strona główna forum dyskusyjne













Zdobywcy Wawrzynu Strzeleckiego w roku 2002 *

Złoty Wawrzyn Strzelecki z diamentem
Załoga Paweł Piotrków Trybunalski 1473
Montowski Zbyszko Bydgoszcz 1469
Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski 1465


Złoty Wawrzyn Strzelecki
Skibiak Dariusz Elbląg 1449
Kuzior Roman Opole 1442
Dulęba Czesław Opole 1440
Ostrowski Witold Warszawa 1437
Łyczykowski Krzysztof Katowice 1436
Przeorek Jerzy Ciechanów 1430
Szugajew Michał Ciechanów 1429
Gniadek Stanisław Kraków 1428
Chrapka Jerzy Katowice 1427
Ottomański Edward Suwałki 1426
Jóźwiak Piotr Szczecin 1425
Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski 1423
Grecki Krzysztof Słupsk 1423
Kraiński Piotr Gdańsk 1423
Łąpieś Sławomir Toruń 1421
Jaślanek Michał Zielona Góra 1420
Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski 1420
Siegień Marek Kalisz 1420
Kokoszkiewicz Marian Radom 1419
Mikołajczak Piotr Opole 1418
Urbański Wojciech Bydgoszcz 1418
Janota Jacek Katowice 1416
Kamiński Krzysztof Warszawa 1414
Tuszkowski Ryszard Suwałki 1414
Dyczkowski Rafał Radom 1413
Górski Henryk Tarnobrzeg 1413
Bać Stanisław Rzeszów 1412
Buniowski Paweł Kalisz 1411
Smolarski Roman Kielce 1411
Karpiński Andrzej Bydgoszcz 1410


Srebrny Wawrzyn Strzelecki
Bielecki Dariusz Przemyśl 1409
Urban Wojciech Poznań 1408
Włodarczyk Remigiusz Opole 1407
Włodyka Hubert Rzeszów 1406
Brózda Sławomir Rzeszów 1405
Daukszyc Tadeusz Łódź 1405
Duplicki Jacek Warszawa 1404
Kędzierowski Piotr Chełm 1404
Rybarczyk Andrzej Katowice 1404
Turek Jan Tarnobrzeg 1404
Winkowski Piotr Poznań 1404
Kamiński Ryszard Warszawa 1402
Posłuszny Marek Poznań 1402
Radzimski Leszek Leszno 1402
Nowak Lech Poznań 1400
Kaśnicki Bogdan Piotrków Trybunalski 1399
Bernacki Roman Katowice 1398
Damas Tomasz Sieradz 1397
Jendrzejewski Tomasz Ciechanów 1397
Świtalski Łukasz Włocławek 1396
Bojarski Ryszard Częstochowa 1395
Rubiś Mariusz Kraków 1395
Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski 1395
Szurlej Łukasz Bydgoszcz 1393
Szerszenowicz Jacek Słupsk 1392
Barański Paweł Piotrków Trybunalski 1391
Szerszenowicz Tomasz Słupsk 1391
Szpila Waldemar Gorzów Wielkopolski 1391
Białek Stanisław Kraków 1390
Blaźniak Adam Kraków 1390
Sierżysko Mieczysław Gorzów Wielkopolski 1389
Gajda Robert Warszawa 1388
Rafalski Maciej Łódź 1388
Zając Andrzej Radom 1388
Garbarz Janusz Tarnów 1387
Skrzypczak Piotr Piła 1386
Jendrzejewski Waldemar Ciechanów 1385
Babiński Aleksander Kraków 1384
Breska Hubert Leszno 1384
Kapliński Rafał Suwałki 1384
Bojanowski Stanisław Toruń 1383
Pieściński Jacek Toruń 1383
Pietrusza Wojciech Piła 1383
Pluciński Marcin Katowice 1382
Prill Tomasz Elbląg 1382
Kaczor Krzysztof Radom 1381
Milewski Robert Siedlce 1380
Kaczyński Piotr Ostrołęka 1379
Kamiński Leszek Warszawa 1379
Buda Marek Zielona Góra 1378
Rudnicki Marcin Toruń 1377
Fiebig Marian Zielona Góra 1376
Sowiński Tadeusz Olsztyn 1376
Kantyka Marian Opole 1375
Ziomek Marek Częstochowa 1375
Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski 1374
Bazarewski Jerzy Szczecin 1374
Godula Mirosław Łomża 1374
Onopiak Ryszard Elbląg 1374
Żymierski Lech Koszalin 1374
Demps Wojciech Gdańsk 1373
Wlazło Paweł Radom 1373
Glista Władysław Radom 1372
Tęcza Stefan Tarnów 1372
Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski 1370
Łakomy Wojciech Olsztyn 1370
Rzepa Sławomir Katowice 1370
Dobrzykowski Daniel Poznań 1369
Herba Andrzej Toruń 1369
Borkowski Jacek Warszawa 1368
Jachimiak Leszek Gorzów Wielkopolski 1368
Karpiński Krzysztof Toruń 1368
Czerwień Marek Piła 1367
Wiaderek Janusz Szczecin 1367
Jamróz Kamil Kielce 1366
Jeziorski Zbigniew Katowice 1366
Kamiński Jerzy Bydgoszcz 1366
Maciąg Andrzej Chełm 1366
Skowroński Jan Zielona Góra 1365
Wawrzyniak Piotr   1365
     


Brązowy Wawrzyn Strzelecki
Adamczyk Bartosz Opole 1363
Chomacki Jarosław Słupsk 1363
Komosiński Marcin Poznań 1362
Majda Maciej Sieradz 1362
Budziński Arkadiusz Leszno 1361
Ignaczewski Henryk Wałbrzych 1361
Pilarz Włodzimierz Koszalin 1361
Pilcicki Bogusław Białystok 1360
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 1360
Sztuczka Janusz Słupsk 1360
Żurawski Janusz Szczecin 1360
Burak Andrzej Białystok 1359
Białobrzeski Artur Ostrołęka 1358
Kuśmierek Przemysław Olsztyn 1358
Czerwień Józef Piła 1357
Fischer Jan Opole 1357
Paszenda Ryszard Katowice 1357
Kucharski Wacław Opole 1356
Grynia Jerzy Koszalin 1355
Jastrzębski Ryszard Radom 1355
Szczypiór Andrzej Radom 1355
Mikłasz Piotr Szczecin 1354
Precz Maciej Kalisz 1353
Dubrownik Jarosław Łódź 1352
Schoener Ryszard Poznań 1352
Ziemiński Henryk Rzeszów 1352
Kozłowski Jan Radom 1350
Kukułka Karol Łódź 1349
Nowicki Karol Olsztyn 1349
Stupak Lesław Przemyśl 1348
Turczyn Paweł Ostrołęka 1348
Skawiński Andrzej Gorzów Wielkopolski 1347
Kubiak Mirosław Warszawa 1345
Ziemiński Henryk Rzeszów 1344
Bella Aleksander Kalisz 1342
Dudek Przemysław Kalisz 1342
Gawliński Janusz Warszawa 1342
Góral Mariusz Katowice 1342
Piekarski Antoni Leszno 1342
Szymański Andrzej Kraków 1342
Kuriata Jan Elbląg 1341
Miętus Jerzy Toruń 1341
Siwiec Edmund Radom 1341
Skrzypczyński Grzegorz Sieradz 1341
Isaryk Sergiej Bydgoszcz 1340
Kurpiers Paweł Opole 1340
Spierewka Edward Gdańsk 1340
Sawera Mirosław Siedlce 1339
Zajączkowski Zygmunt   1339
Lissowski Krzysztof Warszawa 1337
Jamróz Marek Kielce 1336
Dutka Grzegorz Poznań 1335
Pilarz Tomasz Sieradz 1334
Sochacki Zenon   1333
Supeł Krzysztof Siedlce 1333
Demski Witold Przemyśl 1332
Lutrzykowski Wojciech Ciechanów 1332
Marszałek Izabela Legnica 1332
Szpila Ryszard Gorzów Wielkopolski 1332
Tużnik Sylwester Lublin 1332
Gutkowski Tomasz   1331
Marszałek Mirosław Legnica 1331
Czajkowski Wojciech Szczecin 1329
Kowalski Marek Sieradz 1328
Owedyk Romuald Toruń 1328
Matjaszewski Andrzej Kalisz 1327
Bekasiak Paweł Szczecin 1326
Biedroń Adam Tarnów 1326
Górnik Jerzy Katowice 1326
Pawlonka Waldemar Zielona Góra 1326
Jędral Robert   1325
Lissowski Andrzej Warszawa 1325
Szugajew Andrzej Ciechanów 1325
Kita Marcin Tarnów 1324
Kryszkiewicz Hubert Wrocław 1324
Auterhoff Wiesław Warszawa 1323
Chojecki Leszek Warszawa 1323
Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski 1323
Filipczak Adam Elbląg 1322
Skowroński Edward Zielona Góra 1322
Smolarski Jerzy Kielce 1322
Turbaczewski Krzysztof Szczecin 1322
Chełstowski Leszek   1320
Piekarski Ireneusz Koszalin 1320
* - dane sporządzono na podstawie wyników za rok 2002.


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
2 marca 2004

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.