strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Olsztyn 24.06.2000
REGION IV Runda II

L.p Nazwisko imię Okręg PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 A. Zając Radom 18 19 10 9 56 20 20 40 96
2 J. Przeorek Ciechanów 19 18 10 9 56 18 20 38 94
3 M. Szugajew Ciechanów 16 18 10 9 53 19 20 39 92
4 M. Jankowski Olsztyn 17 18 10 10 55 17 19 36 91
5 M. Krawczyk Olsztyn 18 17 9 9 53 18 20 38 91
6 K. Kamiński Warszawa 16 18 9 10 53 20 18 38 91
7 Ł. Świtalski Włocławek 16 16 10 10 52 20 19 39 91
8 R. Tuszkowski Suwałki 16 17 10 10 53 17 20 37 90
9 L. Przewoski Toruń 15 18 10 9 52 18 20 38 90
10 R. Gaj da Warszawa 16 17 10 9 52 18 20 38 90
11 M. Szybiński Olsztyn 13 17 10 9 49 20 20 40 89
12 L. Kamiński Warszawa 15 18 10 8 51 18 20 38 89
13 B. Pilcicki Białystok 15 16 10 10 51 18 19 37 88
14 S. Isaryk Bydgoszcz 17 17 9 10 53 16 19 35 88
15 T. Bednarek Suwałki 15 14 10 10 49 19 20 39 88
16 L. Chojercki Warszawa 17 15 10 10 52 19 17 36 88
17 J. Kamiński Bydgoszcz 15 15 10 9 49 19 19 38 87
18 T. Jendrzejewski Ciechanów 15 15 8 10 48 20 19 39 87
19 J. Matysiewicz Łomża 12 19 10 8 49 18 20 38 87
20 T. Sowiński Olsztyn 18 18 9 7 52 18 17 35 87
21 D. Kimak Płock 13 20 9 7 49 18 20 38 87
22 K. Karpiński Toruń 15 16 10 8 49 18 20 38 87
23 J. Borkowski Warszawa 15 14 10 10 49 19 19 38 87
24 A. Szczypiór Radom 14 17 9 10 50 15 20 35 85
25 P. Wlazło Radom 13 19 9 7 48 19 18 37 85
26 T. Sius Warszawa 15 14 10 9 48 18 19 37 85
27 W. Urbański Bydgoszcz 15 16 10 8 49 15 20 35 84
28 A. Karpiński Bydgoszcz 11 17 10 10 48 16 20 36 84
29 W. Jendrzejewski Ciechanów 13 16 10 7 46 18 20 38 84
30 D. Cichy Olsztyn 13 14 10 9 46 18 20 38 84
31 R. Milewski Siedlce 17 16 10 5 48 17 19 36 84
32 M. Rudnicki Toruń 16 13 10 10 49 16 19 35 84
33 S. Łąpieś Toruń 14 17 9 9 49 18 17 35 84
34 B. Kuczyński Białystok 16 13 10 9 48 16 19 35 83
35 M. Kokoszkiewicz Radom 11 16 10 8 45 18 20 38 83
36 K. Molski Białystok 14 14 10 7 45 18 19 37 82
37 W. Lewiecki Elbląg 15 17 9 10 51 11 20 31 82
38 T. Kowalski Włocławek 14 15 10 8 47 16 19 35 82
39 P. Świątkiewicz Białystok 16 16 8 7 47 16 18 34 81
40 A. Białobrzeski Ostrołęka 16 13 8 7 44 17 20 37 81
41 K. Leśkiewicz Płock 16 15 7 9 47 16 18 34 81
42 R. Celej Radom 15 15 10 9 49 13 19 32 81
43 A. Herba Toruń 13 12 10 9 44 17 20 37 81
44 A. Dybich Elbląg 14 14 10 9 47 14 19 33 80
45 M. Dybich Elbląg 10 18 10 6 44 18 18 36 80
46 K. Radziszewski Łomża 17 16 10 7 50 13 17 30 80
47 P. Jewtiejew Łomża 11 17 10 7 45 17 18 35 80
48 R. Polańczyk Płock 8 15 10 9 42 18 20 38 80
49. J. Rezwow Siedlce 14 15 10 8 47 13 20 33 80
50. P. Gondek Bydgoszcz 12 17 10 5 44 17 18 35 79
51. E. Ereminowicz Łomża 16 15 10 8 49 14 16 30 79
52. T. Stokłosa Płock 13 19 10 4 46 16 17 33 79
53. M. Kruczkowski Płock 14 11 9 9 43 17 18 35 78
54. W. Glista Radom 13 16 10 7 46 12 20 32 78
55. K. Supeł Siedlce 14 12 9 8 43 15 20 35 78
56. Z. Manowski Ostrołęka 14 12 10 5 41 17 19 36 77
57. R. Witeczek Płock 14 12 10 9 45 11 20 31 76
58. J. Pietrzak Siedlce 13 15 10 8 46 12 18 30 76
59. S. Sulewski Białystok 15 15 9 3 42 14 19 33 75
60. S. Rusiecki Łomża 13 15 9 9 46 15 14 29 75
61. R. Grzegórski Włocławek 12 13 8 8 41 18 16 34 75


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.