strona główna forum dyskusyjne


KOMENTARZE REDAKTORA SERWISU
06.06.2004REDAKCJA SERWISU

Na strzelnicy w Glinkach, zaraz po zawodach została powołana formalna redakcja serwisu "Łowiecki". Do niżej podpisanego redaktora naczelnego dołączyli:

Bogusław Bauer, Boguś z Gostynina, w PZŁ od 1980 r., członek KŁ Łoś gdzie pełnił funkcje prezesa i skarbnika. Działa od 1995 r. do chwili obecnej na różnych stanowiskach w ORŁ w Płocku. Członek Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ. W redakcji będzie odpowiadał za kulturę łowiecką oraz strzelectwo i organizację imprez.

Marek Ledwosiński, Mareczek z Lubienia Kujawskiego, członek PZŁ od 1989. Założyciel KŁ Nr 10 ,,Sarna" w Kłóbce. Działa od 1995 r. do chwili obecnej na różnych stanowiskach w ORŁ we Włocławku, obecnie przewodniczacy komisji promocji łowiectwa ORŁ. W redakcji będzie odpowiadał za tradycję łowiecką i edukację łowiecką stażystów oraz za bieżący kontakt serwisu z organami PZŁ.

Ryszard Piechocki, Ryszard z Warszawy, w PZŁ od 1983 r., członek KŁ Wadera gdzie pełnił funkcje łowczego i skarbnika. W redakcji będzie odpowiadał za problematykę broni, amunicji i optyki, oferując w tym zakresie pomoc tak myśliwym jak i stażystom.

Albin Wierzbicki, Alus z Wysokiego Mazowieckiego, w PZŁ od 1974 r., 23 lata prezes KŁ Zając. Już 4-tą kadencję działa w ORŁ w Łomży, obecnie sekretarz ORŁ. W redakcji będzie rzecznikiem wszystkich użytkowników serwisu, służąc im również doświadczeniem i radą.

Moją osobę przedstawiałem już na Forum, tu tylko przypomnę, że jestem w PZŁ od 1969 roku, zawsze w KŁ Cietrzew, pełniąc w nim różne funkcje, a od 8 lat jestem prezesem zarządu. Ten 5-cio osobowy zespół redakcyjny nie jest grupą zamkniętą i wraz z rozwojem serwisu będzie się powiększał. Kontakt z redaktorami serwisu podany będzie w stopce na stronie głównej. Gratuluję powołanym redaktorom, życząc im sukcesów, a użytkowników serwisu zapraszam do współpracy i kontaktu z całą redakcją.

Piotr Gawlicki


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.