strona główna forum dyskusyjne













Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej, Katowice 17.07.2004

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew M 100 95 50 50 295 88 99 187 482
2 Bać Stanisław M 100 100 50 50 300 80 98 178 478
3 Łyczykowski Krzysztof M 95 90 50 50 285 93 100 193 478
4 Siegień Marek M 85 100 50 50 285 93 96 189 474
5 Sztangierski Paweł M 95 100 50 50 295 83 94 177 472
6 Chrapka Jerzy M 90 100 45 50 285 86 98 184 469
7 Krakowiak Andrzej M 85 95 50 50 280 89 99 188 468
8 Pluciński Marcin M 95 100 50 40 285 83 99 182 467
9 Załoga Paweł M 90 85 50 50 275 92 100 192 467
10 Kantyka Marian M 95 95 50 40 280 86 100 186 466
11 Jendrzejewski Waldemar M 75 95 50 50 270 92 100 192 462
12 Szymański Andrzej M 95 100 50 30 275 90 95 185 460
13 Demski Witold M 90 90 50 50 280 80 99 179 459
14 Włodarczyk Remigiusz M 85 90 50 50 275 84 100 184 459
15 Gęsiarz Szymon M 85 90 50 50 275 84 98 182 457
16 Gębicki Piotr M 90 90 50 45 275 88 94 182 457
17 Ficek Michał M 90 90 50 50 280 91 85 176 456
18 Rybarczyk Andrzej M 90 95 45 50 280 76 99 175 455
19 Banasiak Tomasz M 80 95 50 50 275 81 99 180 455
20 Dylewski Grzegorz M 90 90 50 45 275 81 99 180 455
21 Danek Włodzimierz M 100 95 50 40 285 71 98 169 454
22 Bernacki Roman M 90 95 50 45 280 70 100 170 450
23 Gniadek Stanisław M 75 100 50 50 275 76 99 175 450
24 Cybula Ryszard M 90 90 50 35 265 85 100 185 450
25 Adamczyk Bartosz M 95 80 50 50 275 80 94 174 449
26 Kubiak Janusz M 90 95 50 45 280 68 100 168 448
27 Baliński Roman M 90 75 50 50 265 87 94 181 446
28 Kubok Jarosław P 80 85 50 45 260 86 100 186 446
29 Kukułka Karol M 80 80 50 50 260 86 98 184 444
30 Górnik Jerzy M 90 95 50 50 285 62 96 158 443
31 Janota Jacek M 90 95 50 50 285 67 90 157 442
32 Walisko Sławomir M 95 95 50 45 285 61 96 157 442
33 Bela Aleksander M 75 95 50 50 270 78 94 172 442
34 Piotrowsk iGrzegorz M 95 80 45 50 270 75 97 172 442
35 Kozłowski Jan M 95 90 50 45 280 65 96 161 441
36 Barszcz Jerzy M 85 100 50 40 275 70 95 165 440
37 Precz Maciej M 90 90 45 40 265 76 99 175 440
38 Różański Leszek P 80 95 50 40 265 77 97 174 439
39 Jastrzębski Ryszard M 90 90 45 50 275 67 94 161 436
40 Wiśniewski Włodzimierz M 100 90 50 50 290 67 78 145 435
41 Dzwonnik Maciej M 90 85 50 45 270 66 98 164 434
42 Orzechowski Paweł M 85 80 50 50 265 73 96 169 434
43 Bogdański Maciej M 85 90 50 50 275 61 96 157 432
44 Pudełko Janusz P 75 100 50 40 265 71 96 167 432
45 Wisiński Bartosz P 85 80 50 45 260 75 97 172 432
46 Góral Michał M 80 95 50 50 275 64 92 156 431
47 Molenda Jacek M 90 95 40 50 275 62 92 154 429
48 Pilarz Tomasz M 90 90 50 40 270 77 81 158 428
49. Kądzielawa Jarosław M 90 80 50 50 270 59 98 157 427
50. Góral Mariusz M 65 90 50 50 255 71 100 171 426
51. Barański Paweł M 80 85 40 40 245 84 97 181 426
52. Okrojec Stanisław M 65 90 50 50 255 73 97 170 425
53. Kukiełka Engelbert P 70 90 45 30 235 94 96 190 425
54. Czabok Brunon M 90 70 50 45 255 70 99 169 424
55. Szostak Rafał P 85 85 50 40 260 70 93 163 423
56. Kryszkiewicz Hubert M 80 95 45 50 270 55 97 152 422
57. Beran Jaromir M 85 90 50 50 275 64 82 146 421
58. Kruszyński Dariusz P 80 80 40 45 245 88 88 176 421
59. Kinkel Feliks M 60 95 50 50 255 73 92 165 420
60. Wróblewski Andrzej M 70 85 45 50 250 70 99 169 419
61. Hadel Wojciech M 80 75 40 45 240 82 96 178 418
62. Godoj Bernard M 75 75 50 40 240 78 97 175 415
63. Janicki Andrzej P 80 70 50 40 240 75 100 175 415
64. Jeziorowski Zbigniew M 60 100 40 45 245 75 93 168 413
65. Malinkiewicz Kazimierz M 95 90 45 40 270 69 71 140 410
66. Paluch Jan M 90 75 40 50 255 79 75 154 409
67. Polisenski Jan M 75 95 40 20 230 84 95 179 409
68. Czerwiński Bartosz P 85 90 50 45 270 40 98 138 408
69. Supeł Krzysztof M 80 85 50 40 255 54 99 153 408
70. Mirek Ryszard M 80 95 50 35 260 46 99 145 405
71. Kowalski Marek M 85 70 50 30 235 68 98 166 401
72. Paszenda Ryszard M 75 90 50 45 260 45 92 137 397
73. Bastl Vaclav M 75 85 50 45 255 51 91 142 397
74. Reszelski Paweł P 70 85 45 45 245 61 90 151 396
75. Krywult Jerzy P 75 80 45 35 235 62 96 158 393
76. Walisko Zbyszek M 80 90 40 25 235 69 87 156 391
77. Furczoń Marian M 80 70 40 40 230 60 98 158 388
78. Szafraniec Witold P 80 90 35 45 250 63 74 137 387
79. Pietrzak Adam P 90 75 45 25 235 56 90 146 381
80. Chodorowski Janusz M 50 75 50 45 220 69 92 161 381
81. Kot Ryszard P 70 60 45 40 215 73 93 166 381
82. Rostalski Jan M 65 90 50 50 255 30 94 124 379
83. Gabryś Kazimierz M 80 75 40 45 240 38 90 128 368
84. Wontor Przemysław M 95 75 30 30 230 48 89 137 367
85. Witański Stefan P 80 75 45 45 245 40 75 115 360
86. Bołdys Janusz M 55 75 45 35 210 60 79 139 349
87. Pilorz Grzegorz P 85 90 45 25 245 42 48 90 335
88. Wojtylak Włodzimierz P 85 85 45 15 230 70 35 105 335
89. Dzięcioł Aleksandra P 85 95 40 35 255 75 0 75 330
90. Brózda Łukasz P 95 85 35 25 240 88 0 88 328
91. Gabrysiak Władysław P 35 85 35 40 195 30 96 126 321
92. Kurpiers Paweł M 90 75 50 30 245 67 0 67 312
93. Sejda Tadeusz P 20 80 30 20 150 33 88 121 271
94. Włodarczyk Jacek P 65 90 45 30 230 0 0 0 230
95. Włodarczyk Joanna P 70 75 40 35 220 0 0 0 220



Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.