strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Piotrków Trybunalski 01.07.2000
REGION III Runda III

L.p Nazwisko imię Okręg PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 M. Rafalski Łódź 18 20 10 9 57 19 20 39 96
2 K. Smólski Piotrków 18 18 8 10 54 19 20 39 93
3 J. Dubrownik Łódź 16 18 10 9 53 20 20 40 93
4 A. Haider Katowice 18 18 10 8 54 19 20 39 93
5 J. Czarny Bielsko-B. 17 19 9 9 54 18 20 38 92
6 R. Kuzior Opole 17 17 10 10 54 19 19 38 92
7 J. Kubiak Piotrków 18 14 10 10 52 20 20 40 92
8 J. Mielczarek Łódź 18 20 10 10 58 13 20 33 91
9 M. Czają Częstochowa 18 17 10 8 53 18 20 38 91
10 P. Sztangierski Częstochowa 19 18 10 7 54 18 18 36 90
11 K. Frychel Opole 18 17 9 10 54 16 20 36 90
12 L. Żuk Częstochowa 17 19 9 9 54 16 19 35 89
13 B. Kaśnicki Piotrków 16 18 10 10 54 15 20 35 89
14 H. Ignaczewski Wałbrzych 19 19 9 9 56 17 15 32 88
15 M. Ficek Bielsko-B. 20 15 10 8 53 16 19 35 88
16 A. Krakowiak Piotrków 15 16 10 9 50 18 20 38 88
17 R. Bojarski Częstochowa 18 18 10 9 55 13 19 32 87
18 T. Daukszys Łódź 18 19 9 8 54 14 19 33 87
19 A. Rybarczyk Katowice 16 20 10 8 54 16 17 33 87
20 L. Rospondek Częstochowa 17 20 10 7 54 15 17 32 86
21 J. Fischer Katowice 16 17 10 9 52 15 19 34 86
22 J. Bielewicz Częstochowa 17 18 9 6 50 16 20 36 86
23 P. Mikołajczak Opole 15 12 10 10 47 20 19 39 86
24 H. Derenowski Opole 19 17 8 9 53 15 17 32 85
25 P. Gębicki Piotrków 16 18 8 9 51 20 14 34 85
26 J. Siwiaszczyk Łódź 18 15 10 8 51 15 18 33 84
27 P. Barański Piotrków 18 15 9 9 51 13 20 33 84
28 B. Walczak Łódź 16 18 9 10 53 14 16 30 83
29 J. Czają Częstochowa 17 18 10 6 51 13 19 32 83
30 D. Kraśniewski Wrocław 17 16 10 7 50 13 20 33 83
31 J. Morawiec Opole 16 16 9 8 49 14 20 34 83
32 Z. Caputa Wałbrzych 18 17 10 8 53 12 17 29 82
33 L. Kraśniewski Wrocław 17 17 8 9 51 12 19 31 82
34 T. Damas Sieradz 17 15 10 7 49 14 19 33 82
35 A. Majda Sieradz 17 15 10 7 49 17 16 33 82
36 M. Kowalski Sieradz 18 17 10 9 54 9 18 27 81
37 B. Nowakowski Skierniewice 14 16 10 10 50 16 15 31 81
38 H. Kryszkiewicz Wrocław 18 11 10 9 48 12 20 32 80
39 A. Sobkiewicz Częstochowa 15 17 8 8 48 12 20 32 80
40 P. Matuszak Łódź 20 17 10 10 57 13 9 22 79
41 M. Rybarkiewicz Wałbrzych 17 20 10 5 52 18 9 27 79
42 M. Łataś Wrocław 19 11 10 6 46 16 17 33 79
43 B. Adamczyk Opole 14 16 10 4 44 15 19 34 78
44 Z. Sochacki Łódź 11 12 10 9 42 19 17 36 78
45 J. Miszczyński Wałbrzych 16 14 10 8 48 12 17 29 77
46 K. Kukułka Łódź 19 14 3 9 45 13 19 32 77
47 W. Biereśniewicz Wałbrzych 18 16 9 8 51 15 10 25 76
48 J. Gajewski Częstochowa 16 17 8 6 47 9 20 29 76
49. J. Pisarski Skierniewice 12 18 8 5 43 14 19 33 76
50. K. Wylezinski Skierniewice 15 14 10 9 48 11 16 27 75
51. G. Skrzypczyński Sieradz 15 9 10 9 43 15 17 32 75


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.