strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Koszalin 24.06.2000
REGION I Runda II

L.p Nazwisko imię Okręg PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 P. Buniowski Kalisz 18 16 10 10 54 20 20 40 94
2 P. Jóźwiak Gorzów WIkp. 16 17 10 10 53 20 20 40 93
3 M. Jaślanek Zielona Góra 18 18 10 9 55 20 17 37 92
4 T. Skorobogaty Gorzów WIkp. 15 18 10 9 52 20 20 40 92
5 P. Skrzypczak Piła 19 18 10 8 55 18 18 36 91
6 T. Pszczółka Piła 16 20 10 7 53 20 18 38 91
7 A. Radzimski Leszno 16 16 10 9 51 20 20 40 91
8 A. Mohr Słupsk 19 17 9 10 55 19 16 35 90
9 B. Jaworowicz Kalisz 15 19 10 10 54 19 17 36 90
10 L. Radzimski Leszno 19 15 10 10 54 20 16 36 90
11 M. Stefański Koszalin 17 18 10 9 54 18 18 36 90
12 M. Wasiukiewicz Szczecin 19 13 10 10 52 20 18 38 90
13 W. Chodorowski Leszno 17 18 10 9 54 20 15 35 89
14 M. Siegień Kalisz 18 14 10 10 52 17 20 37 89
15 J. Szerszenowicz Słupsk 16 13 10 10 49 20 20 40 89
16 K. Grecki Słupsk 18 12 10 9 49 20 20 40 89
17 W. Pilarz Koszalin 17 17 10 9 53 20 15 35 88
18 P. Bekasiak Szczecin 16 16 10 10 52 20 16 36 88
19 M. Tymczyszyn Leszno 19 11 10 10 50 20 18 38 88
20 J. Wiaderek Szczecin 19 12 10 9 50 18 20 38 88
21 J. Zu rawski Szczecin 15 18 10 7 50 20 18 38 88
22 J. Chomacki Słupsk 20 17 10 7 54 19 14 33 87
23 M. Serżysko Gorzów WIkp. 20 13 10 9 52 19 16 35 87
24 E. Pulikowski Gorzów WIkp. 17 17 10 7 51 20 16 36 87
25 T. Szerszenowicz Słupsk f 17 19 10 8 54 19 13 32 86
26 J. Czerwień Piła 17 19 9 6 51 19 16 35 86
27 W. Czajkowski Szczecin 12 17 10 10 49 18 19 37 86
28 M. Komosinski Poznań 19 9 10 8 46 20 19 39 85
29 A. Budzyński Leszno 17 13 10 10 50 19 15 34 84
30 W. Pietrusza Piła 19 14 10 5 48 20 16 36 84
31 A. Bauer Poznań 17 11 10 10 48 19 16 35 83
32 R. Schoener Poznań 15 18 8 7 48 18 17 35 83
33 A. Trzebiatowski Koszalin 17 16 10 8 51 17 14 31 82
34 M. Wójcik Koszalin 15 14 10 9 48 20 14 34 82
35 G. Sobótka Zielona Góra 13 15 10 9 47 19 16 35 82
36 J. Bazarewicz Szczecin 17 12 10 9 48 18 15 33 81
37 M. Precz Kalisz 16 14 10 8 48 17 15 32 80
38 W. Wszałkowski Słupsk 14 12 10 10 46 17 17 34 80
39 M. Reszelski Poznań 17 11 10 8 46 18 16 34 80
40 W. Szpila Gorzów WIkp. 15 17 10 9 51 16 12 28 79
41 M. Wojcieszko Zielona Góra 18 12 10 8 48 13 18 31 79
42 R. Szpila Gorzów WIkp. 17 10 10 10 47 18 14 32 79
43 A. Bella Kalisz 15 11 10 9 45 19 15 34 79
44 P. Januszewski Zielona Góra 15 17 10 7 49 17 12 29 78
45 P. Winkowski Poznań 15 10 9 10 44 18 16 34 78
46 J. Stypiński Piła 14 11 10 7 42 20 16 36 78
47 L. Wójcik Koszalin 17 13 10 8 48 18 11 29 77
48 A. Jaworowicz Kalisz 18 12 9 6 45 17 15 32 77
49. M. Fiebig Zielona Góra 13 11 9 10 43 17 16 33 76


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.