strona główna forum dyskusyjne













Zdobywcy Wawrzynu Strzeleckiego za rok 2003

Złoty Wawrzyn Strzelecki z diamentem
Montowski Zbyszko Bydgoszcz 1459
Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski 1455


Złoty Wawrzyn Strzelecki
Szugajew Michał Ciechanów 1452
Łyczykowski Krzysztof Katowice 1452
Bernacki Roman Katowice 1447
Skibiak Dariusz Elbląg 1445
Turek Jan Tarnobrzeg 1445
Kokoszkiewicz Marian Radom 1445
Włodarczyk Remigiusz Opole 1443
Mikołajczak Piotr Opole 1440
Grecki Krzysztof Słupsk 1431
Kaśnicki Bogdan Piotrków Trybunalski 1430
Załoga Paweł Piotrków Trybunalski 1428
Damas Tomasz Sieradz 1427
Tuszkowski Ryszard Suwałki 1426
Godula Mirosław Łomża 1423
Dubrownik Jarosław Łódź 1422
Duplicki Jacek Warszawa 1420
Witak Hubert Warszawa 1419
Łakomy Wojciech Olsztyn 1419
Kuzior Roman Opole 1419
Ostrowski Witold Warszawa 1419
Kraiński Piotr Gdańsk 1419
Kaczor Krzysztof Radom 1418
Molski Krzysztof Białystok 1416
Chrapka Jerzy Katowice 1414
Kamiński Krzysztof Warszawa 1413
Posłuszny Marek Poznań 1411
Bać Stanisław Rzeszów 1410
Żymierski Lech Koszalin 1410


Srebrny Wawrzyn Strzelecki
Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski 1409
Przeorek Jerzy Ciechanów 1409
Spierewka Edward Gdańsk 1408
Górski Henryk Tarnobrzeg 1407
Brózda Krzysztof Rzeszów 1406
Świtalski Łukasz Włocławek 1406
Caputa Zbigniew Wałbrzych 1405
Ottomański Edward Suwałki 1404
Karpiński Andrzej Bydgoszcz 1404
Fischer Jan Opole 1402
Urbański Wojciech Bydgoszcz 1402
Jendrzejewski Waldemar Ciechanów 1402
Łąpieś Sławomir Toruń 1401
Sztuczka Janusz Słupsk 1401
Wlazło Paweł Radom 1400
Rudnicki Marcin Toruń 1399
Onopiak Ryszard Elbląg 1397
Dulęba Czesław Opole 1397
Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski 1397
Szerszenowicz Jacek Słupsk 1396
Radzimski Leszek Leszno 1396
Prill Tomasz Elbląg 1396
Jóžwiak Piotr Szczecin 1396
Gniadek Stanisław Kraków 1396
Sowiński Tadeusz Olsztyn 1394
Sztangierski Paweł Częstochowa 1394
Dyczkowski Rafał Radom 1390
Czerwień Józef Piła 1389
Buniowski Paweł Kalisz 1389
Milewski Robert Siedlce 1388
Blažniak Adam Kraków 1388
Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski 1388
Rybarczyk Andrzej Katowice 1387
Daukszyc Tadeusz Łódź 1385
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 1384
Kamiński Ryszard Warszawa 1383
Szpila Waldemar Gorzów Wielkopolski 1383
Barański Paweł Piotrków Trybunalski 1382
Kędzierawski Piotr Chełm 1382
Grynia Jerzy Koszalin 1380
Wasiukiewicz Michał Szczecin 1380
Pietrusza Wojciech Piła 1380
Kurzyński Andrzej Elbląg 1379
Rafałski Maciej Łódź 1379
Pilcicki Bogusław Białystok 1378
Bazarewski Jerzy Szczecin 1378
Podkowa Hubert Katowice 1377
Gawliński Janusz Warszawa 1376
Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski 1375
Lissowski Krzysztof Warszawa 1373
Pieściński Jacek Toruń 1373
Wiśniewski Włodzimierz Warszawa 1373
Babiński Aleksander Kraków 1372
Marszałek Izabella Legnica 1372
Janota Jacek Katowice 1370
Białek Stanisław Kraków 1370
Kuśmierek Przemysław Olsztyn 1369
Malinowski Waldemar Bydgoszcz 1367
Pilarz Włodzimierz Koszalin 1366
Turczyn Paweł Ostrołęka 1365


Brązowy Wawrzyn Strzelecki
Kowalczyk Hubert Gorzów Wielkopolski 1363
Czaja Marcin Częstochowa 1363
Buda Marek Zielona Góra 1363
Barszcz Jerzy Kielce 1362
Brózda Sławomir Rzeszów 1361
Szerszenowicz Tomasz Słupsk 1359
Breska Hubert Leszno 1359
Pilarz Tomasz Sieradz 1359
Czerwień Marek Piła 1358
Glista Władysław Radom 1358
Owedyk Romuald Toruń 1356
Nowicki Karol Olsztyn 1356
Czaja Józef Częstochowa 1356
Ziomek Marek Częstochowa 1355
Bojanowski Stanisław Toruń 1355
Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski 1355
Jamróz Kamil Kielce 1354
Kantyka Marian Opole 1353
Komarewski Tomasz Białystok 1352
Isaryk Sergiej Bydgoszcz 1352
Fiebig Marian Zielona Góra 1351
Marszałek Mirosław Legnica 1350
Jachimiak Leszek Gorzów Wielkopolski 1349
Chodorowski Janusz Wrocław 1349
Adamczyk Bartosz Opole 1349
Bogaczyński Grzegorz Kalisz 1348
Burak Andrzej Białystok 1347
Komosiński Marcin Poznań 1345
Lissowski Andrzej Warszawa 1345
Ignaczewski Henryk Wałbrzych 1345
Gulko Zbigniew Łomża 1345
Kryszkiewicz Hubert Wrocław 1345
Pluciński Marcin Katowice 1344
Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski 1344
Garbarz Janusz Tarnów 1344
Demski Witold Przemyśl 1344
Włodyka Hubert Rzeszów 1344
Zając Andrzej Radom 1343
Jaślanek Michał Zielona Góra 1342
Demps Wojciech Gdańsk 1342
Szymański Andrzej Kraków 1342
Mohr Andrzej Słupsk 1341
Skrzypczak Piotr Piła 1340
Lityński Łukasz Legnica 1340
Bogdański Maciej Katowice 1340
Kamiński Jerzy Bydgoszcz 1339
Zimmer Jarosław Warszawa 1339
Dobrzykowski Daniel Poznań 1338
Piekarski Ireneusz Koszalin 1338
Matuszczak Paweł Łódź 1337
Pilarz Wiktor Koszalin 1337
Jendrzejewski Tomasz Ciechanów 1337
Kozłowski Jan Radom 1336
Mruk Mirosław Gdańsk 1336
Możdżan Janusz Rzeszów 1335
Heczko Tomasz Bielsko Biała 1333
Baliński Roman Sieradz 1333
Kryska Bartosz Płock 1331
Kukułka Karol Łódź 1331
Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska 1331
Rzepa Sławomir Katowice 1330
Walisko Sławomir Opole 1329
Piotrowski Grzegorz Płock 1329
Szybiński Marian Olsztyn 1329
Osuchowski Hubert Warszawa 1329
Kapliński Rafał Suwałki 1327
Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski 1326
Biedroń Adam Tarnów 1326
Zieliński Robert Ciechanów 1326
Skrzypczyński Grzegorz Sieradz 1325
Supeł Krzysztof Siedlce 1325
Szpila Ryszard Gorzów Wielkopolski 1323
Górnik Jerzy Katowice 1323
Bella Aleksander Kalisz 1323
Herba Andrzej Toruń 1322
Kuczyński Bogusław Białystok 1322
Bekasiak Paweł Szczecin 1321
Rozum Stanisław Siedlce 1321
Pawłowski Wiesław Olsztyn 1320
Maciąg Andrzej Chełm 1320
* - dane sporządzono na podstawie wyników za rok 2003.


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
2 marca 2004

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.