strona główna forum dyskusyjne

Spotkajmy się na EXPOHunting

Redakcja dziennika i portal "Łowiecki" zaprasza wszystkich swoich czytelników i miłośników na Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting, odbywające się w sosnowieckim Expo Silesia w dniach 1 - 3 kwietnia br. (patrz mapa dojazdu)

Zapraszamy na stoisko redakcji, którego gospodarzem będzie Boguś Bauer, oznaczone numerem 22 i znajdujące się na prawo od wejścia vis-a-vis baru. Tu można będzie umówić się ze znajomymi z forum www.lowiecki.pl i poznać ich w realu, wypić wspólnie kawę i poczęstować się przywiezionymi nalewkami. Tych, którzy mają więcej czasu zapraszamy do pomocy Bogusiowi w pełnieniu funkcji gospodarza stoiska.

Na targach EXPOHunting prezentują się czołowi producenci i dystrybutorzy sprzętu i akcesoriów dla myśliwych, a wiele produktów można oglądać po raz pierwszy w Polsce. W sektorze broni i amunicji ciekawe pokazy zapowiadają m. in. firma Knieja, dystrybutor Browning, Winchester i Miroku oraz firma M.K. Szuster, obchodząca na targach jubileusz 21 lat działalności - dystrybutor takich światowych marek jak: Accuracy International, Blaser Jagdwafen, Ceska Zbrojowka, Mauser, Sauer czy Sig Sauer. Ciekawostką dla fachowców będzie także amunicja RWS, której używają zawodnicy w dyscyplinach strzeleckich na świecie. Premierę na polskich targach cywilnych będzie miał również nowy model słynnego pistoletu Skorpion.

Lornetki i lunety zaprezentuje firma Zeiss Sports Optics oraz SWAROVSKI OPTIK, a pełną kolekcję noży myśliwskich i scyzoryków - firma Solingen. Po raz pierwszy w Polsce można będzie obejrzeć najnowsze lunety Duralyt firmy Zeiss z podświetlanym krzyżem nr 60. Odzież mundurowa i ochronna dla pilarzy to jedna z domen firmy Hubertech. Na uwagę zasługują na pewno prezentowane quady, pojazdy śnieżne dla leśników oraz auta terenowe, m. in. model marki TATA - Safari, a także oferta marek Toyota i Subaru.

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami kilkudziesięciu firm z Polski, Austrii, Czech, Kanady, Pakistanu, Włoch i Węgier. Dla gości targowych organizatorzy stworzyli bogaty program imprez towarzyszących, w którym znajdą się m. in.: pokazy psów myśliwskich przygotowane przez Polski Związek Kynologiczny z Bytomia, w trakcie których zostanie wybrany Champion EXPOHunting. Odbędą się też: konkurs o tytuł Mistrza Kierownicy w zawodach Polaris Ranger, prezentacje sokołów, koncert sygnalistów, pokaz mody myśliwskiej (Hunting Fashion Show). Dodatkowymi atrakcjami będą: ekspozycja egzotycznych trofeów i ogólnodostępna strzelnica ASG. W programie znalazły się także konkursy - na najlepsze hasło promujące przyszłoroczną imprezę oraz wiedzy myśliwskiej. Do wygrania dwuosobowe weekendowe pobyty w luksusowym hotelu SPA oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji na stronie targów: www.expohunting.pl

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.