strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2020

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1Puchar Trzech KróliBydgoszczOsie06-01-2020Wyniki 
2Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2020Wyniki 
3Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2020Wyniki 
4Walentynkowy Puchar Zakochanych w StrzelectwieOsieOsie15-02-2020Wyniki 
5I Zawody w Wieloboju MyśliwskimBydgoszczosie22-02-2020 
6Puchar Centrum Strzeleckiego LUPUS Compak Sporting (100 rzutków) ZgorzelecZgorzelec29-02-2020 
7IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Tamed.pl OlsztynGutkowo29-02-2020 
8Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów29-02-2020 
9Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice01-03-2020 
10I Puchar Dnia KobietBydgoszczOsie07-03-2020 
11Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze07-03-2020 
12Puchar Zimy Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz14-03-2020 
13I Puchar Wiosny Nasta Poland ODWOŁANE OpoleGrudzice21-03-2020 
14II Parkurowy Puchar Basia Hunt – I Edycja ODWOŁANEBydgoszczOsie22-03-2020 
15V Mistrzostwa Okręgu PZŁ Katowice W Konkurencjach Śrutowych KatowiceSiemianowice Bańgów22-03-2020 
16Liga Parcurowa Parcour Zimowy ODWOŁANE CzęstochowaKochcice28-03-2020 
17IV Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice28-03-2020 
18II Zawody W Wieloboju MyśliwskimBydgoszczOsie29-03-2020 
19Turniej 4 Pór Roku (Puchar Wiosny) KatowiceRybnik Paruszowiec29-03-2020 
20I Zawody Przylaszczki o Puchar Firmy Twoja BrońWarszawaSuchodół04-04-2020 
21II Parkurowy Puchar Basia Hunt – II EdycjaBydgoszczOsie05-04-2020 
22Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy BydgoszczŁącko11-04-2020 
23Puchar Wiosny Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz18-04-2020 
24 VIII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice18-04-2020 
25Puchar Węglowy Compak Sporting (100 rzutków) BrzeszczeBrzeszcze25-04-2020 
26IV Puchar Czeskiej Zbrojowki Piła Piła25-04-2020 
27Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze25-04-2020 
28III Memoriał dr. Grzegorza WardyńskiegoRadomPiastów26-04-2020 
29Puchar Targów EXPOunting i EXPOshooting KatowiceSiemianowice Bańgów26-04-2020 
30Puchar Firmy Las Huberta KatowiceRybnik Paruszowiec01-05-2020 
31I Zawody o Puchar TrybunalskiPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.02-05-2020 
32Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno02-05-2020 
33I Puchar 3 majaKaliszWolica03-05-2020 
34Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda Bielsko BiałaBrzeszcze03-05-2020 
35Puchar Prezesa KŁ Jastrząb w Pruchnej Bielsko BiałaChybie03-05-2020 
36XXII Puchar Targów PoznańskichPoznańAntoninek09-05-2020 
37XXI Puchar FAM PionkiTarnówFiuk/Sieradza09-05-2020 
38Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko09-05-2020 
39V Puchar Gobarto DziczyznaLesznoKrzywiń16-05-2020 
40XXIIITarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów16-05-2020 
41Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceRybnik Paruszowiec16-05-2020 
42Myśliwski Piknik Strzelecki Gminy Pakość  BydgoszczŁącko16-05-2020 
43Puchar MKS ASTRA Compak Sporting (100 rzutków) SkoraczewoSkoraczewo17-05-2020 
44Zawody Okręgowe KatowiceSiemianowice Bańgów17-05-2020 
45„Puchar ZO PZŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO” OpoleGrudzice17-05-2020 
46Liga Strzelecka - EliminacjeSzczecinPucice23-05-2020 
47Liga Strzelecka - Eliminacje OlsztynGutkowo23-05-2020 
48Liga Strzelecka - EliminacjeWarszawaSuchodół23-05-2020 
49Liga Strzelecka - EliminacjeKaliszWolica23-05-2020 
50Liga Strzelecka - EliminacjeBielsko BiałaBrzeszcze23-05-2020 
51Liga Strzelecka - EliminacjeRzeszówBór23-05-2020 
52III Parkurowy Puchar Basia Hunt – III EdycjaBydgoszczOsie24-05-2020 
53VI Puchar KujawWłocławekOstrowy30-05-2020 
54Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno30-05-2020 
55Mistrzostwa Okręgu Olsztyńskiego PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich OlsztynGutkowo30-05-2020 
56XXIV Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki31-05-2020 
57VII Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice06-06-2020 
58IV Puchar NormyTarnówFiuk/Sieradza06-06-2020 
59Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceRybnik Paruszowiec06-06-2020 
60Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ BydgoszczŁącko06-06-2020 
61V Puchar Skibickiego – Turniej ParBydgoszczOsie07-06-2020 
62Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń07-06-2020 
63„Zawody Okręgowe Kół Łowieckich” ZO PZŁ Opole OpoleGrudzice07-06-2020 
64Lupus Cup Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) ZgorzelecZgorzelec13-06-2020 
65I Zawody WawrzynoweŁomżaCzerwony Bór13-06-2020 
66I Puchar RW Hunt OpoleGrudzice13-06-2020 
67Puchar Starosty Cieszyńskiego Bielsko BiałaGoleszów13-06-2020 
68I Zawody o Puchar VISRadomPiastów20-06-2020 
69III Puchar Firmy Delta Optical (dwa dni)WłocławekOstrowy20-06-2020 
70Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń20-06-2020 
71Zawody o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie w wieloboju myśliwskim OlsztynGutkowo20-06-2020 
72Zawody Okręgowe Bielsko BiałaBrzeszcze20-06-2020 
73Puchar Prezydenta Miasta Rybnika (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Lata) KatowiceRybnik Paruszowiec21-06-2020 
74IX Puchar PodlasiaBiałystokKarakule27-06-2020 
75XXXVI KKKŁ im. I. Stachowiaka (dwa dni)KatowiceSiemianowice27-06-2020 
76XX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie28-06-2020 
77Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie28-06-2020 
78Puchar Resortu Strzelectwa i KS JURA Compak Sporting (100 rzutków) KochciceKochcice04-07-2020 
79XV Bałtycki Puchar Anschutz & LapuaKoszalinManowo04-07-2020 
80V Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica04-07-2020 
81IX Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych OlsztynGutkowo04-07-2020 
82XIX Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie05-07-2020 
83Liga Strzelecka - PółfinałPoznańAntoninek11-07-2020 
84Liga Strzelecka - Półfinał OpoleGrudzice11-07-2020 
85VI Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum12-07-2020 
86Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie12-07-2020 
87Puchar Lata Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) ZgorzelecZgorzelec18-07-2020 
88I Kujawsko-Pomorski Puchar LataBydgoszczŁącko18-07-2020 
89Puchar Betetta & SakoWarszawaSuchodół18-07-2020 
90Trap 4 Fan KatowiceRybnik Paruszowiec18-07-2020 
91Puchar Okręgu w klasie C, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaBrzeszcze18-07-2020 
92I Kujawsko-Pomorski Puchar Lata BydgoszczŁącko18-07-2020 
93Puchar Złotego Karasia Compak Sporting (100 rzutków) OsieOsie25-07-2020 
94XIX Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice25-07-2020 
95II Zawody o Puchar ElblągaElblągMalbork25-07-2020 
96VII Mistrzostwa PZŁ Dian (dwa dni)BydgoszczŁącko01-08-2020 
97XXI Memoriał Adama KraińskiegoGdańskJaśkowa Dolina01-08-2020 
98Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno01-08-2020 
99LIII Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna (dwa dni)WłocławekOstrowy08-08-2020 
100Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica08-08-2020 
101XXVII Zawody RodzinneBydgoszczOsie09-08-2020 
102Grand Prix Polski MP Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz15-08-2020 
103III Warszawski Puchar BenelliWarszawaSuchodół16-08-2020 
104MISTRZOSTWA ŚWIATA Compak Sporting (200 rzutków od 20.08-23.08.2020) BYDGOSZCZBYDGOSZCZ20-08-2020 
105XXIX Puchar Prezydenta Olsztyna OlsztynGutkowo22-08-2020 
106II Mistrzostwa PZŁ kl. C (dwa dni)Bielsko BiałaBrzeszcze29-08-2020 
107Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno29-08-2020 
108XXI Kujawsko-Pomorskie Grand Prix – Puchar Gzella InvestmentsBydgoszczOsie30-08-2020 
109XX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej (dwa dni)ToruńGlinki05-09-2020 
110Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń05-09-2020 
111XXXVI Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn12-09-2020 
112Podkarpacki Puchar JesieniRzeszówBór12-09-2020 
113Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Jesieni) KatowiceRybnik Paruszowiec12-09-2020 
114Puchar Opolszczyzny OpoleGrudzice13-09-2020 
115XXI Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów I V Memoriał J. BukowieckiegoBydgoszczOsie13-09-2020 
116Memoriał Andrzeja Montowskiego Compak Sporting (100 rzutków) BydgoszczBydgoszcz19-09-2020 
117FINAŁ LIGI (dwa dni) Piotrków Tryb.Piotrków Tryb.19-09-2020 
118II Parkurowy Puchar Basia Hunt – IV EdycjaBydgoszczOsie20-09-2020 
119XXVI Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina26-09-2020 
120XIX Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko26-09-2020 
121Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego FINAŁ KatowiceSiemianowice Bańgów26-09-2020 
122X Puchar JesieniLublinPuławy27-09-2020 
123V Puchar Jury CzęstochowskiejCzęstochowaKochcice27-09-2020 
124IX Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie27-09-2020 
125XVIII Dymarki ŚwiętokrzyskieKielceStarachowice02-10-2020 
126Puchar Jesieni Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz03-10-2020 
127Trap 4 Fan KatowiceRybnik Paruszowiec03-10-2020 
128Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaGoleszów03-10-2020 
129Puchar Zamknięcia sezonu strzeleckiego 2020 r. OpoleGrudzice04-10-2020 
130Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice Bańgów10-10-2020 
131IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Warmii OlsztynGutkowo10-10-2020 
132Puchar Koła Łowieckiego „Ryś” Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze10-10-2020 
133II Parkurowy Puchar Basia Hunt – V Edycja – FinałBydgoszczOsie11-10-2020 
134Memoriał Pawła Buniowskiego Compak Sporting (100 rzutków) BydgoszczBydgoszcz17-10-2020 
135Zawody „Andrzejkowe” (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Zimy) KatowiceRybnik Paruszowiec11-11-2020 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.