strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: szpaczek
Data: 08/07/2019
Publikacja: 09/07/2019
Pytanie: Członek koła łowieckiego na swoja prośbę ,,urlopował się" ale jeszcze według starych przepisów na 3 lata. Aktualnie kolega ten chciałby odwiesić się ale tylko w PZŁ natomiast dalej być urlopowanym w kole. Czy taka sytuacja jest możliwa?

Odpowiedź:
Pytać w kole, czy po odwieszeniu urlopowania przez ZO PZŁ, koło wyrazi zgodę na urlopowanie zapisane w § 34 statutu.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.