strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Chełm 24.06.2000
REGION IV Runda II

L.p Nazwisko imię Okręg PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 A. Michta Kielce 19 19 10 10 58 18 19 37 95
2 H. Górski Tarnobrzeg 16 19 10 10 55 19 20 39 94
3 J. Turek Tarnobrzeg 20 18 9 10 57 16 20 36 93
4 R. Smolarski Kielce 17 19 10 10 56 17 20 37 93
5 D. Bielecki Przemyśl 15 19 10 7 51 20 20 40 91
6 J. Garbacz Tarnów 18 15 10 9 52 19 19 38 90
7 S. Białek Kraków 19 13 9 10 51 19 20 39 90
8 A. Maciąg Chełm 17 16 10 8 51 19 20 39 90
9 Z. Wrzaszcz Biała Podlaska 20 15 9 8 52 18 19 37 89
10 M. Rubiś Kraków 18 15 10 10 53 15 20 35 88
11 A. Błażniak Kraków 18 16 9 5 48 20 20 40 88
12 J. Marć Tarnów 20 17 10 10 57 12 18 30 87
13 P. Kędzierawski Chełm 17 15 9 9 50 18 19 37 87
14 A. Tomza Chełm 17 15 10 8 50 18 19 37 87
15 L. Stupak Przemyśl 16 16 10 7 49 19 19 38 87
16 G. Kot Rzeszów 17 15 9 8 49 18 19 37 86
17 M. Jamróz Kielce 16 16 10 9 51 17 17 34 85
18 H. Ziemiński Rzeszów 18 15 10 9 52 17 18 35 87
19 J. Możdżan Rzeszów 18 15 10 7 50 17 18 35 85
20 J. Kądzielawa Kielce 15 15 10 9 49 17 19 36 85
21 M. Kuszneruk Chełm 20 17 10 8 55 11 18 29 84
22 Z. Zapała Kraków 17 16 10 9 52 17 15 32 84
23 S. Tęcza Tarnów 19 15 10 7 51 15 18 33 84
24 Z. Szewczuk Biała Podlaska 11 19 9 9 48 17 19 36 84
25 T. Zawirski Przemyśl 14 19 9 9 51 14 18 32 83
26 P. Nowakowski Kraków 19 18 9 5 51 11 20 31 82
27 L. Olszowy Rzeszów 18 15 9 7 49 16 17 33 82
28 J. Markiewicz Kielce 14 14 8 10 46 16 20 36 82
29 M. Fu rezon Kraków 16 15 8 7 46 17 19 36 82
30 A. Biedroń Tarnów 17 12 10 7 46 16 20 36 82
31 S. B rozda Rzeszów 18 17 7 7 49 16 16 32 81
32 K. Czarnota Lublin 19 13 9 7 48 13 20 33 81
33 R. Kotowski Zamć 12 19 8 9 48 15 18 33 81
34 S. Cisło Rzeszów 15 19 9 8 51 13 16 29 80
35 M. Świst Przemyśl 19 11 10 4 44 18 18 36 80
36 P. Gruszeczka Biała Podlaska 12 16 7 8 43 17 20 37 80
37 W. Godlewski Lublin 12 15 6 9 42 19 19 38 80
38 Z. Biskup Kielce 17 16 10 5 48 14 16 30 78
39 M. Łakomy Lublin 18 10 9 8 45 13 20 33 78
40 T. Tyrka Tarnów 11 15 10 9 45 14 19 33 78
41 G. Rysak Chełm 15 14 10 6 45 13 20 33 78
42 S. Tuż nik Lublin 15 13 10 8 46 13 17 30 76
43 M. Macko Tarnobrzeg 15 16 10 5 46 11 19 30 76
44 K. Wąsowski Biała Podlaska 11 12 10 7 40 15 20 35 75


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.