strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Wrocław 24.06.2000
REGION III Runda II

L.p Nazwisko imię Okręg PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Z. Grabałowski Piotrków Tryb. 19 20 10 10 59 20 20 40 99
2 G. Dylewski Piotrków Tryb. 19 19 10 10 58 19 20 39 97
3 M. Ficek Bielsko Biała 19 19 10 9 57 18 20 38 95
4 R. Bojarski Częstochowa 19 17 10 9 55 20 20 40 95
5 A. Paszenda Katowice 17 18 10 9 54 20 20 40 94
6 P. Załoga Piotrków Tryb. 19 17 10 9 55 19 19 38 93
7 R. Kuzior Opole 16 19 10 10 55 18 20 38 93
8 J. Fiszer Katowice 18 17 9 10 54 18 20 38 92
9 J. Kubiak Piotrków Tryb. 19 16 10 9 54 17 20 37 91
10 J. Dubrownik Łódź 18 20 9 7 54 17 20 37 91
11 J. Morawiec Opole 17 18 9 10 54 18 19 37 91
12 C. Dulęba Opole 20 17 10 6 53 19 19 38 91
13 T. Daukszys Łódź 16 17 10 10 53 18 20 38 91
14 P. Mikołajczak Opole 16 16 10 10 52 20 19 39 91
15 R. Paszenda Katowice 18 18 10 10 56 17 17 34 90
16 M. Ziomek Częstochowa 15 17 9 9 50 20 20 40 90
17 M. Rzewuski Wrocław 19 19 9 10 57 12 20 32 89
18 M. Czają Częstochowa 19 18 10 4 51 18 20 38 89
19 L. Żuk Katowice 18 18 10 8 54 18 16 34 88
20 B. Adamczyk Opole 17 19 10 8 54 16 18 34 88
21 B. Piskozub Wrocław 20 15 8 9 52 16 20 36 88
22 Z. Caputa Wałbrzych 18 14 10 10 52 17 19 36 88
23 M. Rafalski Łódź 17 15 10 10 52 16 20 36 88
24 T. Damas Sieradz 16 16 10 9 51 18 19 37 88
25 T. Rybiński Bielsko Biała 15 18 10 7 50 18 20 38 88
26 W. Danek Wrocław 18 18 10 9 55 12 20 32 87
27 A. Haider Katowice 18 16 10 8 52 17 18 35 87
28 H. Ignaczewski Wałbrzych 18 14 9 9 50 19 18 37 87
29 W. Biereśniewicz Wałbrzych 18 17 10 9 54 16 16 32 86
30 J. Czarny Bielsko Biała 16 17 10 9 52 16 18 34 86
31 J. Błaszczeć Piotrków Tryb. 19 15 10 9 53 13 19 32 85
32 Z. Sochacki Łódź 18 16 9 7 50 17 18 35 85
33 J. Mielczarek Łódź 16 16 9 9 50 16 19 35 85
34 P. Barański Piotrków Tryb. 17 16 10 8 51 13 20 33 84
35 J. Siwaszczyk Łódź 17 15 8 9 49 18 17 35 84
36 M. Łataś Wrocław 16 17 8 8 49 15 20 35 84
37 G. Skrzypczynski Sieradz 16 18 7 6 47 19 18 37 84
38 B. Nowakowski Skierniewice 14 15 9 9 47 17 18 35 82
39 T. Cholaszczyński Wrocław 18 14 8 6 46 16 20 36 82
40 A. Szydełko Wrocław 16 16 8 6 46 16 20 36 82
41 G. Ciesielski Częstochowa 16 16 10 9 51 15 15 30 81
42 K. Zabuski Jelenia Góra 18 13 9 9 49 14 18 32 81
43 J. Czają Częstochowa 16 17 7 7 47 14 19 33 80
44 E. Lechowicz Sieradz 16 14 10 10 50 10 19 29 79
45 M. Rybarkiewicz Wałbrzych 12 16 9 9 46 14 18 32 78
46 K. Stopczyk Jelenia Góra 16 15 9 5 45 18 15 33 78
47 A. Rybarczyk Katowice 12 15 9 9 45 15 18 33 78
48 H. Derenowski Opole 17 16 8 7 48 10 19 29 77
49. M. Marszałek Wałbrzych 15 14 9 5 43 15 18 33 76
50. P. Sztangierski Częstochowa 19 17 10 9 55 18 2 20 75


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.