strona główna forum dyskusyjne













IV Grand Prix w strzelaniach myśliwskich
12-04-2003r.

Lp

Nazwisko i imię

Kl

Krąg

Przeloty

Zając

ŚRUT

Dzik

Rogacz

KULA

SUMA

1

Montowski Zbyszko

M

90

85

50

50

275

98

99

197

472

2

Radzimski Leszek

M

90

95

50

50

285

91

94

185

470

3

Buda Marek

M

95

90

50

40

275

95

100

195

470

4

Kaśnicki Marek

M

90

85

45

50

270

94

99

193

463

5

Skibiak Dariusz

M

95

95

50

40

280

90

92

182

462

6

Jaślanek Michał

M

95

90

50

45

280

85

97

182

462

7

Komosiński Marcin

M

95

95

50

35

275

86

99

185

460

8

Piekarski Antoni

M

80

95

50

50

275

89

96

185

460

9

Godula Mirosław

M

95

90

50

40

275

89

95

184

459

10

Posłuszny Marek

M

90

90

50

45

275

88

94

182

457

11

Barański Paweł

M

75

90

50

50

265

88

96

184

449

12

Skorobogaty Tadeusz

M

80

85

50

45

260

91

97

188

448

13

Ostrowski Witold

M

95

90

50

30

265

86

96

182

447

14

Budziński Arkadiusz

M

80

95

50

45

270

76

97

173

443

15

Mikołajczak Piotr

M

85

80

50

50

265

78

99

177

442

16

Urbański Wojciech

M

90

85

50

35

260

83

99

182

442

17

Karpiński Andrzej

M

75

85

50

45

255

90

97

187

442

18

Jędrzejewski Waldemar

M

90

85

50

50

275

70

96

166

441

19

Poawelczyk Ryszard

M

85

85

50

40

260

76

99

175

435

20

Żymierski Lech

M

85

95

45

50

275

65

94

159

434

21

Ziomek Marek

M

70

85

50

50

255

80

97

177

432

22

Onopiak Ryszard

M

85

90

45

40

260

70

100

170

430

23

Wożny Zygmunt

M

95

95

45

30

265

68

95

163

428

24

Plenkiewicz Michał

M

90

80

45

50

265

79

84

163

428

25

Zaganas Paweł

M

85

70

50

40

245

86

89

175

420

26

Fischer Jan

M

90

90

50

25

255

64

99

163

418

27

Chojecki Leszek

M

95

75

50

35

255

60

97

157

412

28

Frątczak Marcin

M

70

100

50

15

235

80

97

177

412

29

Kamiński Jerzy

M

80

75

50

40

245

83

82

165

410

30

Breska Hubert

M

85

90

45

35

255

79

75

154

409

31

Banaszkiewicz Czesław

P

75

85

40

45

245

62

98

160

405

32

Kmieć Antoni

M

90

80

50

20

240

68

95

163

403

33

Weiss Jacek

M

75

85

45

40

245

59

98

157

402

34

Sztuczka Janusz

M

80

75

40

35

230

74

98

172

402

35

Dobrzykowski Daniel

M

65

75

50

45

235

80

86

166

401

36

Wiśniewski Włodzimierz

M

75

75

50

35

235

70

92

162

397

37

lochyński Paweł

M

75

55

45

45

220

76

95

171

391

38

Dutka Grzegorz

M

65

75

50

35

225

65

99

164

389

39

Turbaczewski Krzysztof

M

80

80

45

35

240

51

92

143

383

40

Plenkiewicz Jacek

M

80

50

35

45

210

51

94

145

355

41

Komosiński Adam

M

55

65

30

45

195

68

90

158

353

42

Dobrzykowski Rafał

P

90

70

40

45

245

81

0

81

326

43

Łysiak Bogumił

P

40

75

35

30

180

49

92

141

321

44

Perkowski Antoni

P

70

70

40

10

190

37

89

126

316

45

Wadecki Dariusz

M

65

80

45

5

195

22

77

99

294

46

Daniec Janusz

P

65

75

50

20

210

80

0

80

290

47

Piwowarski Zbigniew

P

85

70

35

40

230

57

0

57

287

48

Worsa Zdzisław

M

75

65

45

30

215

47

0

47

262


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
22 kwietnia 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.