strona główna forum dyskusyjne


Polowanie na czarne niedĽwiedzie w Kanadzie


Grupa my¶liwych z Polski wybiera się w 2018 r. do Kanady polować na czarne niedĽwiedzie prosiła redakcję o objęcie ich wyjazdu patronatem jako polowania portalowego, ponieważ skorzystała z kontaktu opisanego w 2012 r. w felietonie "Polowanie w Kanadzie na czarne niedĽwiedzie". Redakcja wyraziła zgodę, ponieważ będzie to już pi±ta grupa, która z inspiracji redakcji pojedzie do Kanady. Ponieważ outfitter w Kanadzie ma jeszcze wolne miejsca, można stworzyć swoją± grupę i również zapolować na baribale. Warunki, przedstawione s± niżej.

Terminy polowań od 26 maja - 30 czerwca 2017 r., 7 dni pobytu i polowania.
Polowanie po południu i wieczorem przy nęciskach ze zwyżek na drzewach. W miejscu polowania do odstrzelenia jest ponad 40 niedĽwiedzi. Prawdopodobieństwo strzelenia niedĽwiedzia na podstawie ostatnich lat to 80 % - 100 %. W roku 2012, kiedy odbyło się polowanie opisane w felietonie przywołanym wyżej, wyniosło 100 %.

Koszt polowania: 1950 Can$ (na dzisiaj to 5360 zł.)
Powyższa opłata obejmuje samo polowanie oraz zakwaterowanie.
Zakwaterowanie w 6-osobowych domkach drewnianych z kuchni±, salonem, 2 sypialniami i pomieszczeniem do grillowania.
Poza t± opłat± jest wyżywienie zakupywane i przygotowywane samodzielnie oraz transport z Polski do miejsca polowania.
Dodatkowo płatne jest również skórowanie i wybielenie czaszki oraz koszt garbowania i wysyłki trofeum do Polski

Sugerowany dojazd samolotem do Toronto, 2-3 noclegi w hotelu i odwiedzenie wodospadów Niagary, a następnie przejazd wynajętym samochodem do miejsca polowania (ok. 7 godz. jazdy).
Alternatywnie można lecieć do Montrealu i dalej lokalnymi liniami lotniczymi do miasta Rouyn-Noranda, leż±cego ok. 50 km od obozu. Można tam wynaj±ć samochód lub może koledzy odbior± z lotniska.

Po więcej informacji i o kontakt do organizatora prosimy pisać na email: redakcja@lowiecki.pl.


Szukaj   |   Ochrona prywatno¶ci   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.