strona główna forum dyskusyjne















III Edycja Ligi Strzeleckiej - Giżycko 24.07.2004 REGION II

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Prill Tomasz M 100 95 50 50 295 92 98 190 485
2 Montowski Zbyszko M 95 100 50 50 295 83 99 182 477
3 Rudnicki Marcin M 90 100 45 50 285 95 97 192 477
4 Isaryk Siergiej M 100 95 50 50 295 82 94 176 471
5 Ostrowski Witold M 95 90 50 50 285 89 97 186 471
6 Kuczyński Bogdan M 90 95 50 40 275 95 99 194 469
7 Molski Krzysztof M 100 80 50 50 280 91 95 186 466
8 Łąpieś Sławomir M 95 100 50 50 295 70 100 170 465
9 Szugajew Michał M 100 80 50 50 280 83 100 183 463
10 Witak Hubert M 90 90 50 50 280 85 97 182 462
11 Wawrzyniak Piotr M 80 90 50 50 270 94 98 192 462
12 Skibiak Dariusz M 95 75 50 45 265 94 100 194 459
13 Burak Andrzej M 85 95 50 50 280 80 98 178 458
14 Kurzynowski Jarosław M 90 90 50 45 275 87 96 183 458
15 Piotrowski Grzegorz M 95 95 45 50 285 72 99 171 456
16 Białobrzewski Artur M 95 100 50 40 285 72 98 170 455
17 Kamiński Jerzy M 85 90 50 40 265 93 97 190 455
18 Gawliński Janusz M 95 90 50 45 280 83 91 174 454
19 Kapliński Rafał M 85 85 45 45 260 95 99 194 454
20 Ottomański Edward M 90 80 50 50 270 83 100 183 453
21 Bojanowski Stanisław M 95 80 50 40 265 93 95 188 453
22 Przeorek Jerzy M 95 70 50 45 260 93 99 192 452
23 Komarewski Tomasz M 90 85 50 50 275 89 87 176 451
24 Pilicki Bogusław M 90 85 50 45 270 83 98 181 451
25 Sowiński Tadeusz M 90 90 50 40 270 80 100 180 450
26 Kurzynowski Andrzej M 100 70 45 50 265 89 95 184 449
27 Pieściński Jacek M 95 95 50 45 285 64 98 162 447
28 Auterhoff Wiesław M 95 85 50 50 280 73 93 166 446
29 Gulko Zbigniew M 95 80 50 50 275 77 92 169 444
30 Malinowski Waldemar M 85 80 50 50 265 79 100 179 444
31 Tuszkowski Ryszard M 75 80 50 50 255 89 99 188 443
32 Duplicki Jacek M 85 80 50 50 265 80 97 177 442
33 Jendrzejewski Waldemar M 90 70 50 50 260 82 100 182 442
34 Kwiatkowski Włodzimierz M 80 90 50 35 255 90 97 187 442
35 Turczyn Paweł M 85 90 50 50 275 66 100 166 441
36 Pawłowski Wiesław M 90 85 45 50 270 74 94 168 438
37 Bieniek Tomasz M 90 75 50 50 265 77 95 172 437
38 Czepułkowski Ryszard M 80 85 50 45 260 85 92 177 437
39 Godula Mirosław M 75 80 50 45 250 90 96 186 436
40 Ropiński Paweł M 85 80 50 50 265 71 99 170 435
41 Karpiński Andrzej M 85 80 50 45 260 79 95 174 434
42 Osuchowski Hubert M 80 75 50 45 250 88 95 183 433
43 Bednarek Tadeusz M 90 90 50 45 275 59 98 157 432
44 Onopiak Ryszard M 80 75 50 50 255 77 100 177 432
45 Chełstowski Leszek M 85 80 45 50 260 73 96 169 429
46 Karpiński Piotr M 70 90 50 50 260 72 97 169 429
47 Kaczyński Maciej M 80 80 50 45 255 76 95 171 426
48 Pióro Robert M 100 50 50 50 250 79 97 176 426
49. Wilski Krzysztof M 90 70 50 50 260 65 100 165 425
50. Szugajew Andrzej M 85 75 50 45 255 70 99 169 424
51. Pieszak Tadeusz M 75 85 50 35 245 81 98 179 424
52. Sowiński Witold M 75 80 45 40 240 84 100 184 424
53. Zajączkowski Zygmunt M 90 65 45 45 245 82 95 177 422
54. Pawszyk Jarosław M 75 65 50 50 240 83 99 182 422
55. Rusiecki Mirosław M 80 70 45 45 240 83 97 180 420
56. Herba Andrzej M 80 75 50 50 255 70 93 163 418
57. Skonieczny Jarosław P 70 75 50 50 245 83 90 173 418
58. Supeł Krzysztof M 80 80 45 45 250 68 99 167 417
59. Stec Bogumił M 65 85 50 50 250 73 94 167 417
60. Matysiewicz Jaroslaw M 85 75 50 45 255 61 100 161 416
61. Ostrowski Arkadiusz M 90 70 50 40 250 70 96 166 416
62. Pasławski Mariusz M 80 75 45 45 245 78 93 171 416
63. Kubiak Mirosław M 85 75 40 30 230 86 99 185 415
64. Sołowiej Cezary M 85 80 50 45 260 70 84 154 414
65. Jastrzębski Andrzej P 90 55 50 45 240 71 96 167 407
66. Owedyk Romuald M 65 95 50 50 260 50 96 146 406
67. Rezwow Jan M 95 80 40 40 255 60 91 151 406
68. Trędowski Marek M 80 70 50 50 250 63 91 154 404
69. Dąbkowski Kazimierz M 55 80 50 40 225 81 98 179 404
70. Zalewski Jan M 75 80 40 35 230 66 93 159 389
71. Rupiński Leszek M 85 65 50 40 240 67 91 158 398
72. Purcel Stanisław M 85 55 45 45 230 71 97 168 398
73. Kuśmierek Przemysław M 80 85 45 50 260 43 94 137 397
74. Manowski Zdzisław M 90 75 50 50 265 31 99 130 395
75. Kuśmierek Kazimierz M 75 70 30 50 225 77 93 170 395
76. Twardziak Krzysztof P 80 55 45 45 225 73 95 168 393
77. Studziński Edward M 70 70 35 45 220 73 89 162 382
78. Hanusz Wojciech M 70 85 45 35 235 50 97 147 382
79. Lutrzykowski Wojciech M 75 65 45 50 235 49 97 146 381
80. Birycki Sergiusz P 80 30 40 50 200 74 98 172 372
81. Misztal Maciej P 75 70 25 50 220 47 94 141 361
82. Reszelski Paweł M 60 50 35 50 195 65 98 163 358
83. Parys Robert M 60 65 50 40 215 67 72 139 354
84. Sykisz Henryk P 65 45 20 40 170 66 96 162 332
85. Rupiński Bronisław P 85 45 25 50 205 53 67 120 325
86. Mierzejewski Bronisław P 75 65 45 50 235 0 89 89 324
87. Pietrzykowski Jerzy P 55 75 30 45 205 43 66 109 314



Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.