strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2018

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1Zawody „Andrzejkowe”KatowiceParuszowiec11-11-2018 
2Parcour FINAŁ - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice10-11-2018 
3Zawody członków niestowarzyszonychBydgoszczŁącko27-10-2018 
4Parcour Nocny - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-10-2018 
5 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” FINAŁBydgoszczOsie13-10-2018 
6Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze07-10-2018 
7Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich „JESIEŃ” OpoleGrudzice07-10-2018 
8XVI Puchar Dymarek Świętokrzyskich OWKielceStarachowice06-10-2018 
9Puchar Jesieni 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz06-10-2018 
10Ku PamięciSzczecinPucice06-10-2018 
11Strzelanie NocnePoznańPodstolice06-10-2018 
12Kętrzyńskie ZlotyOlsztynGutkowo06-10-2018 
13Puchar Prezyden Ta Miasta JaworznoKatowiceJaworzno06-10-2018 
14Zawody O Puchar Św. HubertaKatowiceSiemianowice30-09-2018 
15Memoriał Janusza KujawskiegoLublinPuławy30-09-2018 
16Kujawski Puchar Dian oraz ParkurWłocławekOstrowy30-09-2018 
17IV Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum29-09-2018 
18IV Puchar „Jury Częstochowskiej”CzęstochowaKochcice29-09-2018 
19Puchar Starosty i Nadleśniczego WolsztynaZielona GóraKrutla29-09-2018 
20Zawody sędziów i Puchar JuniorówChełmKumowa Dolina29-09-2018 
21Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-09-2018 
22Złoty BażantToruńUnisław23-09-2018 
23Puchar Prezesa ORŁ BydgoszczBydgoszczŁącko23-09-2018 
24XVII Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko22-09-2018 
25VIII Puchar Jesieni OWLublinPuławy22-09-2018 
26II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii"OlsztynGutkowo22-09-2018 
27Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)KatowiceJaworzno22-09-2018 
28 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” V edycjaBydgoszczOsie22-09-2018 
29XXXIV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)WłocławekOstrowy15-09-2018 
30Parkurowy Puchar PyrlandiiPoznańAntoninek15-09-2018 
31Zawody O Puchar Starosty Powiatu MikolowskiegoKatowiceOrzesze Zgoń15-09-2018 
32XIX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i III Memoriał Juliana BukowieckiegoBydgoszczOsie15-09-2018 
33XXIV Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina09-09-2018 
34XXXIV Puchar Winobrania OWZielona GóraWolsztyn09-09-2018 
35Elektro SparkLublinPuławy09-09-2018 
36FITASC GP CS - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz08-09-2018 
37Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna08-09-2018 
38Puchar Podgrzybka Puszczy NoteckiejPoznańMiędzychód08-09-2018 
39Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa RybnikKatowiceParuszowiec08-09-2018 
40Puchar KWP w Opolu OpoleGrudzice08-09-2018 
41Sąsiedzi na strzelnicyToruńGlinki02-09-2018 
42Zawody RodzinneLublinPuławy02-09-2018 
43XVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)KoszalinManowo01-09-2018 
44Zawody strzeleckie kl CKaliszWolica01-09-2018 
45Zawody strzeleckie kl CPoznańAntoninek01-09-2018 
46Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-OlkuskiegoKatowiceJaworzno01-09-2018 
47Puchar PHU Z.NizińskiOstrołękaStepna Michałki01-09-2018 
48V Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie01-09-2018 
49XIX Mistrzostwa Polski LekarzyBydgoszczOsie01-09-2018 
50Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-08-2018 
51Puchar T. ŁąckiegoToruńWąbrzeźno26-08-2018 
52Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego OkręgowegoLublinPuławy26-08-2018 
53Zawody Województwa Kujawsko-PomorskiegoBydgoszczŁącko26-08-2018 
54I Warszawski Puchar Benelli OWWarszawaTarczyn25-08-2018 
55Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice25-08-2018 
56Puchar Komisji StrzeleckiejSzczecinPucice25-08-2018 
57Puchar Prezesa Firmy PYRYS-BUDOstrołękaStepna Michałki25-08-2018 
58Turniej Zarządów Kół MacierzystychChełmKumowa Dolina25-08-2018 
59Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica18-08-2018 
60 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” IV edycjaBydgoszczOsie18-08-2018 
61VI Edycja „O Kryształowy Puchar firmy GOOD SNACK”TarnówSieradza-Fiuk18-08-2018 
62III Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2018 
63Memoriał "kupamięci...."KaliszWolica12-08-2018 
64Zawody Wielobojowe 95 lat PZŁKatowiceSiemianowice12-08-2018 
65VII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie12-08-2018 
66XXVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna OWOlsztynGutkowo11-08-2018 
67Puchar Lata 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)OpoleGrudzice11-08-2018 
68Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o.Zielona GóraKrutla11-08-2018 
69X Puchar DianChełmKumowa Dolina11-08-2018 
70Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-08-2018 
71Puchar W. Budzińskiego LesznoKrzywiń05-08-2018 
72Memoriał Stanisława MogiłkiPoznańPodstolice05-08-2018 
73XXV Zawody RodzinneBydgoszczOsie05-08-2018 
74Puchar Prezesa Okręgowej Rady ŁowieckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice05-08-2018 
75XVIII Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina04-08-2018 
76Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2018 
77Puchar Klubu SafariKatowiceJaworzno04-08-2018 
78Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze04-08-2018 
79Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III RundaKatowiceSiemianowice29-07-2018 
80Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów29-07-2018 
81III Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie29-07-2018 
82ParcourWarszawaTarczyn28-07-2018 
83XXIV Puchar Jezior Mazurskich OWSuwałkiGiżycko28-07-2018 
84Parcurowe mistrzostwa 2 okręgówZielona GóraKrutla28-07-2018 
85Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze28-07-2018 
86Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-07-2018 
87IX Puchar Beaty i KrzysztofaBielsko BiałaGoleszów22-07-2018 
88Puchar Lata LesznoKrzywiń22-07-2018 
89XVII Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice21-07-2018 
90XVII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie21-07-2018 
91Puchar sklepu 4Hunting.plBydgoszczŁącko15-07-2018 
92LI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)ToruńGlinki14-07-2018 
93Parkur ChełmskiChełmKumowa Dolina14-07-2018 
94Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 14-07-2018 
95 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” III edycjaBydgoszczOsie14-07-2018 
96Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-07-2018 
97II Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice08-07-2018 
98Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2018 
99Puchar Wójta UnisławToruńUnisław08-07-2018 
100XIII Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalinManowo07-07-2018 
101VII Puchar Podlasia OWBiałystokKarakule07-07-2018 
102III Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica07-07-2018 
103Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice07-07-2018 
104VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo07-07-2018 
105Puchar Burmistrza NekliPoznańPodstolice07-07-2018 
106Puchar E. WoźnegoZielona GóraKrutla07-07-2018 
107Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice01-07-2018 
108XVIII Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie01-07-2018 
109Puchar Komisji StrzeleckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice01-07-2018 
110I Puchar „Delta Optical”WłocławekOstrowy30-06-2018 
111Mistrzostwa Okręgu SzczecińskiegoSzczecinPucice30-06-2018 
112Okręgowe Zawody StrzeleckieKaliszWolica30-06-2018 
113Okręgowe Zawody StrzeleckieKoninPotażniki30-06-2018 
114Okręgowe Zawody StrzeleckiePoznańPoznań30-06-2018 
115VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach ParkurowychOlsztynGutkowo30-06-2018 
116Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II RundaKatowiceOrzesze Zgoń30-06-2018 
117Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaBrzeszcze30-06-2018 
118Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice27-06-2018 
119Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice24-06-2018 
120Złoty  EskulapLublinPuławy24-06-2018 
121X Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór23-06-2018 
122ParcourBielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018 
123V Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich OW (dwa dni)WarszawaTarczyn23-06-2018 
124Mistrzostwa Okręgu Leszczyńskiego LesznoKrzywiń23-06-2018 
125Okręgowe Zawody StrzeleckieLesznoKrzywiń23-06-2018 
126Puchar Klubu Strzeleckiego TrapPoznańPodstolice23-06-2018 
127Zawody Centralne Parcour Bielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018 
128Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice20-06-2018 
129X POLISH OPEN Sporting - Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice18-06-2018 
130XXII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki17-06-2018 
131Puchar Burmistrza MiędzychoduPoznańMiędzychód17-06-2018 
132Zawody O Puchar Prezydenta Miasta RybnikKatowiceParuszowiec17-06-2018 
133IV Puchar KujawWłocławekOstrowy16-06-2018 
134III Puchar Beretta & SakoWarszawaTarczyn16-06-2018 
135Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna16-06-2018 
136Okręgowe Zawody StrzeleckiePiłaPiła16-06-2018 
137Eliminacje zawody okręgowePoznańPoznań16-06-2018 
138Mistrzostwa ChemikówLublinPuławy16-06-2018 
139Zawody Rejonu Hodowlanego BydgoszczBydgoszczŁącko16-06-2018 
140Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego GdańskBietowo16-06-2018 
141 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” II edycjaBydgoszczOsie16-06-2018 
142Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice13-06-2018 
143Zawody z okazji 95-lecia PZŁ LesznoKrzywiń10-06-2018 
144Eliminacje zawody okręgowePoznańPodstolice10-06-2018 
145Mistrzostwa Okręgu ToruńskiegoToruńGlinki10-06-2018 
146Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół ŁowieckichLublinPuławy10-06-2018 
147O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie10-06-2018 
148Puchar Centrum Myśliwskiego DEER OpoleGrudzice10-06-2018 
149XX Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
150II Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza09-06-2018 
151V Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice09-06-2018 
152Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
153Mistrzostwa Okręgu OlsztyńskiegoOlsztynGutkowo09-06-2018 
154XVIII Mistrzostwa Okręgu PZŁ w ChełmieChełmKumowa Dolina09-06-2018 
155Puchar Firmy SKIBICKIWłocławekOstrowy09-06-2018 
156III Memoriał im. Mariana Brzeziaka (sam śrut 100 rzutków)KatowiceRybnik09-06-2018 
157Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice06-06-2018 
158Zawody O Puchar Łowczego Rejonu RybnickiegoKatowiceParuszowiec03-06-2018 
159Mistrzostwa Okręgu LubelskiegoLublinPuławy03-06-2018 
160XIX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Korporacji GzellaBydgoszczOsie03-06-2018 
161Puchar 95 lecia PZŁ OW (dwa dni)PoznańAntoninek02-06-2018 
162Zawody Zarządów i KR Kół Łowieckich Okręgu Leszno LesznoKrzywiń02-06-2018 
163Eliminacje zawody okręgowePoznańMiędzychód02-06-2018 
164Puchar Burmistrza WrześniPoznańPodstolice02-06-2018 
165Eliminacje zawody okręgoweZielona GóraKrutla02-06-2018 
166Puchar Prezesa Firmy SANPRODOstrołękaStepna Michałki01-01-1970 
167Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice30-05-2018 
168Zawody OkręgoweKatowiceSiemianowice27-05-2018 
169Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji RewizyjnychBydgoszczŁącko27-05-2018 
170 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” I edycjaBydgoszczOsie27-05-2018 
171XLIII Mistrzostwa Okręgu GorzowskiegoGorzów WielkopolskiFort Żabice27-05-2018 
172XX Puchar MTP OWPoznańAntoninek26-05-2018 
173Zawody O Puchar Łowczego Rejonu PszczyńskiegoKatowiceOrzesze Zgoń26-05-2018 
174Zawody Myśliwskie oraz Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów26-05-2018 
175Mistrzostwa Okręgu WłocławskiegoWłocławekOstrowy26-05-2018 
176Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice23-05-2018 
177Puchar Starosty MiędzychodzkiegoPoznańMiędzychód20-05-2018 
178Puchar Starosty RybnickiegoKatowiceParuszowiec20-05-2018 
179ParcourCzęstochowaKochcice19-05-2018 
180XXI Tarnobrzeski Puchar Wiosny OWTarnobrzegBorów19-05-2018 
181XIX Puchar FAM PionkiOstrołękaStępna Michałki19-05-2018 
182Majowe StrzelanieSzczecinPucice19-05-2018 
183Piknik Prezesów i Łowczych Kół oraz Komisji ProblemowychKaliszWolica19-05-2018 
184Zawody Okręgowe Okręgu Zielona GóraZielona GóraKrutla19-05-2018 
185XIV Liga GentelmenówBydgoszczOsie19-05-2018 
186Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice16-05-2018 
187Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń13-05-2018 
188Mistrzostwa WojewództwaLublinPuławy13-05-2018 
189O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie13-05-2018 
190III Puchar Podbeskidzia OWBielsko BiałaGoleszów12-05-2018 
191III Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLesznoKrzywiń12-05-2018 
192Puchar Wiosny 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz12-05-2018 
193Mistrzostwa Okręgu Ostrołęckiego PZŁOstrołękaStepna Michałki12-05-2018 
194Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice09-05-2018 
195Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ BydgoszczŁącko06-05-2018 
196Puchar ORŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice06-05-2018 
197VI Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik OWPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski05-05-2018 
198Puchar Burmistrza WolsztynaZielona GóraKrutla05-05-2018 
199Mistrzostwa Polski Służby WięziennejLublinPuławy05-05-2018 
200Puchar 3-maj aKaliszWolica03-05-2018 
201O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie03-05-2018 
202VI Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiłaPiła01-05-2018 
203Zawody O Puchar Firmy Las HubertaKatowiceParuszowiec01-05-2018 
204Rodzinny Piknik StrzeleckiToruńGlinki01-05-2018 
205Puchar Burmistrza i V-ce Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń29-04-2018 
206Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze29-04-2018 
207I Memoriał G.Wardyńskiego OWRadomPiastów28-04-2018 
208Szczecińska WiosnaSzczecinPucice28-04-2018 
209Puchar Prezesa ORŁ w KaliszuKaliszWolica28-04-2018 
210Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-04-2018 
211Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I RundaKatowiceBrzeszcze22-04-2018 
212Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa GuziejkoChełmKumowa Dolina22-04-2018 
213Turniej 4 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2018 
214II Puchar Czeskiej ZbrojówkiPiła Chodzież21-04-2018 
215Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice21-04-2018 
216Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza"OlsztynGutkowo21-04-2018 
217Puchar Łowczego OkręgowegoBydgoszczŁącko21-04-2018 
218Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice18-04-2018 
219Puchar WiosnyLublinPuławy15-04-2018 
220VI Puchar Browninga i Winchestera OWKatowiceSiemianowice14-04-2018 
221VIII Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo14-04-2018 
222Memoriał im. Janiny i Bronisława MatuszewskichPoznańPodstolice14-04-2018 
223Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-04-2018 
224Puchar Wiosny LesznoKrzywiń08-04-2018 
225III Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice KatowiceSiemianowice08-04-2018 
226Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów08-04-2018 
227Zawody o Puchar Przylaszczki WarszawaTarczyn07-04-2018 
228Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice04-04-2018 
229Puchar Telewizji "Master" GłogówZielona GóraKrutla02-04-2018 
230Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice28-03-2018 
231Puchar Zimy LesznoKrzywiń25-03-2018 
232Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice25-03-2018 
233Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice24-03-2018 
234Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice21-03-2018 
235Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów11-03-2018 
236Otwarcie seznu strzeleckiegoWłocławekOstrowy11-03-2018 
237Puchar Dnia KobietZielona GóraKrutla10-03-2018 
238Puchar Zimy 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice03-03-2018 
239II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar TAMED.PL"OlsztynGutkowo24-02-2018 
240Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice17-02-2018 
241Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice27-01-2018 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.