strona główna forum dyskusyjne


Redakcja dziennika "Łowiecki" zaprasza zarządy i członków kół do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting, na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Expo Silesia w Sosnowcu, podczas których zapraszamy na seminarium w dniu 11 kwietnia (sobota) o godz. 13:00, na temat:
  1. kompleksowego oprogramowania sieciowego do zarządzanie kołem łowieckim, które eliminuje ręczne prowadzenie dokumentacji koła oraz zmniejsza kilkukrotnie nakład i czas pracy członków zarządu;
  2. elektronicznej książki ewidencji polowań indywidualnych eKEPI, ułatwiającej członkom koła wpisy na polowanie, a zarządowi koła kontrolę aktywności członków w obwodach.
Na stoisku dziennika "Łowiecki" będzie redaktor naczelny dziennika "Łowiecki" kol. Piotr Gawlicki, który będzie dostępny dla każdego, kto chciałby porozmawiać na temat swoich problemów związanych z członkostwem w kole łowieckim oraz w relacjach koła i jego członków z organami PZŁ.
Można będzie również otrzymać szczegółowe informacje, nt. oprogramowania dla kół oraz elektronicznej książki ewidencji, w tym samemu popracować na tym oprogramowaniu.

Zapraszamy do SosnowcaAplikacja na telefon ułatwiająca wpisy do elektronicznej książki ewidencji dla telefonów z systemem Android
Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.