strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Kielce 20.05.2000
REGION IV Runda

L.p Nazwisko imię Okręg PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 A. Blażniak Kraków 20 18 10 8 56 19 20 39 95
2 P. Kędzierawski Chełm 17 19 10 8 54 20 20 40 94
3 S. Białek Kraków 18 19 9 8 54 19 20 39 93
4 A. Michta Kielce 17 19 10 8 54 20 19 39 93
5 J. Turek Tarnobrzeg 18 17 10 8 53 20 19 39 92
6 R. Smolarski Kielce 20 18 10 10 58 13 20 33 91
7 J. Garbasz Tarnów 19 19 10 10 58 15 18 33 91
8 T. Tyrka Tarnów 18 20 10 7 55 18 18 36 91
9 A. Babiński Kraków 19 18 10 8 55 19 16 35 90
10 P. Gruszeczka Biała Podl. 19 19 9 7 54 18 18 36 90
11 H. Ziemiński Rzeszów 19 19 10 6 54 16 20 36 90
12 M. Rubiś Kraków 19 18 9 8 54 18 18 36 90
13 D. Bielecki Przemyśl 14 20 10 8 52 19 19 38 90
14 A. Tomza Chełm 15 20 10 6 51 20 19 39 90
15 M. Jamróz Kielce 15 20 10 10 55 14 19 33 88
16 R. Stęplewski Kielce 18 18 10 6 52 19 17 36 88
17 M. Gajecki Nowy Sącz 15 20 10 6 51 18 18 36 87
18 P. Nowakowski Kraków 19 19 10 6 54 14 18 32 86
19 J. Przybyła Krosno 16 18 10 8 52 16 18 34 86
20 S. Tuznik Lublin 17 16 10 8 51 15 20 35 86
21 Z. Biskup Kielce 20 17 10 6 53 12 20 32 85
22 M. Macko Tarnobrzeg 18 17 10 7 52 15 18 33 85
23 S. Tęcza Tarnów 17 16 10 9 52 16 17 33 85
24 L. Stupak Przemyśl 17 15 9 7 48 18 19 37 85
25 A. Rollnik Tarnobrzeg 16 19 10 7 52 13 19 32 84
26 R. Kotowski Zamć 17 17 10 8 52 14 18 32 84
27 G. Kot Rzeszów 16 18 9 5 48 19 17 36 84
28 J. Markiewicz Kielce 18 18 10 6 52 11 20 31 83
29 H. Górski Tarnobrzeg 15 17 10 9 51 16 16 32 83
30 J. Możdzeń Rzeszów 17 15 10 8 50 16 17 33 83
31 W. Cisek Przemyśl 17 17 9 6 49 16 18 34 83
32 B. Łazowski Tarnów 15 17 10 7 49 16 18 34 83
33 W. Godlewski Lublin 19 17 9 7 52 10 20 30 82
34 R. Gajda Tarnobrzeg 14 17 10 4 45 17 20 37 82
35 A. Szymański Kraków 17 17 10 4 48 13 20 33 81
36 J. Kądzielawa Kielce 15 16 8 9 48 14 19 33 81
37 J. Greń Tarnobrzeg 15 18 9 5 47 17 17 34 81
38 K. Wąsowski Biała Podl. 18 15 9 4 46 16 19 35 81
39 A. Biedroń Tarnów 16 16 9 4 45 16 20 36 81
40 A. Guzik Nowy Sącz 17 15 10 6 48 14 18 32 80
41 G. Ryska Chełm 16 16 9 3 44 18 18 36 80
42 W. Solarz Tarnów 19 18 10 9 56 12 11 23 79
43 J. Górecki Kielce 13 19 10 8 50 11 18 29 79
44 J. Letniowski Radom 19 18 7 5 49 14 16 30 79
45 J. Mikołajczyk Kielce 14 19 6 9 48 11 20 31 79
46 K. Szumielewicz Kielce 18 16 7 6 47 15 17 32 79
47 Z. Wrzeszcz Biała Podl. 14 18 9 5 46 15 18 33 79
48 J. Smolarski Kielce 17 16 10 7 50 8 20 28 78
49. M. Białek Kraków 15 17 10 8 50 8 20 28 78
50. A. Maciąg Chełm 19 17 10 4 50 14 13 27 77
51. S. Cisło Rzeszów 15 18 10 3 46 16 15 31 77
52. M. Golba Tarnów 18 19 10 7 54 5 17 22 76
53. G. Bednarczyk Lublin 16 16 9 6 47 12 17 29 76
54. J. Tyrka Tarnów 14 14 9 8 45 11 20 31 76
55. S. Dydkowski Krosno 13 15 10 5 43 13 19 32 75
56. A. Kuszlik Nowy Sącz 15 14 10 1 40 15 20 35 75


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.