Niedziela
23.02.2014
nr 054 (3129 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: W nadleśnictwie Bartoszyce

Autor: Haluk  godzina: 07:56
Kolwal_11 gdyby to pisał twój ojciec korzystający z twego nicka nie dziwiła by mnie głupawa treść takiego wpisu. Ten typ tak ma. Od młodszych spodziewałem się większej mądrości. Przypadek ten był zgłaszany do zarządu koła jednak zaniechano wyjaśnienia sprawy bowiem tropy prowadziły do członka komisji rewizyjnej przychylnego nieprawidłowościom mającym miejsce za sprawą prezesa koła Marka Hausa. Na zdjęciu: rynna (włóczka) w kierunku pojazdu.

Autor: Haluk  godzina: 08:00
Tropy na śniegu wskazują wyraźnie, że zwierzę strzelone pod paśnikiem ciągnięto (włóczka) w kierunku drogi asfaltowej do samochodu. Okrągłe ślady farby świadczą, że opadała ona prostopadle w dół czyli podczas podnoszenia zwierza. W innym wypadku były by to plamy owalne (lub w innym kształcie). Po interwencji osób oburzonych takimi polowaniami powołano komisje, która min. stwierdziła, że na przesmykach zakładane są nielegalne nęciska w bezpośredniej styczności z miejscami dokarmiania. Sprawa została opisana w protokole tej komisji. Można poprosić zarząd KŁ "Daniel" aby opublikował to pismo. Na zdjęciu: miejsce załadunku.

Autor: Kowal_11  godzina: 09:30
Doszliśmy do końca drogi, ponieważ przesmyki zwierząt przecinają zazwyczaj całe obwody to miejsca do polowania nie ma!! Jestem za zlikwidować to dziadowskie PZŁ, wszystkich podejrzanych i nie po "linii" wysłać na banicję a do każdego innego przypadku z którego nie można zrobić użytku, - dorobić fabułę zgodnie z zasadą do obrzuconego błotem zawsze się coś przyklei. Gwoli zasady , Goowno przylepia się do okrętu i wrzeszczy.-PŁYYYNIEEEMY!!!

Autor: Haluk  godzina: 11:38
Widzę, że korepetycje nie tylko z ortografii ale z zasad łowiectwa i przepisów wymagane. Przeczytaj regulamin polowań i będziesz wiedział gdzie i w uzgodnieniu z kim można zakładać nęciska! I zajmij się wychowaniem ojca a później mnie.

Autor: domiś  godzina: 13:21
Wychować Haluka, hahaha. Chyba nie możliwe. Zawiodły metody prof. Marii Grzegorzewskiej, więc została ostatnia szansa - Cezar Milan, tylko czy zechce przylecieć do Polski?

Autor: Kowal_11  godzina: 13:45
Domiś, widzisz jak to jest kidy dwóch pisze na jednym nicku - to dla Haluka jest to obrzydliwe, chociaż doskonale wie z kim ma do czynienia. Facet który ma tyle nicków że sam już swię w nich pogubił - mając przy tym rozdwojenie lub potrojenie jaźni sam sobie zadaje pytania i sam odpowiada. Daje sobie kartki, i sam siebie opieprza myśląc że jest pępkiem świata. Ale jeżeli ktokolwiek zada pytanie niewygodne lub odpowiedź będzie nie po jego myśli od razu zaczyna toczyć pianę, tylko że dzisiaj już nikt na to nie zwraca uwagi. A bycie w centrum zainteresowania tego typu osobników jest celem samym w sobie......... Darz bór Leszek Kowalski.

Autor: waligóra  godzina: 14:32
mnie się wydaję w takim telegrafie że Kol.Haluk nie cierpi komunistów i całego pokłosia.

Autor: Kowal_11  godzina: 15:35
waligóra, nie znam cię więc nie wiem czy jesteś komuchem czy nie, ale o ile mnie pamięć nie myli to w 1989r pewna pani ogłosiła koniec komunizmu w POLSCE!! Teraz to sami kapitaliści, komucha to tylko na Kubie znajdziesz, bo nawet Rosja kapitalistyczną się zrobiła. Darz bór Leszek Kowalski.

Autor: domiś  godzina: 15:46
Waligóra Kto nie cierpi komunistów? A już pojmuję, ktoś kto nie cierpi komunistów, to służy zawodowo w LWP współpracując z sojuszniczą armią czerwoną, dla dobra socjalistycznej ojczyzny - taki mały Kukliński ;-))) No cóż można i tak. Że też inni no to nie wpadli, że tak się walczy z komuną. Leszku Haluk nie ma wielu nicków! On jest jednym z wielu. DB