strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Ostrołęka 01.07.2000
REGION II Runda III

L.p Nazwisko imię Okręg PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 M. Szugajew Ciechanów 19 19 10 10 58 20 20 40 98
2 R. Gajda Warszawa 19 20 10 7 56 20 20 40 96
3 K. Kamiński Warszawa 19 19 10 10 58 18 19 37 95
4 A. Zając Radom 19 20 10 10 59 16 20 36 95
5 L. Kamiński Warszawa 18 20 10 9 57 17 20 37 94
6 K. Molski Białystok 17 18 10 10 55 18 20 38 93
7 K. Lissowski Warszawa 17 18 10 8 53 20 20 40 93
8 P. Karpiński Toruń 18 20 10 9 57 16 19 35 92
9 K. Karpiński Toruń 19 18 10 9 56 19 17 36 92
10 W. Urbański Bydgoszcz 18 18 10 10 56 16 20 36 92
11 T. Sowiński Olsztyn 19 17 10 8 54 18 20 38 92
12 A. Karpiński Bydgoszcz 19 15 10 10 54 18 20 38 92
13 L. Przewoski Toruń 19 20 10 8 57 14 20 34 91
14 A. Białobrzeski Ostrołęka 18 18 10 10 56 15 20 35 91
15 J. Przeorek Ciechanów 19 18 10 8 55 16 20 36 91
16 S. Isaryk Bydgoszcz 19 19 9 7 54 18 19 37 91
17 Ł. Switalski Włocławek 17 18 10 9 54 17 20 37 91
18 M. Kokoszkiewicz Radom 19 18 10 10 57 16 17 33 90
19 T. Komarewski Białystok 18 18 10 9 55 17 18 35 90
20 W. Gista Radom 19 17 10 8 54 16 20 36 90
21 S. Łąpieś Toruń 18 17 10 8 53 17 20 37 90
22 D. Kimak Płock 18 16 10 9 53 18 19 37 90
23 R. Milewski Siedlce 17 19 10 7 53 19 18 37 90
24 J. Borkowski Warszawa 19 15 10 9 53 17 19 36 89
25 W. Jendrzejewski Ciechanów 17 18 10 8 53 16 20 36 89
26 R. Celej Radom 17 17 10 9 53 15 20 35 88
27 R. Tuszkowski Suwałki 17 18 10 7 52 17 19 36 88
28 T. Kowalski Włocławek 19 17 10 5 51 18 19 37 88
29 W. Wojciechowski Włocławek 17 14 10 9 50 19 19 38 88
30 M. Krawczyk Olsztyn 17 16 10 6 49 20 19 39 88
31 B. Kuczyński Białystok 19 17 10 10 56 12 19 31 87
32 B. Pilcicki Białystok 19 15 10 6 50 19 18 37 87
33 T. Stokłosa Płock 18 16 10 5 49 18 20 38 87
34 T. Jendrzejewski Ciechanów 17 16 10 6 49 18 20 38 87
35 A. Szczypiór Radom 19 16 10 9 54 14 18 32 86
36 E. Ereminowicz Łomża 17 18 10 7 52 16 18 34 86
37 J.Lange Ostrołęka 17 18 10 7 52 14 20 34 86
38 L. Chełstowski Olsztyn 16 19 10 7 52 15 19 34 86
39 P. Jewtiejew Łomża 15 17 10 9 51 15 20 35 86
40 M. Szybiński Olsztyn 18 15 9 7 49 18 19 37 86
41 J. Matysiewicz Łomża 16 19 10 7 52 13 20 33 85
42 S. Bojanowski Toruń 18 15 9 9 51 16 18 34 85
43 J. Matuszak Płock 16 18 8 8 50 18 17 35 85
44 P. Swiątkiewicz Białystok 17 14 10 9 50 16 19 35 85
45 P. Wlazło Radom 17 18 9 5 49 16 20 36 85
46 R. Puławski Ostrołęka 15 17 9 4 45 18 20 38 83
47 K. Radziszewski Łomża 18 18 10 9 55 15 14 29 84
48 Z. Manowski Ostrołęka 15 17 10 5 47 19 18 37 84
49. L. Chojecki Warszawa 17 17 10 9 53 11 19 30 83
50. Z. Zajączkowski Suwałki 18 18 8 6 50 18 15 33 83
51. J. Rezwow Siedlce 16 16 10 7 49 14 20 34 83
52. K. Supeł Siedlce 15 17 10 7 49 16 18 34 83
53. M. Trędowski Olsztyn 18 18 10 4 50 14 17 31 81
54. M. Szychulski Włocławek 18 17 10 10 55 8 18 26 81
55. P. Gondek Bydgoszcz 16 16 10 9 51 11 19 30 81
56. M. Kruczkowski Płock 13 18 10 2 43 19 19 38 81
57. Z. Sawera Siedlce 16 19 9 9 53 13 14 27 80
58. P. Bajak Ciechanów 17 16 8 9 50 11 19 30 80
59. A. Skolimowski Siedlce 18 14 8 2 42 18 20 38 80
60. D. Cichy Olsztyn 16 17 8 8 49 10 20 30 79
61. C. Sołowiej Białystok 16 14 10 9 49 14 16 30 79
62. J. Rosiński Suwałki 18 14 10 6 48 14 17 31 79
63. C. Kwiatkowski Toruń 14 14 10 8 46 14 19 33 79
64. W. Tymiński Łomża 19 12 10 4 45 15 19 34 79
65. P. Turczyn Ostrołęka 13 16 9 6 44 15 20 35 79
66. J. Pietrzak Siedlce 12 15 10 7 44 16 19 35 79
67. R. Polańczyk Płock 14 13 10 5 42 20 17 37 79
68. R. Witeczek Płock 19 13 10 0 42 16 20 36 78
69. A. Bojarski Suwałki 16 15 9 4 44 14 19 33 77
70. M. Rusiecki Łomża 17 17 10 8 52 14 10 24 76
71. T. Subski Włocławek 17 15 9 5 46 14 16 30 76
72. A. Szugajew Ciechanów 15 10 9 5 39 17 19 36 75


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.