strona główna forum dyskusyjne













Finał Ligi Strzeleckiej, Opole 04-05.IX.2004
Klasyfikacja drużynowa

Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
4 Grecki Krzysztof Słupsk 100 100 45 50 295 90 100 190 485 2789 I
6 Szerszenowicz Jacek Słupsk 100 95 50 50 295 86 100 186 481
10 Wszałkowski Wojciech Słupsk 100 95 50 50 295 83 100 183 478
13 Szerszenowicz Tomasz Słupsk 85 95 50 50 280 91 100 191 471
53 Sztuczka Janusz Słupsk 80 95 50 50 275 79 100 179 454
111 Wiczkowski Roman Słupsk 80 85 45 40 250 72 98 170 420
SUMA     545 565 290 290 1690 501 598 1099    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Tryb. 100 95 50 50 295 96 98 194 489 2782 II
7 Załoga Paweł Piotrków Tryb. 100 95 50 45 290 92 99 191 481
24 Dylewski Grzegorz Piotrków Tryb. 100 90 50 50 290 74 100 174 464
49 Cybula Ryszard Piotrków Tryb. 100 90 50 40 280 82 93 175 455
60 Banasiak Tomasz Piotrków Tryb. 85 90 50 40 265 86 99 185 450
73 Kaśnicki Bogdan Piotrków Tryb. 90 80 45 40 255 89 99 188 443
SUMA     575 540 295 265 1675 519 588 1107    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
5 Jamróz Kamil Kielce 100 100 50 45 295 89 99 188 483 2747 III
33 Kruszyński Dariusz Kielce 85 95 50 40 270 94 97 191 461
34 Wlazło Paweł Kielce 95 95 50 45 285 75 99 174 459
52. Jamróz Marek Kielce 95 85 45 50 275 83 96 179 454
58. Barszcz Jerzy Kielce 90 85 50 45 270 88 94 182 452
91. Papierz Mirosław Kielce 95 80 50 35 260 85 93 178 438
SUMA     560 540 295 260 1655 514 578 1092    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
28 Montowski Zbyszko Bydgoszcz 95 90 50 45 280 83 99 182 462 2740 IV
35 Kamiński Jerzy Bydgoszcz 95 90 50 50 285 76 98 174 459
38 Karpiński Andrzej Bydgoszcz 95 90 50 50 285 78 95 173 458
39 Isaryk Sergiej Bydgoszcz 90 90 50 50 280 80 98 178 458
41 Malinowski Waldemar Bydgoszcz 95 85 50 50 280 79 98 177 457
67 Ropiński Paweł Bydgoszcz 85 90 50 45 270 77 99 176 446
SUMA     555 535 300 290 1680 473 587 1060    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
3 Łyczykowski Krzysztof Katowice 100 95 50 50 295 91 100 191 486 2726 V
46 Chrapka Jerzy Katowice 90 85 50 45 270 90 96 186 456
47 Rybarczyk Andrzej Katowice 95 100 45 50 290 69 96 165 455
59 Podkowa Hubert Katowice 85 95 50 45 275 81 95 176 451
71 Bernacki Roman Katowice 85 85 50 50 270 74 99 173 443
96 Górnik Jerzy Katowice 85 75 50 45 255 80 100 180 435
SUMA     540 535 295 285 1655 485 586 1071    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
14 Ostrowski Witold Warszawa 100 95 50 50 295 79 95 174 469 2717 VI
15 Witak Hubert Warszawa 100 95 45 50 290 81 98 179 469
50 Duplicki Jacek Warszawa 85 85 50 50 270 85 100 185 455
64 Zimmer Jarosław Warszawa 85 100 45 50 280 67 100 167 447
80 Gawliński Janusz Warszawa 85 95 45 40 265 82 94 176 441
93 Wilski Krzysztof Warszawa 70 90 50 40 250 87 99 186 436
SUMA     525 560 285 280 1650 481 586 1067    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
8 Blaźniak Adam Kraków 100 100 50 45 295 86 98 184 479 2716 VII
19 Szymański Andrzej Kraków 100 95 50 45 290 81 97 178 468
26 Gniadek Stanisław Kraków 100 80 50 40 270 95 99 194 464
72 Pudełko Janusz Kraków 75 95 50 40 260 85 98 183 443
83 Latała Kazimierz Kraków 95 90 45 50 280 74 85 159 439
109 Furczoń Marian Kraków 95 80 50 40 265 65 93 158 423
SUMA     565 540 295 260 1660 486 570 1056    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
9 Szpila Waldemar Gorzów Wielk. 95 95 50 50 290 90 99 189 479 2716 VIII
18 Kowalczyk Hubert Gorzów Wielk. 85 95 50 50 280 90 99 189 469
42 Szpila Ryszard Gorzów Wielk. 100 95 45 35 275 86 96 182 457
54 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielk. 85 95 50 40 270 86 98 184 454
103 Serżysko Mieczysław Gorzów Wielk. 90 85 50 45 270 59 100 159 429
105 Jachimiak Leszek Gorzów Wielk. 85 75 50 35 245 86 97 183 428
SUMA     540 540 295 255 1630 497 589 1086    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
16 Molski Krzysztof Białystok 90 100 50 50 290 81 98 179 469 2694 IX
37 Burak Andrzej Białystok 100 100 50 40 290 71 97 168 458
55 Komarewski Tomasz Białystok 95 80 50 50 275 80 98 178 453
84 Pilcicki Bogusław Białystok 100 70 50 45 265 78 96 174 439
85 Kuczyński Bogdan Białystok 75 90 50 50 265 76 98 174 439
94 Wawrzyniak Piotr Białystok 65 90 45 50 250 87 99 186 436
SUMA     525 530 295 285 1635 473 586 1059    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
2 Rudnicki Marcin Toruń 100 100 50 50 300 91 96 187 487 2687 X
32 Pieściński Jacek Toruń 85 90 50 45 270 94 98 192 462
36 Łąpieś Sławomir Toruń 85 85 50 50 270 91 98 189 459
57 Bojanowski Stanisław Toruń 100 85 35 50 270 90 93 183 453
114 Karpiński Piotr Toruń 80 95 45 40 260 62 94 156 416
120 Herba Andrzej Toruń 90 80 45 40 255 57 98 155 410
SUMA     540 535 275 275 1625 485 577 1062    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
23 Zajączkowski Zygmunt Suwałki 100 90 50 45 285 88 93 181 466 2682 XI
48 Kapliński Rafał Suwałki 100 90 45 45 280 76 99 175 455
74 Kurzynowski Jarosław Suwałki 95 85 50 50 280 72 90 162 442
75 Tuszkowski Ryszard Suwałki 80 90 50 45 265 77 100 177 442
76 Ottomański Edward Suwałki 95 90 50 45 280 65 96 161 441
92 Chmielewski Wiesław Suwałki 85 85 40 45 255 83 98 181 436
SUMA     555 530 285 275 1645 461 576 1037    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
29 Włodarczyk Remigiusz Opole 85 90 50 50 275 89 98 187 462 2671 XII
51 Fiszer Jan Opole 95 95 50 35 275 80 99 179 454
63 Kuzior Roman Opole 95 75 45 45 260 93 95 188 448
87 Dulęba Czesław Opole 90 85 50 50 275 70 93 163 438
89 Mikołajczak Piotr Opole 90 85 45 50 270 72 96 168 438
99 Walisko Sławomir Opole 90 85 50 45 270 66 95 161 431
SUMA     545 515 290 275 1625 470 576 1046    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
17 Dzwonnik Maciej Opole II 90 100 45 50 285 86 98 184 469 2666 XIII
44 Pypłacz Maciej Opole II 90 100 50 50 290 70 96 166 456
56 Adamczyk Bartosz Opole II 80 100 45 50 275 83 95 178 453
66 Kucharski Wacław Opole II 95 90 50 45 280 71 95 166 446
101 Lepsy Tomasz Opole II 80 80 50 45 255 78 97 175 430
118 Grela Adrian Opole II 85 75 50 40 250 63 99 162 412
SUMA     520 545 290 280 1635 451 580 1031    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
12 Górski Henryk Tarnobrzeg 95 95 50 50 290 84 99 183 473 2649 XIV
25 Turek Jan Tarnobrzeg 100 80 50 50 280 84 100 184 464
97 Dudek Stanisław Tarnobrzeg 90 90 50 45 275 66 93 159 434
100 Fryc Krzysztof Tarnobrzeg 85 85 50 50 270 63 98 161 431
107 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg 75 85 50 50 260 64 100 164 424
108 Kulesza Janusz Tarnobrzeg 95 85 50 40 270 70 83 153 423
SUMA     540 520 300 285 1645 431 573 1004    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
21 Posłuszny Marek Poznań 80 100 50 50 280 90 98 188 468 2588 XV
70 Winkowski Piotr Poznań 100 80 45 45 270 77 96 173 443
95 Dutka Grzegorz Poznań 85 95 50 45 275 65 95 160 435
98 Winkowski Leszek Poznań 85 80 50 45 260 82 92 174 434
110 Komosiński Marcin Poznań 80 100 45 40 265 61 97 158 423
125 Klause Jacek Poznań 85 85 50 35 255 39 91 130 385
SUMA     515 540 290 260 1605 414 569 983    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
62 Prill Tomasz Elbląg 85 95 50 40 270 79 99 178 448 2583 XVI
78 Kurzyński Andrzej Elbląg 85 95 45 45 270 77 94 171 441
79 Czepułkowski Ryszard Elbląg 90 90 40 45 265 77 99 176 441
104 Ostrowski Arkadiusz Elbląg 85 90 45 40 260 71 98 169 429
116 Onopiak Ryszard Elbląg 75 90 45 45 255 63 98 161 416
121 Kuriata Jan Elbląg 60 80 50 50 240 70 98 168 408
SUMA     480 540 275 265 1560 437 586 1023    
 
Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
22 Bać Stanisław Rzeszów 85 100 50 45 280 89 98 187 467 2534 XVII
65 Włodyka Hubert Rzeszów 95 85 50 40 270 77 100 177 447
88 Ziemiński Henryk Rzeszów 85 90 50 50 275 66 97 163 438
102 Kluz Mirosław Rzeszów 90 90 50 40 270 62 97 159 429
123 Możdżan Janusz Rzeszów 90 80 50 35 255 52 93 145 400
128 Fudali Krzysztof Rzeszów 80 70 40 30 220 55 78 133 353
SUMA     525 515 290 240 1570 401 563 964    


Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.