strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Kalisz 01.07.2000
REGION I Runda III

L.p Nazwisko imię Okręg PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 L. Radzimski Leszno 20 16 10 10 56 18 20 38 94
2 J. Klause Poznań 18 16 10 10 54 20 20 40 94
3 P. Winkowski Poznań 18 18 10 8 54 19 20 39 93
4 J. Wiaderek Szczecin 18 18 10 9 55 17 20 37 92
5 M. Jaślanek Zielona Góra 19 16 9 10 54 18 20 38 92
6 P. Buniowski Kalisz 18 17 10 8 53 20 19 39 92
7 P. Bekasiak Szczecin 17 18 9 8 52 20 20 40 92
8 H. Breska Leszno 16 17 10 9 52 20 20 40 92
9 M. Siegień Kalisz 15 18 10 10 53 19 19 38 91
10 J. Chomacki Słupsk 16 17 10 9 52 20 19 39 91
11 M. Wasiukiewicz Szczecin 18 18 10 10 56 16 18 34 90
12 E. Pulikowski Gorzów WIkp. 18 16 10 10 54 18 18 36 90
13 M. Fiebig Zielona Góra 16 18 10 10 54 16 20 36 90
14 A. Bauer Poznań 20 13 9 9 51 19 20 39 90
15 M. Tymczyszyn Leszno 18 16 10 9 53 16 20 36 89
16 A. Bella Kalisz 18 14 10 10 52 17 20 37 89
17 A. Budzyński Leszno 17 15 8 10 50 19 20 39 89
18 K. Grecki Słupsk 16 14 10 9 49 20 20 40 89
19 W. Czajkowski Szczecin 17 17 10 9 53 15 20 35 88
20 W. Szpila Gorzów WIkp. 16 18 10 7 51 18 19 37 88
21 J. Szyguła Poznań 16 18 9 7 50 18 20 38 88
22 J. Szerszenowicz Słupsk 14 19 9 8 50 18 20 38 88
23 M. Serżysko Gorzów 18 18 10 8 54 14 19 33 87
24 J. Bazarewski Szczecin 16 19 10 9 54 15 18 33 87
25 T. Skorobogaty Gorzów WIkp. 14 16 10 10 50 20 17 37 87
26 W. Wszałkowski Słupsk 17 11 10 9 47 20 20 40 87
27 P. Jóźwiak Gorzów WIkp. 14 17 8 8 47 20 20 40 87
28 M. Wojcieszko Zielona Góra 17 15 10 9 51 16 19 35 86
29 T. Szerszenowicz Słupsk 20 18 8 9 55 11 19 30 85
30 R. Wiczkowski Słupsk 14 14 10 10 48 19 18 37 85
31 B. Jaworowicz Kalisz 15 12 10 8 45 20 20 40 85
32 J. Zurawski Szczecin 17 17 9 8 51 13 20 33 84
33 W. Chodorowski Leszno 16 14 10 10 50 20 13 33 83
34 G. Sobótka Zielona Góra 16 13 10 9 48 15 19 34 82
35 A. Jaworowicz Kalisz 17 11 10 6 44 19 19 38 82
36 T. Furmańczak Leszno 17 15 10 8 50 12 19 31 81
37 A. Marcinowicz Zielona Góra 13 15 8 10 46 16 19 35 81
38 M. Komosiński Poznań 15 12 10 7 44 17 20 37 81
39 K. Januszewski Koszalin 17 13 10 10 50 11 19 30 80
40 R. Schoener Poznań 15 15 10 9 49 15 16 31 80
41 M. Precz Kalisz 13 19 9 9 50 12 17 29 79
42 W. Pilarz Koszalin 17 13 8 9 47 15 17 32 79
43 P. Januszewski Zielona Góra 17 11 10 8 46 15 18 33 79
44 R. Szpila Gorzów WIkp. 14 19 10 10 53 13 12 25 78
45 T. Perskiewicz Koszalin 14 8 10 9 41 15 19 34 75
46 P. Poraniuk Koszalin 9 14 9 7 39 17 19 36 75


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.