strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2018

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ StrzelnicaTerminWyniki
1XVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)KoszalinManowo01-09-2018Wyniki 
2Puchar 95 lecia PZŁ OW (dwa dni)PoznańAntoninek02-06-2018Wyniki 
3LI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)ToruńGlinki14-07-2018Wyniki 
4V Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich OW (dwa dni)WarszawaTarczyn23-06-2018Wyniki 
5XXXIV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)WłocławekOstrowy15-09-2018Wyniki 
6VII Puchar Podlasia OWBiałystokKarakule07-07-2018Wyniki 
7III Puchar Podbeskidzia OWBielsko BiałaGoleszów12-05-2018Wyniki 
8ParcourBielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018Wyniki 
9IX Puchar Beaty i KrzysztofaBielsko BiałaGoleszów22-07-2018 
10Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów11-03-2018 
11Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów08-04-2018 
12Turniej 4 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2018 
13Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze29-04-2018 
14O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie03-05-2018 
15O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie13-05-2018 
16Zawody Myśliwskie oraz Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów26-05-2018 
17O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie10-06-2018 
18Zawody Centralne Parcour Bielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018 
19Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaBrzeszcze30-06-2018 
20Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 14-07-2018 
21Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze28-07-2018 
22Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów29-07-2018 
23Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze04-08-2018 
24V Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie01-09-2018 
25Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze07-10-2018 
26XVII Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko22-09-2018Wyniki 
27VIII Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo14-04-2018 
28VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo07-07-2018 
29Puchar Wiosny 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz12-05-2018 
30FITASC GP CS - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz08-09-2018 
31Puchar Jesieni 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz06-10-2018 
32Puchar Łowczego OkręgowegoBydgoszczŁącko21-04-2018 
33Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ BydgoszczŁącko06-05-2018 
34Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji RewizyjnychBydgoszczŁącko27-05-2018 
35Zawody Rejonu Hodowlanego BydgoszczBydgoszczŁącko16-06-2018 
36Puchar sklepu 4Hunting.plBydgoszczŁącko15-07-2018 
37Zawody Województwa Kujawsko-PomorskiegoBydgoszczŁącko26-08-2018 
38Puchar Prezesa ORŁ BydgoszczBydgoszczŁącko23-09-2018 
39Zawody członków niestowarzyszonychBydgoszczŁącko27-10-2018 
40XIV Liga GentelmenówBydgoszczOsie19-05-2018Wyniki 
41XIX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Korporacji GzellaBydgoszczOsie03-06-2018Wyniki 
42XVIII Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie01-07-2018Wyniki 
43XVII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie21-07-2018Wyniki 
44III Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie29-07-2018Wyniki 
45XXV Zawody RodzinneBydgoszczOsie05-08-2018Wyniki 
46VII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie12-08-2018Wyniki 
47III Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2018Wyniki 
48XIX Mistrzostwa Polski LekarzyBydgoszczOsie01-09-2018Wyniki 
49XIX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i III Memoriał Juliana BukowieckiegoBydgoszczOsie15-09-2018Wyniki 
50 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” I edycjaBydgoszczOsie27-05-2018 
51 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” II edycjaBydgoszczOsie16-06-2018 
52 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” III edycjaBydgoszczOsie14-07-2018 
53 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” IV edycjaBydgoszczOsie18-08-2018 
54 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” V edycjaBydgoszczOsie22-09-2018 
55 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” FINAŁBydgoszczOsie13-10-2018 
56Puchar Krieghoffa i RWHunt BydgoszczOsie19-08-2018Wyniki 
57X Zawody im. Pawła Buniowskiego BydgoszczBydgoszcz20-10-2018 
58XXIV Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina08-09-2018Wyniki 
59Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa GuziejkoChełmKumowa Dolina22-04-2018 
60XVIII Mistrzostwa Okręgu PZŁ w ChełmieChełmKumowa Dolina09-06-2018 
61Parkur ChełmskiChełmKumowa Dolina14-07-2018 
62X Puchar DianChełmKumowa Dolina11-08-2018 
63Turniej Zarządów Kół MacierzystychChełmKumowa Dolina25-08-2018 
64Zawody sędziów i Puchar JuniorówChełmKumowa Dolina29-09-2018 
65IV Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum29-09-2018Wyniki 
66ParcourCzęstochowaKochcice19-05-2018Wyniki 
67IV Puchar „Jury Częstochowskiej”CzęstochowaKochcice29-09-2018Wyniki 
68Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice27-01-2018Wyniki 
69Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice17-02-2018Wyniki 
70Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice24-03-2018Wyniki 
71Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice21-04-2018Wyniki 
72Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice24-06-2018Wyniki 
73Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice07-07-2018Wyniki 
74Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-08-2018Wyniki 
75Parcour Nocny - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-10-2018 
76Parcour FINAŁ - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice10-11-2018 
77XVIII Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina04-08-2018Wyniki 
78Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego GdańskBietowo16-06-2018 
79Memoriał Ryszarda Pięty i Bronka LisaGdańskBietowo21-07-2018 
80XXIV Mistrzostwa Świata KÓŁ Łowieckich Kociewia w strzelaniu do rzutków GdańskBietowo01-09-2018 
81XIX Zawody strzeleckie o Tabakierę Starosty Powiatu StarogardzkiegoGdańskBietowo13-10-2018 
82XLIII Mistrzostwa Okręgu GorzowskiegoGorzów WielkopolskiFort Żabice27-05-2018 
83Puchar Komisji StrzeleckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice01-07-2018 
84Puchar Prezesa Okręgowej Rady ŁowieckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice05-08-2018 
85XX Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018Wyniki 
86Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica18-08-2018Wyniki 
87Puchar Prezesa ORŁ w KaliszuKaliszWolica28-04-2018 
88Puchar 3-maj aKaliszWolica03-05-2018 
89Piknik Prezesów i Łowczych Kół oraz Komisji ProblemowychKaliszWolica19-05-2018 
90Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
91Okręgowe Zawody StrzeleckieKaliszWolica30-06-2018 
92Memoriał "kupamięci...."KaliszWolica12-08-2018 
93Zawody strzeleckie kl CKaliszWolica01-09-2018 
94VI Puchar Browninga i Winchestera OWKatowiceSiemianowice14-04-2018Wyniki 
95XVII Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice21-07-2018Wyniki 
96Puchar Zimy 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice03-03-2018 
97X POLISH OPEN Sporting - Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice16-06-2018 
98III Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice KatowiceSiemianowice08-04-2018 
99Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I RundaKatowiceBrzeszcze22-04-2018 
100Zawody O Puchar Firmy Las HubertaKatowiceParuszowiec01-05-2018 
101Puchar Starosty RybnickiegoKatowiceParuszowiec20-05-2018 
102Zawody O Puchar Łowczego Rejonu PszczyńskiegoKatowiceOrzesze Zgoń26-05-2018 
103Zawody OkręgoweKatowiceSiemianowice27-05-2018 
104Zawody O Puchar Łowczego Rejonu RybnickiegoKatowiceParuszowiec03-06-2018 
105Zawody O Puchar Prezydenta Miasta RybnikKatowiceParuszowiec17-06-2018 
106Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II RundaKatowiceOrzesze Zgoń30-06-2018 
107Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III RundaKatowiceSiemianowice29-07-2018 
108Puchar Klubu SafariKatowiceJaworzno04-08-2018 
109Zawody Wielobojowe 95 lat PZŁKatowiceSiemianowice12-08-2018 
110Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-OlkuskiegoKatowiceJaworzno27-10-2018 
111Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa RybnikKatowiceParuszowiec08-09-2018 
112Zawody O Puchar Starosty Powiatu MikolowskiegoKatowiceOrzesze Zgoń15-09-2018 
113Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)KatowiceJaworzno20-10-2018 
114Zawody O Puchar Św. HubertaKatowiceSiemianowice30-09-2018 
115Puchar Prezyden Ta Miasta JaworznoKatowiceJaworzno06-10-2018 
116Zawody „Andrzejkowe”KatowiceParuszowiec11-11-2018 
117III Memoriał im. Mariana Brzeziaka (sam śrut 100 rzutków)KatowiceRybnik09-06-2018 
118XVI Puchar Dymarek Świętokrzyskich OWKielceStarachowice06-10-2018 
119Okręgowe Zawody StrzeleckieKoninPotażniki30-06-2018 
120XIII Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalinManowo07-07-2018Wyniki 
121III Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLesznoKrzywiń12-05-2018Wyniki 
122Puchar Zimy LesznoKrzywiń25-03-2018 
123Puchar Wiosny LesznoKrzywiń08-04-2018 
124Puchar Burmistrza i V-ce Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń29-04-2018 
125Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń13-05-2018 
126Zawody Zarządów i KR Kół Łowieckich Okręgu Leszno LesznoKrzywiń02-06-2018 
127Zawody z okazji 95-lecia PZŁ LesznoKrzywiń10-06-2018 
128Mistrzostwa Okręgu Leszczyńskiego LesznoKrzywiń23-06-2018 
129Puchar Lata LesznoKrzywiń22-07-2018 
130Puchar W. Budzińskiego LesznoKrzywiń05-08-2018 
131Okręgowe Zawody StrzeleckieLesznoKrzywiń23-06-2018 
132VIII Puchar Jesieni OWLublinPuławy22-09-2018Wyniki 
133Puchar WiosnyLublinPuławy15-04-2018 
134Mistrzostwa Polski Służby WięziennejLublinPuławy05-05-2018 
135Mistrzostwa WojewództwaLublinPuławy13-05-2018 
136Mistrzostwa Okręgu LubelskiegoLublinPuławy03-06-2018 
137Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół ŁowieckichLublinPuławy10-06-2018 
138Mistrzostwa ChemikówLublinPuławy16-06-2018 
139Złoty  EskulapLublinPuławy24-06-2018 
140Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego OkręgowegoLublinPuławy26-08-2018 
141Zawody RodzinneLublinPuławy02-09-2018 
142Elektro SparkLublinPuławy09-09-2018 
143Memoriał Janusza KujawskiegoLublinPuławy30-09-2018 
144X Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór23-06-2018Wyniki 
145III Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica07-07-2018Wyniki 
146XXVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna OWOlsztynGutkowo11-08-2018Wyniki 
147II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar TAMED.PL"OlsztynGutkowo24-02-2018 
148Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza"OlsztynGutkowo21-04-2018 
149Mistrzostwa Okręgu OlsztyńskiegoOlsztynGutkowo09-06-2018 
150VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach ParkurowychOlsztynGutkowo30-06-2018 
151II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii"OlsztynGutkowo30-09-2018 
152Kętrzyńskie ZlotyOlsztynGiżycko06-10-2018 
153Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice25-08-2018Wyniki 
154Puchar Lata 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)OpoleGrudzice11-08-2018 
155Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice25-03-2018 
156Puchar ORŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice06-05-2018 
157Puchar Centrum Myśliwskiego DEER OpoleGrudzice10-06-2018 
158Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice01-07-2018 
159Puchar KWP w Opolu OpoleGrudzice08-09-2018 
160Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich „JESIEŃ” OpoleGrudzice07-10-2018 
161Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice21-03-2018 
162Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice28-03-2018 
163Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice04-04-2018 
164Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-04-2018 
165Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice18-04-2018 
166Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-04-2018 
167Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice09-05-2018 
168Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice16-05-2018 
169Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice23-05-2018 
170Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice30-05-2018 
171Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice06-06-2018 
172Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice13-06-2018 
173Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice20-06-2018 
174Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice27-06-2018 
175Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-07-2018 
176Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-07-2018 
177Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-08-2018 
178Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-09-2018 
179XIX Puchar FAM PionkiOstrołękaStępna Michałki19-05-2018Wyniki 
180Mistrzostwa Okręgu Ostrołęckiego PZŁOstrołękaStepna Michałki12-05-2018 
181Puchar Prezesa Firmy SANPRODOstrołękaStepna Michałki01-01-1970 
182Puchar Prezesa Firmy PYRYS-BUDOstrołękaStepna Michałki25-08-2018 
183Puchar PHU Z.NizińskiOstrołękaStepna Michałki01-09-2018 
184II Puchar Czeskiej ZbrojówkiPiła Chodzież21-04-2018Wyniki 
185VI Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiłaPiła01-05-2018Wyniki 
186Okręgowe Zawody StrzeleckiePiłaPiła16-06-2018 
187VI Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik OWPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski05-05-2018Wyniki 
188XX Puchar MTP OWPoznańAntoninek26-05-2018Wyniki 
189Memoriał im. Janiny i Bronisława MatuszewskichPoznańPodstolice14-04-2018 
190Puchar Starosty MiędzychodzkiegoPoznańMiędzychód20-05-2018 
191Eliminacje zawody okręgowePoznańMiędzychód02-06-2018 
192Puchar Burmistrza WrześniPoznańPodstolice02-06-2018 
193Eliminacje zawody okręgowePoznańPodstolice10-06-2018 
194Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna16-06-2018 
195Eliminacje zawody okręgowePoznańPoznań16-06-2018 
196Puchar Burmistrza MiędzychoduPoznańMiędzychód17-06-2018 
197Puchar Klubu Strzeleckiego TrapPoznańPodstolice23-06-2018 
198Okręgowe Zawody StrzeleckiePoznańPoznań30-06-2018 
199Puchar Burmistrza NekliPoznańPodstolice07-07-2018 
200Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2018 
201Memoriał Stanisława MogiłkiPoznańPodstolice05-08-2018 
202Zawody strzeleckie kl CPoznańAntoninek01-09-2018 
203Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna08-09-2018 
204Puchar Podgrzybka Puszczy NoteckiejPoznańMiędzychód09-09-2018 
205Parkurowy Puchar PyrlandiiPoznańAntoninek15-09-2018 
206Strzelanie NocnePoznańPodstolice06-10-2018 
207I Memoriał G.Wardyńskiego OWRadomPiastów28-04-2018Wyniki 
208XXIV Puchar Jezior Mazurskich OWSuwałkiGiżycko28-07-2018Wyniki 
209V Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice09-06-2018Wyniki 
210Szczecińska WiosnaSzczecinPucice28-04-2018 
211Majowe StrzelanieSzczecinPucice19-05-2018 
212Mistrzostwa Okręgu SzczecińskiegoSzczecinPucice30-06-2018 
213Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2018 
214Puchar Komisji StrzeleckiejSzczecinPucice25-08-2018 
215Ku PamięciSzczecinPucice06-10-2018 
216XXI Tarnobrzeski Puchar Wiosny OWTarnobrzegBorów19-05-2018Wyniki 
217I Tarnobrzeski Puchar LataTarnobrzegBorów04-08-2018 
218II Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza09-06-2018Wyniki 
219VI Edycja „O Kryształowy Puchar firmy GOOD SNACK”TarnówSieradza-Fiuk18-08-2018 
220XXII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki17-06-2018Wyniki 
221Rodzinny Piknik StrzeleckiToruńGlinki01-05-2018 
222Mistrzostwa Okręgu ToruńskiegoToruńGlinki10-06-2018 
223Puchar Wójta UnisławToruńUnisław08-07-2018 
224Puchar T. ŁąckiegoToruńWąbrzeźno26-08-2018 
225Sąsiedzi na strzelnicyToruńGlinki02-09-2018 
226Złoty BażantToruńUnisław23-09-2018 
227II Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice08-07-2018Wyniki 
228Parcour ODWOŁANYWarszawaTarczyn28-07-2018 
229I Warszawski Puchar Benelli OWWarszawaTarczyn25-08-2018Wyniki 
230III Puchar Beretta & SakoWarszawaTarczyn16-06-2018 
231Zawody o Puchar Przylaszczki WarszawaTarczyn07-04-2018 
232IV Puchar KujawWłocławekOstrowy16-06-2018Wyniki 
233I Puchar „Delta Optical”WłocławekOstrowy30-06-2018Wyniki 
234Otwarcie seznu strzeleckiegoWłocławekOstrowy11-03-2018 
235Mistrzostwa Okręgu WłocławskiegoWłocławekOstrowy26-05-2018 
236VI Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy09-06-2018Wyniki 
237Kujawski Puchar Dian oraz Parkur !!! ODWOŁANE !!!WłocławekOstrowy30-09-2018 
238XXXIV Puchar Winobrania OWZielona GóraWolsztyn08-09-2018Wyniki 
239Puchar Dnia KobietZielona GóraKrutla10-03-2018 
240Puchar Telewizji "Master" GłogówZielona GóraKrutla02-04-2018 
241Puchar Burmistrza WolsztynaZielona GóraKrutla05-05-2018 
242Zawody Okręgowe Okręgu Zielona GóraZielona GóraKrutla19-05-2018 
243Eliminacje zawody okręgoweZielona GóraKrutla02-06-2018 
244Puchar E. WoźnegoZielona GóraKrutla07-07-2018 
245Parcurowe mistrzostwa 2 okręgówZielona GóraKrutla28-07-2018 
246Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o.Zielona GóraKrutla11-08-2018 
247Puchar Starosty i Nadleśniczego WolsztynaZielona GóraKrutla29-09-2018 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.