strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2017

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1II Mistrzostwa Polski Universal Trench w dwa dni 200 rzutków WrocławWrocław01-01-1970 
2V Puchar Trzech Króli - parkur BydgoszczOsie06-01-2017Wyniki 
3Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice28-01-2017Wyniki 
4Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów12-02-2017 
5Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice18-02-2017Wyniki 
6I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Sklepu Myśliwskiego TAMED. PL" OlsztynGutkowo18-02-2017Wyniki 
7Puchar Zimy Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice25-02-2017 
8XII Zimowy Turniej im. Tadeusza KryńskiegoSuwałkiGiżycko25-02-2017Wyniki 
9Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn04-03-2017 
10Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice15-03-2017 
11Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice18-03-2017Wyniki 
12Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich "Wiosna" OpoleGrudzice19-03-2017 
13Puchar Zimy PoznańKrzywiń19-03-2017 
14Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice22-03-2017 
15VI Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo25-03-2017Wyniki 
16Puchar Twojej Broni WarszawaSuchodół25-03-2017 
17Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice29-03-2017 
18Puchar Wiosny Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz01-04-2017 
19Zawody Strzeleckie - Sklepu myśliwskiego "DZIK" Tarnobrzeg TarnobrzegBorów01-04-2017 
20Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów02-04-2017 
21Puchar Wiosny PoznańKrzywiń02-04-2017 
22V Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice08-04-2017Wyniki 
23Memoriał im. Janiny i Bronisława Matuszewskich PoznańPodstolice08-04-2017 
24CLEVER Cup Compak Sporting 100 rzutków CzęstochowaKochcice09-04-2017 
25Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice12-04-2017 
26Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn17-04-2017 
27Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice19-04-2017 
28I Puchar Czeskiej ZbrojowkiPiłaChodzież22-04-2017Wyniki 
29Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy BydgoszczŁącko22-04-2017 
30Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza" OlsztynGutkowo22-04-2017 
31Puchar Nadleśnictwa Andrychów Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2017 
32Puchar Wiosny LublinPuławy22-04-2017 
33Puchar Czeskiej Zbrojowki PoznańChodzież22-04-2017 
34Puchar Czterech Strzelnic I EliminacjaTarnobrzegBorów22-04-2017 
35Mistrzostwa Okręgu Katowickiego w konkurencjach śrutowych KatowiceSiemianowice23-04-2017 
36Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko ChełmKumowa Dolina23-04-2017 
37Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice26-04-2017 
38Czwartki strzeleckie - OTWARCIE !!! CzęstochowaKochcice27-04-2017 
39XVIII Puchar FAM Pionki OWRadomPiastów29-04-2017Wyniki 
40II Puchar Klubu Sportowego "Universal" Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków WrocławWrocław29-04-2017 
41Puchar Prezesa ORŁ w Kaliszu  KaliszWolica29-04-2017 
42Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn29-04-2017 
43II Puchar PodbeskidziaBielsko BiałaGoleszów30-04-2017Wyniki 
44XIII Liga Gentelmenów BydgoszczOsie30-04-2017Wyniki 
45V Puchar' Prezydenta Miasta Piły OWPiłaPiła01-05-2017Wyniki 
46Zawody O Puchar Firmy Las Huberta KatowiceRybnik01-05-2017 
47O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie01-05-2017 
48Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko03-05-2017 
49Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2017 
50V Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski06-05-2017Wyniki 
51Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno06-05-2017 
52Piknik Prezesów i Łowczych Kół KaliszWolica06-05-2017 
53Puchar Burmistrza Wrześni PoznańPodstolice06-05-2017 
54Zawody o „Puchar Mazur”SuwałkiEłk06-05-2017 
55Puchar ORŁ im. Waldemara Wiśniewskiego OpoleGrudzice07-05-2017 
56Otwarte zawody o Puchar Starosty Kościańskiego PoznańKrzywiń07-05-2017 
57Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice10-05-2017 
58MISTRZOSTWA EUROPY FITASC Compak® Sporting w cztery dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz11-05-2017 
59Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice11-05-2017 
60II Puchar Prezesa Gopardo OWLesznoKrzywiń13-05-2017Wyniki 
61Zawody Polsko-Czeskie o Puchar Goleszowskiego  "Hubertusa" Bielsko BiałaGoleszów13-05-2017 
62Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego LublinPuławy13-05-2017 
63Szczecińska Wiosna SzczecinPucice13-05-2017 
64O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie14-05-2017 
65Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice17-05-2017 
66Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice18-05-2017 
67XIX Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich OWPoznańAntoninek20-05-2017Wyniki 
68Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceRybnik20-05-2017 
69Piknik Komisji Problemowych KaliszWolica20-05-2017 
70Zawody o Puchar Leśnego RynkuSuwałkiDoliwy20-05-2017Wyniki 
71Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 21-05-2017 
72Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy21-05-2017 
73Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód21-05-2017 
74XVIII Kuj-Pom. Grand Prix Puchar Hanny Bukowieckiej BydgoszczOsie21-05-2017Wyniki 
75Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice24-05-2017 
76Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice25-05-2017 
77ParcourKatowiceSiemianowice27-05-2017Wyniki 
78Puchar Łowczego Okręgowego PZŁ Leszno PoznańKrzywiń27-05-2017 
79Majowe Strzelanie SzczecinPucice27-05-2017 
80Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko28-05-2017 
81Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-05-2017 
82Turniej 5 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze28-05-2017 
83Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańPiła28-05-2017 
84XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja I BydgoszczOsie28-05-2017 
85Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice31-05-2017 
86XII Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalinManowo03-06-2017Wyniki 
87XX Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów03-06-2017Wyniki 
88Zawody O Puchar Łowczego Rejonu IV Pszczyńskiego KatowiceOrzesze03-06-2017 
89Okręgowe Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich OlsztynGutkowo03-06-2017 
90Mistrzostwa Okręgu Zamojskiego ChełmKumowa Dolina03-06-2017 
91Mistrzostwa Okręgu Ciechanowskiego CiechanówChotum03-06-2017 
92Eliminacje zawody okręgowe PoznańDąbrówka Leśna03-06-2017 
93Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód03-06-2017 
94Eliminacje zawody okręgowe PoznańPodstolice03-06-2017 
95Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek03-06-2017 
96Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn03-06-2017 
97II Puchar MKS ASTRA w COMBINED GAME SHOOTING  ( F.I.T.A.S.C) BydgoszczSkoraczewo04-06-2017 
98Zawody Okręgowe O Puchar Prezesa ORŁ, Łowczego Okręgowego i Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej KatowiceSiemianowice04-06-2017 
99Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy04-06-2017 
100Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice07-06-2017 
101Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice08-06-2017 
102 IV Mistrzostwa PZŁ Dian OW ( dwa dni)KatowiceSiemianowice10-06-2017Wyniki 
103IV Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice10-06-2017Wyniki 
104XIX Ogólnopolskie Zawody Seniorów BydgoszczŁącko10-06-2017Wyniki 
105I Puchar NormyTarnówSieradza-Fiuk10-06-2017Wyniki 
106Zawody 50 + KaliszWolica10-06-2017 
107Mistrzostwa Chemików LublinPuławy10-06-2017 
108Zawody Okręgowe Okregu Zielona Góra PoznańWolsztyn10-06-2017 
109Złoty  Eskulap LublinPuławy11-06-2017 
110Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek11-06-2017 
111Puchar Czterech Strzelnic II EliminacjaRzeszówBór11-06-2017Wyniki 
112Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice14-06-2017 
113IV Puchar Kujaw OWWłocławekOstrowy17-06-2017Wyniki 
114I Puchar Marszałka Województwa  Kujawsko -Pomorskiego w Compak Sportingu ODWOŁANE !!!! BydgoszczSkoraczewo17-06-2017Wyniki 
115Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze17-06-2017 
116XVII Mistrzostwa Okręgu Chełmskiego ChełmKumowa Dolina17-06-2017 
117Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańKonin17-06-2017 
118Puchar Klubu Strzeleckiego Trap PoznańPodstolice17-06-2017 
119Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego SzczecinPucice17-06-2017 
120Mistrzostwa Okręgu SuwalskiegoSuwałkiEłk17-06-2017 
121XXI Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki18-06-2017Wyniki 
122Zawody O Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceRybnik18-06-2017 
123Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice18-06-2017 
124O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie18-06-2017 
125Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód18-06-2017 
126Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice21-06-2017 
127Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice22-06-2017 
128I Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór24-06-2017Wyniki 
129Parcour PoznańAntoninek24-06-2017Wyniki 
130XL Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica24-06-2017 
131Pierwszy Krok w Strzelectwie i Puchar Dian Bielsko BiałaBrzeszcze24-06-2017 
132Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańKrzywiń24-06-2017 
133XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja II BydgoszczOsie24-06-2017 
134IV Puchar Delta OpticalWłocławekOstrowy24-06-2017 
135Puchar DELTY OPTIKALWłocławekOstrowy24-06-2017Wyniki 
136I Puchar Wrocławia Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków WrocławWrocław25-06-2017 
137Mistrzostwa Okręgu TarnowskiegoTarnówSieradza-Fiuk25-06-2017 
138Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice28-06-2017 
139Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice29-06-2017 
140II Memoriał E. WoźnegoPoznańWolsztyn01-07-2017Wyniki 
141Memoriał Mariana Brzeziaka KatowiceRybnik01-07-2017 
142Zawody Rejonowe Bielsko BiałaGoleszów01-07-2017 
143Puchar Członka NRŁ Janusza Garbarza ODWOŁANE !!!TarnówSieradza-Fiuk01-07-2017 
144Mistrzostwa Okręgu WłocławskiegoWłocławekOstrowy01-07-2017 
145Turniej Mazurski "Laur św. Brunona"SuwałkiGiżycko01-07-2017Wyniki 
146Zawody Rejonowe (dla członków kół łowieckich Grupy II*) Bielsko BiałaBrzeszcze02-07-2017 
147Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek02-07-2017 
148Puchar Przewodniczącego Wojewódzkiego Sejmiku Łowieckiego PoznańPiła04-07-2017 
149Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice06-07-2017 
150VI Puchar PodlasiaBiałystokKarakule08-07-2017Wyniki 
151VI Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych OlsztynGutkowo08-07-2017Wyniki 
152II Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół08-07-2017Wyniki 
153Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaGoleszów08-07-2017 
154Puchar Burmistrza Nekli PoznańPodstolice08-07-2017 
155XVI Puchar Wójta Gminy Osie BydgoszczOsie08-07-2017Wyniki 
156Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2017 
157I Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice09-07-2017Wyniki 
158Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze09-07-2017 
159Puchar Lata PoznańKrzywiń09-07-2017 
160L (50) Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)CzęstochowaKochcice15-07-2017Wyniki 
161VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo15-07-2017 
162IX Mistrzostwa Polski Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz15-07-2017 
163Parkur Chełmski ChełmKumowa Dolina15-07-2017 
164II Puchar Skibickiego Turniej Par BydgoszczOsie15-07-2017Wyniki 
165VI Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskichSuwałkiEłk15-07-2017 
166Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice20-07-2017 
167XVI Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice22-07-2017Wyniki 
168XXIV Zawody Rodzinne BydgoszczOsie22-07-2017Wyniki 
169Memoriał Ryszarda Pięty i Bronka LisaGdańskBietowo22-07-2017 
170Puchar Krzysztofa i BeatyBielsko BiałaGoleszów23-07-2017 
171Puchar Burmistrza i Wiceburmistrza Krzywinia PoznańKrzywiń23-07-2017 
172Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice27-07-2017 
173ParcourOpoleGrudzice29-07-2017Wyniki 
174XXIII Puchar Jezior MazurskichSuwałkiGiżycko29-07-2017Wyniki 
175Puchar Czterech Strzelnic III EliminacjaNowy SączKrynica29-07-2017 
176Puchar Firmy BISTANAWłocławekRojewo29-07-2017 
177Puchar Krieghoffa / ORYX Compak Sporting 100 rzutków. OpoleGrudzice30-07-2017 
178XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja III BydgoszczOsie30-07-2017 
179XXXV Turniej Strzelectwa MyśliwskiegoSuwałkiDoliwy30-07-2017Wyniki 
180XVIII Memoriał Adama Kraińsłriego OW ODWOŁANEGdańskJaśkowa Dolina05-08-2017 
181Zawody Okręgowe Bielsko BiałaGoleszów05-08-2017 
182Złoty Rzutek PoznańDąbrówka Leśna05-08-2017 
183Memoriał Stanisława Mogiłki PoznańPodstolice05-08-2017 
184Puchar Komisji Strzeleckiej SzczecinPucice05-08-2017 
185II Nowosądecki Puchar Lata OWNowy SączKrynica06-08-2017Wyniki 
186Puchar Wojciecha Buzińskiego i Zygmunta Woźnego PoznańKrzywiń06-08-2017 
187XVII Mistrzostwa Powiatu Świeckiego BydgoszczOsie06-08-2017Wyniki 
188Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice10-08-2017 
189XXVI Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo12-08-2017Wyniki 
190Puchar Lata Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice12-08-2017 
191Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica12-08-2017 
192IX Puchar Dian ChełmKumowa Dolina12-08-2017 
193Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o. PoznańWolsztyn12-08-2017 
194XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja IV BydgoszczOsie12-08-2017 
195Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice16-08-2017 
196Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice17-08-2017 
197Puchar Grodu nad Prosną KaliszWolica19-08-2017Wyniki 
198Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno19-08-2017 
199VI Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa BydgoszczOsie19-08-2017Wyniki 
200XXIII Mistrzostwa Świata Kół Łowieckich Kociewia w strzelaniu do rzutkówGdańskBietowo19-08-2017 
201II Puchar MKS ASTRA  w Angielskim Double  Sportingu BydgoszczSkoraczewo20-08-2017 
202O Kryształowy Puchar Firmy Good SnackTarnówSieradza-Fiuk20-08-2017 
203Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice23-08-2017 
204II Puchar Elbląga OWElblągGołąbki26-08-2017Wyniki 
205Puchar Opolszczyzny OWOpoleGrudzice26-08-2017Wyniki 
206Turniej Zarządów Kół Macierzystych ChełmKumowa Dolina26-08-2017 
207Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy26-08-2017 
208XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy BydgoszczOsie26-08-2017Wyniki 
209Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy27-08-2017Wyniki 
210Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice31-08-2017 
211XVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)BiałystokKarakule02-09-2017Wyniki 
212Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno02-09-2017 
213Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica02-09-2017 
214III Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie02-09-2017 
215XVIII Kuj-Pom. Mistrzostwa Seniorów i II Memoriał Juliana Bukowieckiego  BydgoszczOsie02-09-2017Wyniki 
216Puchar KWP w Opolu i Dyrektora RDLP w Katowicach OpoleGrudzice08-09-2017 
217XXX III Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn09-09-2017Wyniki 
218XXII Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina09-09-2017Wyniki 
219XII Mistrzostwa Polski Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice09-09-2017 
220Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceRybnik09-09-2017 
221Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i Obornickiego PoznańDąbrówka Leśna09-09-2017 
222Zawody w strzelaniach myśliwskich o Laur Św. HubertaSuwałkiEłk09-09-2017 
223XXIV Zawody strzeleckie CiechanówChotum09-09-2017 
224Zawody Rodzinne LublinPuławy10-09-2017 
225Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód10-09-2017 
226Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice14-09-2017 
227VII Puchar Jesieni LublinPuławy16-09-2017Wyniki 
228Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze16-09-2017 
229Puchar Prezesa ORŁ w Koninie PoznańKonin16-09-2017 
230Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek16-09-2017 
231XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja V BydgoszczOsie16-09-2017 
232Puchar Czterech Strzelnic IV Eliminacja FINAŁTarnówSieradza-Fiuk16-09-2017 
233Mistrzostwa Okręgu Włocławskiego Klasa CWłocławekOstrowy16-09-2017 
234XVI Puchar' Łuczniczki OW BydgoszczŁącko17-09-2017Wyniki 
235XXX III KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni) PoznańAntoninek23-09-2017 
236Puchar Firmy TwojBroń.pl Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków WarszawaSuchodół23-09-2017 
237I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii" OlsztynGutkowo23-09-2017 
238Puchar Prezesa ORŁ  BydgoszczŁącko24-09-2017 
239Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice28-09-2017 
240III Puchar Północnego Mazowsza CiechanówChotum30-09-2017 
241III Puchar „Jury Częstochowskiej’’ OWCzęstochowaKochcice30-09-2017 
242Kętrzyńskie Zloty OlsztynGiżycko30-09-2017 
243Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice30-09-2017 
244Zawody sędziów i instruktorów ChełmKumowa Dolina30-09-2017 
245Puchar Starosty i Nadleśniczego Wolsztyna PoznańWolsztyn30-09-2017 
246Zawody myśliwych i Braci Kurkowych "O Tabakierę Starosty Powiatu Starogardzkiego"GdańskBietowo30-09-2017 
247Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich "Jesień" OpoleGrudzice01-10-2017 
248Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze01-10-2017 
249Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice05-10-2017 
250XV Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice07-10-2017 
251Puchar Jesieni Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz07-10-2017 
252Strzelanie Nocne PoznańPodstolice07-10-2017 
253Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice14-10-2017 
254Puchar Wielkopolskiej Kniei PoznańPoznań14-10-2017 
255XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - FINAŁ BydgoszczOsie14-10-2017 
256Czwartki strzeleckie - FINAŁ !!! CzęstochowaKochcice14-10-2017 
257VI Puchar Wójta Gminy Sośno w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo21-10-2017 
258Zawody O Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice21-10-2017 
259Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko24-10-2017 
260Parcour Nocny CzęstochowaKochcice27-10-2017 
261Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno28-10-2017 
262II Parkurowy Puchar o "Złotego Karasia" BydgoszczOsie28-10-2017 
263Zawody „Andrzejkowe” KatowiceRybnik11-11-2017 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.