strona główna forum dyskusyjne
  

ZAKWATEROWANIWE, WYŻYWIENIE I DOJAZD

Wersja do wydruku Zakwaterowanie

W rejonie przewidywanego miejsca polowania na gęsi nie ma hotelu lub ośrodka wypoczynkowego, który mógłby pomieścić wszystkich chętnych. Dlatego uczestnicy polowania mają do dyspozycji pięć lokalizacji na nocleg, w różnych miejscach i w różnej cenie, cztery lokalizacje w Ośnie Lubuskim i jedna w Słońsku. Zapisując się na polowanie trzeba od razu wskazać miejsce, w którym wybiera się zakwaterowanie, albo zapisać się bez zakwaterowania.

We wszystkich lokalizacjach wybór zakwaterowania oznacza rezerwację noclegów na dwie noce, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, ze śniadaniami w godz. 5:00 - 6:00 rano, przed wyjazdem na polowanie. Dla wszystkich zainteresowanych dostępna jest obiadokolacja w piątek oraz obiady w sobotę i niedzielę, które należy wskazać podczas zapisów. Dodatkowo, można otrzymać inne posiłki, np. kolacje, ale to już należy organizować samemu na miejscu w porozumieniu z hotelem.

Razem we wszystkich lokalizacjach zakwaterowania są do dyspozycji uczestników 138 miejsca, z czego 88 w Ośnie Lubuskim i 50 w Słońsku. Ponieważ trudno ocenić ile osób korzystac będzie z proponowanego zakwaterowania, prosimy w pierwszej kolejności wybierać zakwaterowanie w Ośnie Lubuskim, a dopiero jak zabraknie tutaj miejsc, rezerwować zakwaterowanie w Słońsku (Zajazd Hubertus).

Pokoje w danej lokalizacji przydzielone zostaną w kolejności zapisu oraz życzeń, co do wspólnego zakwaterowania określonych osób. Życzenia te można wpisać do formularza podczas zapisów.

Miejscem organizacji bankietu w sobotę oraz wyżywienia dla większej części zakwaterowanych w Ośnie Lubuskim będzie motel "Modrzew".

Motel Modrzew

Adres: ul. Słubicka 1a,
69-220 Ośno Lubuskie,
tel. 0-95 757-62-71.

Jest to główne miejsce zakwaterowania w Ośnie Lubuskim. W tym motelu oferowane są obiady i kolacje.

Zarezerwowanych jest 22 miejsc noclegowych w pokojach 1 i wieloosobowych, jak niżej:
 - 1 pokój 1-osobowy;
 - 6 pokoi 2-osobowych;
 - 3 pokoje 3-osobowe.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 130 zł. od osoby.
Hotel Jaskółeczka

Adres: ul. Strumykowa 3,
69-220 Ośno Lubuskie,
tel. 0-95-757-51-02, 0-504-190-601.

Jest to drugie miejsce zakwaterowania w Ośnie Lubuskim, które oferuje obiady i kolacje.

Zarezerwowanych jest 20 miejsc noclegowych w pokojach wieloosobowych, jak niżej:
 - 2 pokoje 2-osobowe;
 - 4 pokoje 3-osobowe;
 - 1 pokój 4-osobowy.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 100 zł. od osoby.
Agroturystyka Ośno

Adres: Jadwiga i Bogusław Ajdyna, ul. Wodna 25, 69-220 Ośno Lubuskie
tel. 0-95-757-60-71, 0-603-717-523.

Miejsce położone ca 300 m od Motelu Modrzew oferuje 42 miejsc w pokojach przede wszystkim 3-osobowych, ale również w mieszkaniu i dwóch domkach 6 i 7 osobowych.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 90 zł. od osoby.
Na śniadania zapraszamy do Motelu Modrzew.

Agroturystyka to jedyna lokalizacja zakwate-
rowania, w której nie można nocować z psami.

Kwatera prywatna

Andrzej Matejko, ul. Wodna 33, 69-220 Ośno Lubuskie.

Kwatera położona również ca 300 m od Motelu Modrzew, oferuje jeden pokój 4-osobowy.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 100 zł. od osoby.
Na śniadania zapraszamy do Motelu Modrzew.

Osoby, które zdecydują się na to zakwaterowanie, proszone są o zaznaczenie podczas zapisów, że zajmują w jednej grupie wszystkie 4 miejsca.

Zajazd Hubertus

Adres: ul. Trzeciego Lutego 17, 66-436 Słońsk, tel. 0-95 757-27-57.

W tym zajeździe zakwaterowani zostaną uczestnicy polowania, którzy za miejsce noclegu wybiorą Słońsk. Tu podawane będą też posiłki dla osób zakwaterowanych w tym zajeździe.
Zarezerwowanych jest 50 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych, następująco:
- 16 pokoi 2-osobowych;
- 6 pokoi 3-osobowych.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 120 zł. od osoby.

To zakwaterowanie prosimy wybierać dopiero po wyczerpaniu się miejsc w Ośnie Lubuskim.

Miejsca zakwaterowania będą przyjmować gości od godz. 16.00 w piątek 16 października 2009r. Pokoje przydzielane będą według list przydziału zakwaterowania przygotowanych przez redakcję.

Wpłaty za zakwaterowanie należy przelać na konto gospodarza zawodów razem z opłatą za udział. Sumaryczna kwota do przelania obejmująca koszty udziału w polowaniu na gęsi, zakwaterowania, wyżywienia i bankietu zostanie podana w email'u potwierdzającym zapisanie się na zawody.


Wyżywienie

Każda osoba zapisująca się na polowanie, może zamówić obiady podczas polowania w sobotę i w niedzielę, podawane około godz. 14:00 w Zajeździe Hubertus oraz Motelu Modrzew oraz obiadokolacje w piątek, w cenie 25 zł. za jeden posiłek. Posiłki zamawia się poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na formularzu zgłoszeniowym, a bony obiadowe wydane zostaną uczestnikom po przyjeździe w miejsce zakwaterowania.

Bankiet integracyjny

Kolacja bankietowa odbędzie się w sobotę 17 października o godz. 17:00., w Motelu Modrzew. Zakwaterowanym w Zajeździe Hubertus podstawiony zostanie autobus, który przewiezie ich do Ośna i z powrotem, bez dodatkowych opłat.

Koszt udziału w bankiecie wynosi 50 zł., a swój udział należy zgłosić, zaznaczając odpowiednie pole na formularzu zgłoszeniowym.

Dojazd do Słońska i Ośna Lubuskiego

Słońsk leży przy szosie nr 22 pomiędzy Gorzówem Wielkpolskim i granicznym Kostrzyniem n. Odrą. Z wschodu od strony Warszawy należy dojechać autostradą do Nowego Tomyśla i dalej szosą E30 (nr 2) do Rzepina, gdzie należy skręcić w prawo szosą nr 134 przez Ośno Lubuskie dojecjac do szosy nr 22 i dalej w lewo do Słońska. Jadący z południa powinni przez Zieloną Górę jechać trasa E65 (nr3) do Swiebodzina i dalej trasa E30 jak opisano to wyżej. Dojazd z północnego-wschodu przez Bydgoszcz do Gorzowa Wielkpolskiego i dalej szosą nr 22 do Słońska.

Ośno Lubuskie leży ca 13 km w linii prostej na południe od Słońska. Dojazd podobny jak do Słońska, dla jadących z południa i ze wschodu, bo przejeżdża się przez Ośno. Dla tych z północnego-wschodu, trzeba ca 11 km przed Słońskiem skręcić w lewo w szosę nr 134 i po ca 13 km będzie Ośno.


Wpłata za zakwaterowanie

Wpłaty za zakwaterowanie dokonuje się razem z opłatą za polowanie na to samo konto bankowe:

Beneficjent: Włodzimierz Strzeliński
Konto: 50 1020 5558 1111 1745 4220 0088
PKO Bank Polski,

z dopiskiem "polowanie na gęsi" i informacją kogo wpłata dotyczy. Wpłaty, które nie będą określać kogo dotyczą, nie będą przydzielone żadnej osobie i będą traktowane jako bezzwrotne wpłaty sponsorskie.Gospodarze imprezy

Kierownikiem i najwyższą instancją wobec wszystkich uczestników imprezy jest redaktor portalu
kol. Ryszard Piechocki Ryszard, tel. kom. 509 960 179, email: ryszard@lowiecki.pl
 
Za stronę organizacyjną odpowiadają:
 
Włodzimierz Strzeliński wosiu
tel. kom. 662 124 382 lub 510 139 831
basenmogilno@o2.pl
Redakcja www.lowiecki.pl
tel. (058) 340 9292
webmaster@lowiecki.pl


Wróć do strony głównej polowania

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.