strona główna forum dyskusyjne


I Piknik Myśliwski oraz Zawody Strzeleckie WM Senior Games w Olsztynie
15 września 2012

Zarząd Okręgowy oraz Komisja Strzelectwa Myśliwskiego przy ZO PZŁ w Olsztynie serdecznie zapraszają na Zawody Strzeleckie WM Senior Games dla zawodników w wieku 45+ oraz na I Piknik Myśliwski na terenie strzelnicy myśliwskiej w Olsztynie - Gutkowo w dniu 15 września 2012.

Nasza impreza strzelecka jest skierowana do strzelców po 45 roku życia, odbywać się będzie w formule Praktycznych Strzelań Myśliwskich (tylko do rzutków), a pula nagród to ponad 10.000 zł. Zawody organizowane są wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko Mazurskiego oraz wieloma sponsorami (zaproszenie organizatorów). Nagrody ufundowali między innymi Condohotels Groupe, Kredyt Bank, Hotel "Krasicki", parlamentarzyści WM , Mercedes i wielu innych .

Mamy nadzieję, że będzie to pierwsza impreza w cyklu. I Piknik Myśliwski to zabawa dla wszystkich małych i dużych. Planujemy gry i zabawy, strzelanie z łuku, broni krótkiej, pneumatycznej, sokolników, koncerty, gotowanie posiłku dla wszystkich gości zawodów i pikniku .

Wartą podkreślenia inicjatywą jest wystawienie w centrum Olsztyna "Farbowozu", gdzie mamy nadzieje pokazać iż myśliwi nie tylko "zabierają", życie ale i je dają. Każdy kto odda krew zostanie zawieziony na piknik na zdrowy posiłek z dziczyzny.

Darz Bór

Piotr Gabiec
Sekretarz KSM MORŁ w Olsztynie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.