninie PoznańKonin16-09-2017 
91II Nowosądecki Puchar Lata OWNowy SączKrynica08-07-2017 
92II Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OWLesznoKrzywiń13-05-2017 
93Puchar Zimy PoznańKrzywiń19-03-2017 
94Puchar Wiosny PoznańKrzywiń02-04-2017 
95Otwarte zawody o Puchar Starosty Kościańskiego PoznańKrzywiń07-05-2017 
96Puchar Łowczego Okręgowego PZŁ Leszno PoznańKrzywiń27-05-2017 
97Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańKrzywiń24-06-2017 
98Puchar Lata PoznańKrzywiń09-07-2017 
99Puchar Burmistrza i Wiceburmistrza Krzywinia PoznańKrzywiń23-07-2017 
100Puchar Wojciecha Buzińskiego i Zygmunta Woźnego PoznańKrzywiń06-08-2017 
101XXII Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina09-09-2017 
102Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko ChełmKumowa Dolina23-04-2017 
103Mistrzostwa Okręgu Zamojskiego ChełmKumowa Dolina03-06-2017 
104XVII Mistrzostwa Okręgu Chełmskiego ChełmKumowa Dolina17-06-2017 
105Parkur Chełmski ChełmKumowa Dolina15-07-2017 
106IX Puchar Dian ChełmKumowa Dolina12-08-2017 
107Turniej Zarządów Kół Macierzystych ChełmKumowa Dolina26-08-2017 
108Zawody sędziów i instruktorów ChełmKumowa Dolina30-09-2017 
109XIX Ogólnopolskie Zawody Seniorów BydgoszczŁącko10-06-2017 
110XVI Puchar' Łuczniczki OW BydgoszczŁącko23-09-2017 
111Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy BydgoszczŁącko22-04-2017 
112Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko03-05-2017 
113Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko28-05-2017 
114Puchar Prezesa ORŁ  BydgoszczŁącko24-09-2017 
115Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko24-10-2017 
116XII Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalinManowo03-06-2017 
117Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód21-05-2017 
118Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód03-06-2017 
119Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód18-06-2017 
120Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód10-09-2017 
121Zawody O Puchar Łowczego Rejonu IV Pszczyńskiego KatowiceOrzesze03-06-2017 
122Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze17-06-2017 
123Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze16-09-2017 
124V Puchar Trzech Króli - parkur BydgoszczOsie06-01-2017 
125IV Puchar Kujaw OWWłocławekOstrowy17-06-2017 
126VIII Puchar FAM Pionki OWRadomPiastów29-04-2017 
127V Puchar' Prezydenta Miasta Piły OWPiłaPiła01-05-2017 
128Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańPiła28-05-2017 
129Puchar Przewodniczącego Wojewódzkiego Sejmiku Łowieckiego PoznańPiła04-07-2017 
130V Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski06-05-2017 
131Memoriał im. Janiny i Bronisława Matuszewskich PoznańPodstolice08-04-2017 
132Puchar Burmistrza Wrześni PoznańPodstolice06-05-2017 
133Eliminacje zawody okręgowe PoznańPodstolice03-06-2017 
134Puchar Klubu Strzeleckiego Trap PoznańPodstolice17-06-2017 
135Puchar Burmistrza Nekli PoznańPodstolice08-07-2017 
136Memoriał Stanisława Mogiłki PoznańPodstolice05-08-2017 
137Strzelanie Nocne PoznańPodstolice07-10-2017 
138Eliminacje zawody okręgowe PoznańPoznań03-06-2017 
139Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańPoznań11-06-2017 
140Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańPoznań02-07-2017 
141Zawody strzeleckie kl C PoznańPoznań16-09-2017 
142Puchar Wielkopolskiej Kniei PoznańPoznań14-10-2017 
143IV Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice10-06-2017 
144VII Puchar Jesieni LublinPuławy23-09-2017 
145Puchar Wiosny LublinPuławy22-04-2017 
146Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego LublinPuławy13-05-2017 
147Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy21-05-2017 
148Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy04-06-2017 
149Mistrzostwa Chemików LublinPuławy10-06-2017 
150Złoty  Eskulap LublinPuławy11-06-2017 
151Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy26-08-2017 
152Zawody Rodzinne LublinPuławy10-09-2017 
153Zawody O Puchar Firmy Las Huberta KatowiceRybnik01-05-2017 
154Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceRybnik20-05-2017 
155Zawody O Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceRybnik18-06-2017 
156Memoriał Mariana Brzeziaka KatowiceRybnik01-07-2017 
157Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceRybnik09-09-2017 
158Zawody „Andrzejkowe” KatowiceRybnik11-11-2017 
159V Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice08-04-2017 
160ParkurKatowiceSiemianowice27-05-2017 
161 IV Mistrzostwa PZŁ Dian OW ( dwa dni)KatowiceSiemianowice10-06-2017 
162XVI Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice22-07-2017 
163Puchar Zimy Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice25-02-2017 
164Puchar Lata Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice12-08-2017 
165XII Mistrzostwa Polski Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice09-09-2017 
166Mistrzostwa Okręgu Katowickiego w konkurencjach śrutowych KatowiceSiemianowice23-04-2017 
167Zawody Okręgowe O Puchar Prezesa ORŁ, Łowczego Okręgowego i Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej KatowiceSiemianowice04-06-2017 
168Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice14-10-2017 
169Zawody O Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice21-10-2017 
170VI Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo25-03-2017 
171I Puchar Marszałka Województwa  Kujawsko -Pomorskiego w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo06-05-2017 
172II Puchar MKS ASTRA w COMBINED GAME SHOOTING  ( F.I.T.A.S.C) BydgoszczSkoraczewo04-06-2017 
173VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo15-07-2017 
174II Puchar MKS ASTRA  w Angielskim Double  Sportingu BydgoszczSkoraczewo20-08-2017 
175VI Puchar Wójta Gminy Sośno w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo21-10-2017 
176XV Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice07-10-2017 
177Puchar Firmy TwojBroń.pl Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków WarszawaSuchodół23-09-2017 
178Puchar Twojej Broni WarszawaSuchodół25-03-2017 
179Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół20-05-2017 
180Puchar Grodu nad Prosną KaliszWolica19-08-2017 
181Puchar Prezesa ORŁ w Kaliszu  KaliszWolica29-04-2017 
182Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2017 
183Piknik Prezesów i Łowczych Kół KaliszWolica06-05-2017 
184Piknik Komisji Problemowych KaliszWolica20-05-2017 
185Zawody 50 + KaliszWolica10-06-2017 
186XL Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica24-06-2017 
187Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica12-08-2017 
188Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica02-09-2017 
189II Memoriał E. WoźnegoPoznańWolsztyn01-07-2017 
190XXX III Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn09-09-2017 
191Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn04-03-2017 
192Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn17-04-2017 
193Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn29-04-2017 
194Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn03-06-2017 
195Zawody Okręgowe Okregu Zielona Góra PoznańWolsztyn10-06-2017 
196Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o. PoznańWolsztyn12-08-2017 
197Puchar Starosty i Nadleśniczego Wolsztyna PoznańWolsztyn30-09-2017 
198II Puchar Klubu Sportowego "Universal" Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków WrocławWrocław29-04-2017 
199I Puchar Wrocławia Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków WrocławWrocław25-06-2017 
200II Mistrzostwa Polski Universal Trench w dwa dni 200 rzutków WrocławWrocław01-01-1970 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.