strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2018

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1Zawody „Andrzejkowe”KatowiceParuszowiec11-11-2018 
2Parcour FINAŁ - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice10-11-2018 
3Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-OlkuskiegoKatowiceJaworzno27-10-2018 
4Zawody członków niestowarzyszonychBydgoszczŁącko27-10-2018 
5Parcour Nocny - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-10-2018 
6 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” FINAŁBydgoszczOsie13-10-2018 
7Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze07-10-2018 
8Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich „JESIEŃ” OpoleGrudzice07-10-2018 
9XVI Puchar Dymarek Świętokrzyskich OWKielceStarachowice06-10-2018 
10Puchar Jesieni 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz06-10-2018 
11Ku PamięciSzczecinPucice06-10-2018 
12Strzelanie NocnePoznańPodstolice06-10-2018 
13Kętrzyńskie ZlotyOlsztynGutkowo06-10-2018 
14Puchar Prezyden Ta Miasta JaworznoKatowiceJaworzno06-10-2018 
15Zawody O Puchar Św. HubertaKatowiceSiemianowice30-09-2018 
16Memoriał Janusza KujawskiegoLublinPuławy30-09-2018 
17Kujawski Puchar Dian oraz ParkurWłocławekOstrowy30-09-2018 
18IV Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum29-09-2018 
19IV Puchar „Jury Częstochowskiej”CzęstochowaKochcice29-09-2018 
20Puchar Starosty i Nadleśniczego WolsztynaZielona GóraKrutla29-09-2018 
21Zawody sędziów i Puchar JuniorówChełmKumowa Dolina29-09-2018 
22Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-09-2018 
23Złoty BażantToruńUnisław23-09-2018 
24Puchar Prezesa ORŁ BydgoszczBydgoszczŁącko23-09-2018 
25XVII Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko22-09-2018 
26VIII Puchar Jesieni OWLublinPuławy22-09-2018 
27II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii"OlsztynGutkowo22-09-2018 
28Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)KatowiceJaworzno22-09-2018 
29 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” V edycjaBydgoszczOsie22-09-2018 
30XXXIV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)WłocławekOstrowy15-09-2018 
31Parkurowy Puchar PyrlandiiPoznańAntoninek15-09-2018 
32Zawody O Puchar Starosty Powiatu MikolowskiegoKatowiceOrzesze Zgoń15-09-2018 
33XIX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i III Memoriał Juliana BukowieckiegoBydgoszczOsie15-09-2018 
34XXIV Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina09-09-2018 
35XXXIV Puchar Winobrania OWZielona GóraWolsztyn09-09-2018 
36Elektro SparkLublinPuławy09-09-2018 
37FITASC GP CS - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz08-09-2018 
38Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna08-09-2018 
39Puchar Podgrzybka Puszczy NoteckiejPoznańMiędzychód08-09-2018 
40Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa RybnikKatowiceParuszowiec08-09-2018 
41Puchar KWP w Opolu OpoleGrudzice08-09-2018 
42Sąsiedzi na strzelnicyToruńGlinki02-09-2018 
43Zawody RodzinneLublinPuławy02-09-2018 
44XVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)KoszalinManowo01-09-2018 
45Zawody strzeleckie kl CKaliszWolica01-09-2018 
46Zawody strzeleckie kl CPoznańAntoninek01-09-2018 
47Puchar PHU Z.NizińskiOstrołękaStepna Michałki01-09-2018 
48V Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie01-09-2018 
49XIX Mistrzostwa Polski LekarzyBydgoszczOsie01-09-2018 
50XXIV Mistrzostwa Świata KÓŁ Łowieckich Kociewia w strzelaniu do rzutków GdańskBietowo01-09-2018 
51Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-08-2018 
52Puchar T. ŁąckiegoToruńWąbrzeźno26-08-2018 
53Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego OkręgowegoLublinPuławy26-08-2018 
54Zawody Województwa Kujawsko-PomorskiegoBydgoszczŁącko26-08-2018 
55I Warszawski Puchar Benelli OWWarszawaTarczyn25-08-2018 
56Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice25-08-2018 
57Puchar Komisji StrzeleckiejSzczecinPucice25-08-2018 
58Puchar Prezesa Firmy PYRYS-BUDOstrołękaStepna Michałki25-08-2018 
59Turniej Zarządów Kół MacierzystychChełmKumowa Dolina25-08-2018 
60Puchar Krieghoffa i RWHunt BydgoszczOsie19-08-2018 
61Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica18-08-2018 
62 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” IV edycjaBydgoszczOsie18-08-2018 
63VI Edycja „O Kryształowy Puchar firmy GOOD SNACK”TarnówSieradza-Fiuk18-08-2018 
64III Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2018 
65Memoriał "kupamięci...."KaliszWolica12-08-2018 
66Zawody Wielobojowe 95 lat PZŁKatowiceSiemianowice12-08-2018 
67VII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie12-08-2018 
68XXVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna OWOlsztynGutkowo11-08-2018 
69Puchar Lata 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)OpoleGrudzice11-08-2018 
70Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o.Zielona GóraKrutla11-08-2018 
71X Puchar DianChełmKumowa Dolina11-08-2018 
72Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-08-2018 
73Puchar W. Budzińskiego LesznoKrzywiń05-08-2018 
74Memoriał Stanisława MogiłkiPoznańPodstolice05-08-2018 
75XXV Zawody RodzinneBydgoszczOsie05-08-2018Wyniki 
76Puchar Prezesa Okręgowej Rady ŁowieckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice05-08-2018 
77XVIII Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina04-08-2018Wyniki 
78Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2018 
79Puchar Klubu SafariKatowiceJaworzno04-08-2018 
80Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze04-08-2018 
81I Tarnobrzeski Puchar LataTarnobrzegBorów04-08-2018 
82Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III RundaKatowiceSiemianowice29-07-2018 
83Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów29-07-2018 
84III Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie29-07-2018Wyniki 
85ParcourWarszawaTarczyn28-07-2018 
86XXIV Puchar Jezior Mazurskich OWSuwałkiGiżycko28-07-2018Wyniki 
87Parcurowe mistrzostwa 2 okręgówZielona GóraKrutla28-07-2018 
88Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze28-07-2018 
89Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-07-2018 
90IX Puchar Beaty i KrzysztofaBielsko BiałaGoleszów22-07-2018 
91Puchar Lata LesznoKrzywiń22-07-2018 
92XVII Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice21-07-2018Wyniki 
93XVII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie21-07-2018Wyniki 
94Memoriał Ryszarda Pięty i Bronka LisaGdańskBietowo21-07-2018 
95Puchar sklepu 4Hunting.plBydgoszczŁącko15-07-2018 
96LI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)ToruńGlinki14-07-2018Wyniki 
97Parkur ChełmskiChełmKumowa Dolina14-07-2018 
98Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 14-07-2018 
99 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” III edycjaBydgoszczOsie14-07-2018 
100Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-07-2018 
101II Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice08-07-2018Wyniki 
102Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2018 
103Puchar Wójta UnisławToruńUnisław08-07-2018 
104XIII Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalinManowo07-07-2018Wyniki 
105VII Puchar Podlasia OWBiałystokKarakule07-07-2018Wyniki 
106III Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica07-07-2018Wyniki 
107Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice07-07-2018Wyniki 
108VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo07-07-2018 
109Puchar Burmistrza NekliPoznańPodstolice07-07-2018 
110Puchar E. WoźnegoZielona GóraKrutla07-07-2018 
111Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice01-07-2018 
112XVIII Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie01-07-2018Wyniki 
113Puchar Komisji StrzeleckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice01-07-2018 
114I Puchar „Delta Optical”WłocławekOstrowy30-06-2018Wyniki 
115Mistrzostwa Okręgu SzczecińskiegoSzczecinPucice30-06-2018 
116Okręgowe Zawody StrzeleckieKaliszWolica30-06-2018 
117Okręgowe Zawody StrzeleckieKoninPotażniki30-06-2018 
118Okręgowe Zawody StrzeleckiePoznańPoznań30-06-2018 
119VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach ParkurowychOlsztynGutkowo30-06-2018 
120Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II RundaKatowiceOrzesze Zgoń30-06-2018 
121Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaBrzeszcze30-06-2018 
122Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice27-06-2018 
123Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice24-06-2018Wyniki 
124Złoty  EskulapLublinPuławy24-06-2018 
125X Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór23-06-2018Wyniki 
126ParcourBielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018Wyniki 
127V Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich OW (dwa dni)WarszawaTarczyn23-06-2018Wyniki 
128Mistrzostwa Okręgu Leszczyńskiego LesznoKrzywiń23-06-2018 
129Okręgowe Zawody StrzeleckieLesznoKrzywiń23-06-2018 
130Puchar Klubu Strzeleckiego TrapPoznańPodstolice23-06-2018 
131Zawody Centralne Parcour Bielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018 
132Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice20-06-2018 
133XXII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki17-06-2018Wyniki 
134Puchar Burmistrza MiędzychoduPoznańMiędzychód17-06-2018 
135Zawody O Puchar Prezydenta Miasta RybnikKatowiceParuszowiec17-06-2018 
136IV Puchar KujawWłocławekOstrowy16-06-2018Wyniki 
137III Puchar Beretta & SakoWarszawaTarczyn16-06-2018 
138X POLISH OPEN Sporting - Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice16-06-2018 
139Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna16-06-2018 
140Okręgowe Zawody StrzeleckiePiłaPiła16-06-2018 
141Eliminacje zawody okręgowePoznańPoznań16-06-2018 
142Mistrzostwa ChemikówLublinPuławy16-06-2018 
143Zawody Rejonu Hodowlanego BydgoszczBydgoszczŁącko16-06-2018 
144Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego GdańskBietowo16-06-2018 
145 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” II edycjaBydgoszczOsie16-06-2018 
146Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice13-06-2018 
147Zawody z okazji 95-lecia PZŁ LesznoKrzywiń10-06-2018 
148Eliminacje zawody okręgowePoznańPodstolice10-06-2018 
149Mistrzostwa Okręgu ToruńskiegoToruńGlinki10-06-2018 
150Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół ŁowieckichLublinPuławy10-06-2018 
151O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie10-06-2018 
152Puchar Centrum Myśliwskiego DEER OpoleGrudzice10-06-2018 
153XX Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018Wyniki 
154II Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza09-06-2018Wyniki 
155V Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice09-06-2018Wyniki 
156Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
157Mistrzostwa Okręgu OlsztyńskiegoOlsztynGutkowo09-06-2018 
158XVIII Mistrzostwa Okręgu PZŁ w ChełmieChełmKumowa Dolina09-06-2018 
159VI Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy09-06-2018 
160III Memoriał im. Mariana Brzeziaka (sam śrut 100 rzutków)KatowiceRybnik09-06-2018 
161Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice06-06-2018 
162Zawody O Puchar Łowczego Rejonu RybnickiegoKatowiceParuszowiec03-06-2018 
163Mistrzostwa Okręgu LubelskiegoLublinPuławy03-06-2018 
164XIX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Korporacji GzellaBydgoszczOsie03-06-2018Wyniki 
165Puchar 95 lecia PZŁ OW (dwa dni)PoznańAntoninek02-06-2018Wyniki 
166Zawody Zarządów i KR Kół Łowieckich Okręgu Leszno LesznoKrzywiń02-06-2018 
167Eliminacje zawody okręgowePoznańMiędzychód02-06-2018 
168Puchar Burmistrza WrześniPoznańPodstolice02-06-2018 
169Eliminacje zawody okręgoweZielona GóraKrutla02-06-2018 
170Puchar Prezesa Firmy SANPRODOstrołękaStepna Michałki01-01-1970 
171Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice30-05-2018 
172Zawody OkręgoweKatowiceSiemianowice27-05-2018 
173Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji RewizyjnychBydgoszczŁącko27-05-2018 
174 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” I edycjaBydgoszczOsie27-05-2018 
175XLIII Mistrzostwa Okręgu GorzowskiegoGorzów WielkopolskiFort Żabice27-05-2018 
176XX Puchar MTP OWPoznańAntoninek26-05-2018Wyniki 
177Zawody O Puchar Łowczego Rejonu PszczyńskiegoKatowiceOrzesze Zgoń26-05-2018 
178Zawody Myśliwskie oraz Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów26-05-2018 
179Mistrzostwa Okręgu WłocławskiegoWłocławekOstrowy26-05-2018 
180Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice23-05-2018 
181Puchar Starosty MiędzychodzkiegoPoznańMiędzychód20-05-2018 
182Puchar Starosty RybnickiegoKatowiceParuszowiec20-05-2018 
183ParcourCzęstochowaKochcice19-05-2018Wyniki 
184XXI Tarnobrzeski Puchar Wiosny OWTarnobrzegBorów19-05-2018Wyniki 
185XIX Puchar FAM PionkiOstrołękaStępna Michałki19-05-2018Wyniki 
186Majowe StrzelanieSzczecinPucice19-05-2018 
187Piknik Prezesów i Łowczych Kół oraz Komisji ProblemowychKaliszWolica19-05-2018 
188Zawody Okręgowe Okręgu Zielona GóraZielona GóraKrutla19-05-2018 
189XIV Liga GentelmenówBydgoszczOsie19-05-2018Wyniki 
190Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice16-05-2018 
191Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń13-05-2018 
192Mistrzostwa WojewództwaLublinPuławy13-05-2018 
193O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie13-05-2018 
194III Puchar Podbeskidzia OWBielsko BiałaGoleszów12-05-2018Wyniki 
195III Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLesznoKrzywiń12-05-2018Wyniki 
196Puchar Wiosny 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz12-05-2018 
197Mistrzostwa Okręgu Ostrołęckiego PZŁOstrołękaStepna Michałki12-05-2018 
198Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice09-05-2018 
199Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ BydgoszczŁącko06-05-2018 
200Puchar ORŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice06-05-2018 
201VI Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik OWPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski05-05-2018Wyniki 
202Puchar Burmistrza WolsztynaZielona GóraKrutla05-05-2018 
203Mistrzostwa Polski Służby WięziennejLublinPuławy05-05-2018 
204Puchar 3-maj aKaliszWolica03-05-2018 
205O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie03-05-2018 
206VI Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiłaPiła01-05-2018Wyniki 
207Zawody O Puchar Firmy Las HubertaKatowiceParuszowiec01-05-2018 
208Rodzinny Piknik StrzeleckiToruńGlinki01-05-2018 
209Puchar Burmistrza i V-ce Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń29-04-2018 
210Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze29-04-2018 
211I Memoriał G.Wardyńskiego OWRadomPiastów28-04-2018Wyniki 
212Szczecińska WiosnaSzczecinPucice28-04-2018 
213Puchar Prezesa ORŁ w KaliszuKaliszWolica28-04-2018 
214Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-04-2018 
215Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I RundaKatowiceBrzeszcze22-04-2018 
216Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa GuziejkoChełmKumowa Dolina22-04-2018 
217Turniej 4 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2018 
218II Puchar Czeskiej ZbrojówkiPiła Chodzież21-04-2018Wyniki 
219Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice21-04-2018Wyniki 
220Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza"OlsztynGutkowo21-04-2018 
221Puchar Łowczego OkręgowegoBydgoszczŁącko21-04-2018 
222Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice18-04-2018 
223Puchar WiosnyLublinPuławy15-04-2018 
224VI Puchar Browninga i Winchestera OWKatowiceSiemianowice14-04-2018Wyniki 
225VIII Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo14-04-2018 
226Memoriał im. Janiny i Bronisława MatuszewskichPoznańPodstolice14-04-2018 
227Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-04-2018 
228Puchar Wiosny LesznoKrzywiń08-04-2018 
229III Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice KatowiceSiemianowice08-04-2018 
230Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów08-04-2018 
231Zawody o Puchar Przylaszczki WarszawaTarczyn07-04-2018 
232Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice04-04-2018 
233Puchar Telewizji "Master" GłogówZielona GóraKrutla02-04-2018 
234Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice28-03-2018 
235Puchar Zimy LesznoKrzywiń25-03-2018 
236Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice25-03-2018 
237Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice24-03-2018Wyniki 
238Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice21-03-2018 
239Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów11-03-2018 
240Otwarcie seznu strzeleckiegoWłocławekOstrowy11-03-2018 
241Puchar Dnia KobietZielona GóraKrutla10-03-2018 
242Puchar Zimy 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice03-03-2018 
243II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar TAMED.PL"OlsztynGutkowo24-02-2018 
244Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice17-02-2018Wyniki 
245Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice27-01-2018Wyniki 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.