strona główna forum dyskusyjne
  

ZAKWATEROWANIWE, WYŻYWIENIE I DOJAZD

Wersja do wydruku Zakwaterowanie

W rejonie przewidywanego miejsca polowania na gęsi nie ma hotelu lub ośrodka wypoczynkowego, który mógłby pomieścić wszystkich chętnych. Dlatego uczestnicy polowania mają do dyspozycji cztery lokalizacje na nocleg, w różnych miejscach i w różnej cenie, w tym trzy lokalizacje w Ośnie Lubuskim i jedna w Słońsku. Zapisując się na polowanie trzeba od razu wskazać miejsce, w którym wybiera się zakwaterowanie, albo zapisać się bez zakwaterowania.

We wszystkich lokalizacjach wybór zakwaterowania oznacza rezerwację noclegów na dwie noce, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, ze śniadaniami w godz. 5:00 - 6:00 rano, przed wyjazdem na polowanie. Dla wszystkich zainteresowanych dostępna jest obiadokolacja w piątek oraz obiady w sobotę i niedzielę, które należy wskazać podczas zapisów. Dodatkowo, można otrzymać inne posiłki, np. kolacje, ale to już należy organizować samemu na miejscu w porozumieniu z hotelem.

Razem we wszystkich lokalizacjach zakwaterowania są do dyspozycji uczestników 100 miejsca, z czego 50 w Ośnie Lubuskim i 50 w Słońsku.

Pokoje w danej lokalizacji przydzielone zostaną w kolejności zapisu oraz życzeń, co do wspólnego zakwaterowania określonych osób. Życzenia te można wpisać do formularza podczas zapisów. Ze względu na otrzymany upust w cenie, zakwaterowanych w Słońsku musi być co najmniej 20 osób. W przypadku nie dotrzymania tej liczby, zakwaterowani w zajeździe Hubertus dopłacają hotelowi na miejscu po 10 zł. za jeden nocleg.

Miejscem organizacji bankietu w sobotę będzie motel "Modrzew". Zakwaterowanym w Zajeździe Hubertus podstawiony zostanie autobus, który przewiezie ich do Ośna i z powrotem, bez dodatkowych opłat.

Posiłki wydawane będš bezpośrednio w miejscu zakwaterowania. We wszystkich lokalizacjach zakwaterowania, można nocować z psami.

Motel Modrzew

Adres: ul. Słubicka 1a,
69-220 Ośno Lubuskie,
tel. 0-95 757-62-71.

Jest to główne miejsce zakwaterowania w Ośnie Lubuskim.

Zarezerwowanych jest 22 miejsc noclegowych w pokojach 1 i wieloosobowych, jak niżej:
 - 1 pokój 1-osobowy;
 - 6 pokoi 2-osobowych;
 - 3 pokoje 3-osobowe.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 140 zł. od osoby.
Hotel Jaskółeczka

Adres: ul. Strumykowa 3,
69-220 Ośno Lubuskie,
tel. 0-95-757-51-02, 0-504-190-601.

Jest to drugie miejsce zakwaterowania w Ośnie Lubuskim.

Zarezerwowane sa 22 miejsca noclegowe w pokojach wieloosobowych, jak niżej:
 - 3 pokoje 2-osobowe;
 - 4 pokoje 3-osobowe;
 - 1 pokój 4-osobowy.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 100 zł. od osoby.
Kwatera prywatna

Andrzej Matejko, ul. Wodna 33,
69-220 Ośno Lubuskie.

Kwatera położona również ca 300 m od Motelu Modrzew, oferuje jeden pokój 6-osobowy.

Osoby, które zdecydują się na to zakwaterowanie, proszone są o zaznaczenie podczas zapisów, że zajmują w jednej grupie wszystkie 6 miejsc.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 100 zł. od osoby.

Zajazd Hubertus

Adres: ul. Trzeciego Lutego 17, 66-436 Słońsk, tel. 0-95 757-27-57.

To jedyna lokalizacja zakwaterowania w Słońsku.

Zarezerwowanych jest 50 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych, następująco:
- 16 pokoi 2-osobowych;
- 6 pokoi 3-osobowych.

Cena za dwa noclegi ze śniadaniami wynosi 130 zł. od osoby.


Miejsca zakwaterowania będą przyjmować gości od godz. 16.00 w piątek 26 listopada 2010r. Pokoje przydzielane będą według list przydziału zakwaterowania przygotowanych przez redakcję.

Wpłaty za zakwaterowanie należy przelać na konto gospodarza zawodów razem z opłatą za udział. Sumaryczna kwota do przelania obejmująca koszty udziału w polowaniu na gęsi, zakwaterowania, wyżywienia i bankietu zostanie podana w email'u potwierdzającym zapisanie się na zawody.


Wyżywienie

Każda osoba zapisująca się na polowanie, może zamówić obiady podczas polowania w sobotę i w niedzielę, podawane około godz. 14:00 w miejscu zakwaterowania oraz obiadokolacje w piątek wieczorem, w cenie 25 zł. za jeden posiłek. Posiłki zamawia się poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na formularzu zgłoszeniowym, a bony obiadowe wydane zostaną uczestnikom po przyjeździe w miejsce zakwaterowania.

Bankiet integracyjny

Kolacja bankietowa odbędzie się w sobotę 26 listopada o godz. 18:00., w Motelu Modrzew.

Koszt udziału w bankiecie wynosi 65 zł., a swój udział należy zgłosić, zaznaczając odpowiednie pole na formularzu zgłoszeniowym.

Dojazd do Słońska i Ośna Lubuskiego

Słońsk leży przy szosie nr 22 pomiędzy Gorzówem Wielkpolskim i granicznym Kostrzyniem n. Odrą. Z wschodu od strony Warszawy należy dojechać autostradą do Nowego Tomyśla i dalej szosą E30 (nr 2) do Rzepina, gdzie należy skręcić w prawo szosą nr 134 przez Ośno Lubuskie dojecjac do szosy nr 22 i dalej w lewo do Słońska. Jadący z południa powinni przez Zieloną Górę jechać trasa E65 (nr3) do Swiebodzina i dalej trasa E30 jak opisano to wyżej. Dojazd z północnego-wschodu przez Bydgoszcz do Gorzowa Wielkpolskiego i dalej szosą nr 22 do Słońska.

Ośno Lubuskie leży ca 13 km w linii prostej na południe od Słońska. Dojazd podobny jak do Słońska, dla jadących z południa i ze wschodu, bo przejeżdża się przez Ośno. Dla tych z północnego-wschodu, trzeba ca 11 km przed Słońskiem, za miejscowoœcią Karkoszów skręcić w lewo w szosę nr 134 i po ca 13 km będzie Ośno Lubuskie.


Wpłata za zakwaterowanie

Wpłaty za zakwaterowanie dokonuje się razem z opłatą za polowanie na to samo konto bankowe:

Beneficjent: Włodzimierz Strzeliński
Konto: 50 1020 5558 1111 1745 4220 0088
PKO Bank Polski,

z dopiskiem "polowanie na gęsi" i informacją kogo wpłata dotyczy. Wpłaty, które nie będą określać kogo dotyczą, nie będą przydzielone żadnej osobie i będą traktowane jako bezzwrotne wpłaty sponsorskie.Gospodarze imprezy

Kierownikiem i najwyższą instancją wobec wszystkich uczestników imprezy jest redaktor portalu
kol. Ryszard Piechocki Ryszard, tel. kom. 509 960 179, email: ryszard@lowiecki.pl
 
Za stronę organizacyjną odpowiadają:
 
Włodzimierz Strzeliński wosiu
tel. kom. 662 124 382 lub 510 139 831
basenmogilno@o2.pl
Redakcja www.lowiecki.pl
tel. (058) 340 9292
webmaster@lowiecki.pl


Wróć do strony głównej polowania

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.