strona główna forum dyskusyjne

Poznań, 2.02.2018 r.

Targi KNIEJE już 9 lutego!

9 lutego rozpocznie się długo wyczekiwane wydarzenie skierowane do wszystkich pasjonatów łowiectwa, strzelectwa i miłośników przyrody. Już tylko tydzień dzieli nas od Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które potrwają do 11 lutego.

Uczestnicy Targów, którzy przyjadą do Poznania mogą liczyć na bardzo widowiskowe wydarzenie, które z pewnością wzbudzi wiele pozytywnych emocji. Podczas Targów polscy producenci, a także importerzy reprezentujący najbardziej znane zagraniczne marki, zaprezentują artykuły niezbędne podczas każdej wyprawy łowieckiej. Targi KNIEJE, które odbędą się już po raz czwarty, zaskoczą zwiedzających większą od ubiegłorocznej ekspozycją, a także bogatszym programem wydarzeń towarzyszących.

Targi KNIEJE to świetna okazja do poznania najnowszych trendów, możliwość wymiany wiedzy i czerpania z doświadczenia od kolegów z braci łowieckiej. Wśród licznych atrakcji znajdą się wydarzenia, które co roku wzbudzą zainteresowanie odwiedzających, jak: zawody strzeleckie, konkurs budowy ambon, pokaz mody myśliwskiej, prezentacja najpiękniejszych gatunków psów myśliwskich oraz ptaków wykorzystywanych w sokolnictwie. Uczestnicy Targów będą również mogli skosztować specjalnych potraw przygotowanych przez Jakuba Wolskiego, uczestnika 6 edycji Hell's Kitchen oraz wziąć udział w konkursie jedzenia na czas kilogramowego wildburger.

Przypominamy, że KNIEJE należą do bloku "5 Czterech Pasji" i odbywają się w tym samym czasie, co Targi Wędkarskie RYBOMANIA, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON oraz Targi Survival Force Expo dedykowane miłośnikom sztuki przetrwania i paramilitarnych klimatów. W dniach 9-11 lutego wszystkie ekspozycje będzie można zwiedzać w ramach jednego biletu wstępu!


Więcej informacji o targach KNIEJE na: www.knieje.pl

Sprawdź program wydarzeń >>>

Sprawdź informacje na temat cen biletów >>>

Sprawdź mapę ekspozycji >>>


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.