strona główna forum dyskusyjne
  


Zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd

Wersja do wydruku
Zakwaterowanie

Wszyscy uczestnicy polowania będą zakwaterowani w Zajeździe Stanica, Mirosławice tel. 071 316 2780.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych w jednej cenie dla wszystkich 110.- zł. od osoby, niezależnie od tego, czy będzie to jeden czy dwa noclegi, zawierając w sobie następujące wyżywienie:
 • piątek - kolacja;
 • sobota - śniadanie;
 • sobota - obiad;
 • sobota - bankiet;
 • niedziela - śniadanie

 • Opłata za sam tylko bankiet wynosi 40 zł.

  Standard pokoi nie jest wysoki, w pokojach są tylko umywalki. WC i prysznice są ogólne. Dopuszcza się trzymanie psów w pokojach. Osoby zgłoszone wspólnie będą razem zakwaterowane w pokojach.

  Wszystkie posiłki wydawane będą w Zajeździe Stanica i tamże odbędzie się bankiet integracyjny w sobotę wieczorem. Zarezerwowanych jest 129 miejsc noclegowych oraz 130 miejsc bankietowych.

  Wszystkie koszty dotyczące noclegów i wyżywienia opłaca przelewem bankowym wraz z opłatą za polowanie.

  Osoby zainteresowane samym tylko bankietem integracyjnym muszą zaznaczyć to na formularzu zgłoszeniowym, bo ze względu na rozmiar restauracji, osoby niezapisane wcześniej nie będą wpuszczane.


  Wyżywienie

  W tym roku nie będzie wyboru dań obiadowych i wszyscy otrzymają ten sam zestaw, którego skład będzie można poznać po przyjeździe do Zajazdu Stanica. Godziny posiłków nie są jeszcze ustalone, szczególnie godzina śniadań, które mogą być przed polowaniem rannym lub po powrocie z polownia. Na miejscu będzie można zarezerwować sobie obiad w niedzielę, za dodatkową opłatą.

  Posiłki pojedyncze np. tylko obiad czy tylko śniadanie należy załatwiać we własnym zakresie, kontaktujac się bezpośrednio z Zajazdem Stanica

  Wpłaty

  Wpłaty kosztów zakwaterowania i wyżywienia należy dokonać razem z opłatą za udział w polowaniu, w wysokości wyliczonej i podanej w email'u potwierdzajacym dokonanie zapisu na polownie, do poniedziałku 15 października br. Osoby, które nie wpłacą w tym terminie zostaną skreślone z listy, wraz z zapisanymi przez siebie osobami towarzyszacymi. Umożliwi to zapisy innym osobom, które będą mogły to zrobić między 20 i 27 października, z terminem wpłaty do 27 października. Wpłaty w gotówce na miejscu nie będą przyjmowane.

  Wpłaty za zakwaterowanie i wyżywienie nie będą zwracane, nawet w przypadku wcześniejszej rezygnacji. Wpłaty od osób, które zrezygnują wcześniej lub nie przyjadą na imprezę będą traktowane jako wpłaty sponsorów indywidualnych.

  Konto bankowe na wpłaty opłat jest nastepujące:

  Beneficjent: Edward Hołowińsk1
  Konto: 73 1020 5242 0000 2102 0079 9254
  PKO BP IV O/Wrocław,

  z dopiskiem "polowanie na gęsi" i informacją kogo wpłata dotyczy. Wpłaty nie określajace kogo dotyczą, nie będą przydzielene żadnej osobie zapisanej i będą traktowane jako bezzwrotne wpłaty sponsorskie.


  Dojazd do Mirosławic

  Jadąc przez Wrocław wybieramy drogę nr 35 na Świdnicę i Mirosławice są przy tej drodze, ca 20 km od autostrady A4.

  Dla jadących autostradą Opole - Wrocław są dwie możliwości:

 • skręcamy z autostrady na zachód w szosą nr 346 i jedziemy nią do skrzyżowania w Gniechowicach, gdzie skręcamy w lewo w drogę nr 35 Wrocław - Świdnica i po ca 7 km są Mirosławice.
 • Można również jechać trochę dłuższą trasą, ale za to więcej po autostradzie, do Kątów Wrocławskich, gdzie należy skręcić na południe w szosę nr 346, którą po ca 5 km dojedziemy do miejscowości Gniechowice. Skręcamy tu w prawo w drogę nr 35 Wrocław - Świdnica i po ca 7 km są Mirosławice.

 • Gospodarze imprezy

  Kierownikiem i najwyższą instancją wobec wszystkich uczetników imprezy jest redaktor portalu
  kol. Albin Wierzbicki Alus, tel. kom. 604 248 608, email: alus@lowiecki.pl
   
  Za stronę organizacyjną odpowiadają:
   
  Edward Hołowiński, vicek
  tel. kom. 601 942 599
  ehowkins@interia.pl oraz
  Radosław Mrówczyński, mrówa
  tel. kom. 694 462 025
  mrowisko3@op.pl oraz
  Redakcja www.lowiecki.pl
  tel. (058) 340 9292
  webmaster@lowiecki.pl


  Wróć do strony głównej tego polowania

  Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
  P&H Limited Sp. z o.o.