strona główna forum dyskusyjne


Redakcja dziennika "Łowiecki" zaprasza zarządy i członków kół do odwiedzenia Targów Myślistwa i Strzelectwa "KNIEJE", na terenie MTP w Poznaniu, w dniach 12 - 14 lutego br. podczas których będzie można zapoznać się i otrzymać bezpłatnie elektroniczną ewidencję polowań indywidualnych, jaką wprowadza projekt zmian ustawy łowieckiej złożony w Sejmie.
  1. prezentacja w niedzielę godz. 12:30 - 13:30 na scenie głównej
  2. na stoisku dziennika "Łowiecki" przez cały okres targów
Na stoisku dziennika można będzie również otrzymać szczegółowe informacje, nt. całego oprogramowania eKEPI Gospodarka Koła do zarządzania kołem, wykonującego całą dokumentację jaka zobowiązani są prowadzić łowczy i skarbnik koła, w tym wystawianie upoważnień i bieżące rozliczanie każdego członka koła.

Podczas wszystkich dni targów obecny będzie redaktor naczelny dziennika "Łowiecki" kol. Piotr Gawlicki, gotowy na rozmowy dot. indywidualnych problemów związanych z członkostwem w kole łowieckim oraz w relacjach koła i jego członków z organami PZŁ.

Zapraszamy do PoznaniaAplikacja na telefony Android dająca członkom koła dostęp do ich informacji w kole i ułatwiająca wpisy w ewidencji polowań indywidualnych
Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.