strona główna forum dyskusyjne














ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2001

Złoty Wawrzyn Strzelecki z diamentem

Lp. Nazwisko imię Zarząd Okręgowy Suma punktów
1. Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski 1472
2. Załoga Paweł Piotrków Trybunalski 1472
 

Złoty Wawrzyn Strzelecki

Lp. Nazwisko imię Zarząd Okręgowy Suma punktów
1. Montowski Zbigniew Bydgoszcz 1452
2. Kamiński Krzysztof Warszawa 1437
3. Grecki Krzysztof Słupsk 1434
4. Brózda Sławomir Rzeszów 1432
5. Łyczkowski Krzysztof Katowice 1432
6. Radzimski Leszek Leszno 1432
7. Buniowski Paweł Kalisz 1431
8. Kraiński Piotr Gdańsk 1429
9. Radzimski Andrzej Leszno 1429
10. Dulęba Czesław Opole 1427
11. Smolarski Roman Kielce 1427
12. Zając Andrzej Radom 1426
13. Kamiński Leszek Warszawa 1424
14. Siegień Marek Kalisz 1423
15. Gniadek Stanisław Kraków 1422
16. Daukszys Tadeusz Łódż 1417
17. Ottomański Edward Suwałki 1417
18. Skibiak Dariusz Elbląg 1416
19. Tuszkowski Ryszard Suwałki 1415
20. Mikołajczak Piotr Opole 1414
21. Dubrownik Jarosław Łódż 1413
22. Czaja Marcin Częstochowa 1411
23. Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski 1411
24. Przeorek Jerzy Ciechanów 1411
25. Gajda Robert Warszawa 1410
 

Srebrny Wawrzyn Strzelecki

Lp. Nazwisko imię Zarząd Okręgowy Suma punktów
1. Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski 1409
2. Turek Jan Tarnobrzeg 1408
3. Blażniak Adam Kraków 1407
4. Ficek Michał Bielsko Biała 1407
5. Ostrowski Witold Warszawa 1407
6. Podkowa Hubert Katowice 1405
7. Babiński Aleksander Kraków 1404
8. Jaślanek Michał Zielona Góra 1404
9. Kamiński Ryszard Warszawa 1404
10. Kuzior Roman Opole 1404
11. Szpila Waldemar Gorzów Wielkopolski 1404
12. Spierewka Edward Gdańsk 1402
13. Szugajew Michał Ciechanów 1398
14. Jóżwiak Piotr Gorzów Wielkopolski 1395
15. Bazarewski Jerzy Szczecin 1394
16. Świtalski Łukasz Włocławek 1394
17. Bernacki Roman Katowice 1393
18. Borkowski Jacek Warszawa 1393
19. Milewski Robert Siedlce 1392
20. Rafalski Maciej Łódż 1391
21. Rubiś Mariusz Kraków 1391
22. Chomacki Jarosław Słupsk 1390
23. Chrapka Jerzy Katowice 1390
24. Jędrzejewski Waldemar Ciechanów 1390
25. Bojarski Ryszard Częstochowa 1389
26. Karpiński Andrzej Bydgoszcz 1387
27. Paszenda Andrzej Katowice 1386
28. Breska Hubert Leszno 1384
29. Fiebig Marian Zielona Góra 1383
30. Wiczkowski Roman Słupsk 1383
31. Kamiński Jerzy Bydgoszcz 1382
32. Ziomek Marek Częstochowa 1381
33. Komosiński Marcin Poznań 1380
34. Mielczarek Janusz Łódż 1380
35. Rzepa Sławomir Katowice 1378
36. Urbański Wojciech Bydgoszcz 1378
37. Sowiński Tadeusz Olsztyn 1375
38. Bielecki Dariusz Przemyśl 1374
39. Cichy Dariusz Olsztyn 1373
40. Szerszenowicz Tomasz Słupsk 1373
41. Szybiński Marian Olsztyn 1372
42. Włodarczyk Remigiusz Opole 1371
43. Komarewski Tomasz Białystok 1369
44. Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski 1367
45. Maciejczyk Marek Kraków 1366


Brązowy Wawrzyn Strzelecki

Lp. Nazwisko imię Zarząd Okręgowy Suma punktów
1. Adamczyk Bartosz Opole 1364
2. Onopiak Ryszard Elbląg 1364
3. Serżysko Mieczysław Gorzów Wielkopolski 1364
4. Prill Tomasz Elbląg 1362
5. Rybarczyk Andrzej Katowice 1360
6. Sowiński Jakub Olsztyn 1358
7. Ziemiński Henryk Rzeszów 1356
8. Chojecki Leszek Warszawa 1355
9. Precz Maciej Kalisz 1354
10. Glista Władysław Radom 1352
11. Herba Andrzej Toruń 1352
12. Szczypior Maciej Radom 1352
13. Fischer Jan   1350
14. Krasicki Piotr Legnica 1350
15. Pilcicki Bogusław Białystok 1350
16. Morawiec Jacek Opole 1349
17. Siwiec Edmund Radom 1349
18. Piekarski Antoni Koszalin 1348
19. Gutkowski Tomasz Ciechanów 1345
20. Sztangierski Tomasz Częstochowa 1345
21. Lissowski Krzysztof Warszawa 1344
22. Barański Paweł Piotrków 1343
23. Bednarek Tadeusz Warszawa 1342
24. Inglot Witold Rzeszów 1342
25. Krawczyk Marek Olsztyn 1342
26. Zajączkowski Zygmunt Suwałki 1342
27. Skowroński Jan Zielona Góra 1341
28. Kuczyński Bogdan Białystok 1340
29. Sidorowicz Krzysztof Olsztyn 1340
30. Garbarz Janusz Tarnów 1337
31. Winkowski Piotr Poznań 1335
32. Smoliński Sebastian Katowice 1334
33. Białobrzeski Artur Ostrołęka 1333
34. Demps Wojciech Gdańsk 1333
35. Szerszenowicz Jacek Słupsk 1331
36. Biedroń Adam Tarnów 1330
37. Rudnicki Marcin Toruń 1330
38. Jurasz Roman Gorzów Wielkopolski 1329
39. Kraśniewski Dariusz Wrocław 1329
40. Kubiak Mirosław Warszawa 1329
41. Adamczyk Jerzy Opole 1328
42. Sztuczka Janusz Słupsk 1328
43. Frychel Krzysztof Opole 1327
44. Ziółkowski Andrzej Olsztyn 1326
45. Możdżan Janusz Rzeszów 1325
46. Sołowiej Cezary Białystok 1325
47. Bauer Arkadiusz Poznań 1324
48. Gondek Piotr Bydgoszcz 1324
49. Kukułka Karol Łódż 1324
50. Mohr Andrzej Słupsk 1324
51. Górski Adam Warszawa 1323
52. Kaczyński Piotr Ostrołęka 1323
53. Dutka Grzegorz Poznań 1322
54. Isaryk Sergij Bydgoszcz 1321
55. Skrzypczak Piotr Piła 1321
56. Dyczkowski Rafał Radom 1320
57. Koralewski Ryszard Kalisz 1320




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.