  
      
	  
	  
	  
	  
	  
	
	  
	  
  
  
                | 
	   | 
	
	
SPOTKANIE FORUMOWICZÓW - wyspa Wolin - 28.08.2004
 
Tym razem na wyspie Wolin w siedzibie koła łowieckiego "Tumak", spotykamy się podobnie jak przed rokiem, wszystkich forumowiczów tych polujących i tych sympatyzujących wraz z osobami towarzyszącymi zapraszamy w nasze progi.  
Spotykamy się 28 sierpnia w sobotę ale przyjechać można już w piątek  i zostać do niedzieli - w  tym czasie zapewniamy możliwość noclegu w "Zagrodzie" ( nasza ostoja) oraz wokół niej ( miejsca namiotowe ). Dysponujemy 20 -toma łóżkami, drewnianą podłogą, oraz  miejscami namiotowymi. Dla tych którzy chcieli by spać w taką noc :) informacja - pościel należy zabrać swoją .
  
Dnia 28 sierpnia organizujemy biesiadę - czyli ognisko, kiełbaski, gulasz i bigos myśliwski (o jego wyśmienitości niech świadczą Połczyńskie laury).
  
Odpłatność to jedyne 25 złotych - złotych, ale jeśli wyrobimy się w mniejszej kwocie, to może nawet mniej - wszystko zależy ile osób przyjedzie - im więcej tym lepiej!!! - szczegóły i płatności ustalimy na miejscu.
  
Aktualna lista uczestników 
 
Jak do nas trafić?
  
Nic prostszego !!!
  
- 	Jadąc od Wolina w stronę Świnoujścia należy zjechać z trasy do wsi Dargobądz  (w lewo przed ekranami dźwiękowymi )
 
 - 	Za sklepem po prawej asfaltową drogą należy skręcić w prawo przejechać pod wiaduktem a następnie skręcić w lewo ( kierunek na Warnowo) 
 
 - 	Po pewnym czasie skończy się asfalt i zacznie kamienista droga - należy jechać nią aż do krzyżówki na której po prawej stronie stoi pamiątkowy kamień 
 
 - 	Przy kamieniu skręcamy w prawo i dalej cały czas leśną drogą aż do "Zagrody"
 
 - 	Na całej trasie pozawieszamy wstążki i wszelkiego rodzaju " pomoce" dla tych którzy jednak chcieli by zabłądzić.
 
   
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA, PROSIMY O ZABRANIE DOBRYCH HUMORÓW I ŁADNEJ POGODY 
  
ZAPRASZAMY !  !  !
	 | 
	 | 
 
 
  |