strona główna forum dyskusyjne


Święto myśliwych i leśników już po raz trzeci w Rzeszowie!


Bogata oferta akcesoriów i sprzętu łowieckiego, wabienie zwierzyny, symulator strzelniczy, szeroka ekspozycja odzieży i obuwia myśliwskiego oraz outdoorowego, pokazy kulinarne, wiele pozytywnych emocji - tak w skrócie zapowiada się trzecia edycja Targów Łowiectwa i Leśnictwa CARPATHIA HUNTING & FORESTY, która odbędzie się w dniach 26-27 października w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.

Pasja, radość z kultywowania hobby, połączona z nawiązywaniem nowych kontaktów biznesowych oraz prywatnych sprawia, że już od trzech edycji Targi Łowiectwa i Leśnictwa CARPATHIA HUNTING & FORESTRY cieszą się dużym zainteresowaniem. To dzięki bogatemu programowi i ciekawym ekspozycjom wystawienniczym do G2A Arena w przybyło ponad 6000 osób zainteresowanych łowiectwem, leśnictwem czy kynologią, a targi stały się jedną z ważniejszych imprez łowieckich w południowo-wschodniej Polsce. W tym roku organizatorzy nie zwalniają tempa. Po raz kolejny zapraszają do wspólnego pielęgnowania tradycji, poznania najnowszych trendów, wymiany poglądów, czerpania z doświadczenia kolegów i dobrego spędzenia czasu. Wydarzenie to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody oraz osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Goście będą mogli skosztować różnych rodzajów dziczyzny, wziąć udział w warsztatach z napełniania łusek miotającymi materiałami wybuchowymi, elaboracji broni, czy w zawodach strzeleckich na symulatorach.

Podczas dwóch poprzednich edycji na 4 800 m2 w najnowocześniejszym na Podkarpaciu obiekcie kongresowo-wystawienniczym swoją ofertę zaprezentowało ponad 120 wystawców, wśród których pojawiły się firmy będące liderami branży. Prezentowano zarówno nowości, jak i uznane przez wielu produkty. Do udziału w kolejnej edycji organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, którzy w swojej ofercie mają szeroko rozumiany sprzęt i asortymenty myśliwskie (m.in.: broń, amunicję, optykę myśliwską, sprzęt turystyczny czy pojazdy terenowe), działają w branży leśnej, jak i w branżach pokrewnych.

Zapraszamy do G2A Arena w dniach 26-27 października 2019 r!
Szczegóły na: http://carpathiahf.pl/
FB: https://www.facebook.com/targilowieckieCHiF

Ważne informacje:
Termin: 26-27 października 2019 r.
Miejsce: G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego, Jasionka 953
    Bilety wstępu do nabycia w kasach biletowych podczas wydarzenia oraz online:
  • normalny: 12 zł
  • ulgowy: 8 zł

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.