strona główna forum dyskusyjne
























Zgłoś uczestników zawodów w Glinkach        Wersja do wydruku       

  
Osoby zgłoszone na I zawody o Puchar serwisu www.lowiecki.pl 22 maja 2004 r. w Glinkach:

Lp. Nazwisko Imię Miasto zamieszkania Udział w klasie Okręg PZŁ Nr legitymacji PZŁ Nr pozwolenia na broń Zgłosił
1 GawlickiPiotrGdańsk    Piotr Gawlicki
2 RafalskiJakubŁódźŁódź 1003/LD AA0066947/1665 norowiec I
3 BurzaArturGarbatka Let.radomski 0327/RA AH 002004 burzak (BT)
4 GałkaDariuszŁódżŁódź 1140/LD AA0066995/968 DarekG.
5 WierzbickiAlbinWysokie Maz.łomżyński LO - 55 AD 027676 Alus
6 UrbańskiWiesławBrodnicaToruń TO-1616 AF068627 Łabędź
7 WińskiKrzysztofCiechanowiecŁomża LO-367 AD028719 krzych2
8 KufelMiroslawToruńToruński TO-490 AH 005360 lisiarz
9 KufelMieczyslawToruń    lisiarz
10 KRÓLTADEUSZGORZÓW WLKP.GORZÓW WLKP. 60/2093/2002 AA 0003891 
11 BednarekRadosławCzerwonak    Radosław
12 LedwosińskiMarekLubień KujawskiWłocławek 559/WL AA0016875 Mareczek
13 WiendlochaRudolfOlesnoCzestochowa 1658/CZ AA0007210 Jenot
14 WiendlochaTomaszOlesno Częstochowa   Jenot
15 MotwickiJanuszLesznoLeszno 1313/LE AA0065473 jmyśliwy
16 SpychałaMarianIławawarmińsko-mazurski Ol-1078/00 AG Nr 011114 marians1
17 DamasTomaszŁaskSieradz Si - 1368 AA 0066882 Daminx
18 KrywultJerzyKatowiceSląski KA 2092 AA 0017611 
19 GulkoZbigniewŁomża Łomża LO-592 AA0005557 zbig
20 BauerBogusławGostynin    BOGUŚ
21 WolnyŁukaszBydgoszcz    Łoszak.
22 OstrowskiGrzegorzBrodnicaToruń TO-1858 AA0063700 Łabędź
23 KraśniewskiMirosławBrodnicaToruń TO-1611 AC019321 Łabędź
24 TopyłaDarekLubartówlubelski 2955 AA 0055081 Darek T
25 CodrowHubertTucholaBydgoszcz 3839/by al 023314 Hubert C
26 LechTadeuszZielonkabydgoski 3858/BY AA0065087 DADI
27 LechUrszulaZielonka    DADI
28 LechMarcinZielonka    DADI
29 PniewskiSławomirCiechanówCiechanów 17/CI/2000 AF013736 pniewa
30 TomońEdwardBrodnicaToruń TO-1615 AE095278 Łabędź
31 WiśniewskiMarekBrodnicaToruń TO-1612 AI023014 Łabędź
32 SzostakJakubToruń   młody
33 PankowskiWaldemarIława    młody
34 PiechockiRyszardWarszawaWarszawa 1539 0167918262 Ryszard
35 ArciszewskiKrzysztofBolesławiecJelenia Góra 1428/JG AA0021913 arcisz
36 MalikMarcinLesznoLeszno 1440 / LE AL 051168 Mart
37 ŁANGOWSKIJarosławToruńToruń TO 495 AI 023173 Kopernik
38 JakubiakRobertOtwockSiedlce 3146 AA0024091 `
39 LenartowiczPiotrGryfów ŚląskiJelenia Góra 197/JG AA 0021298 PiotrL
40 ChłądJarosławBydgoszczBydgoszcz 1917/BY AE 072268 Tuk
41 breskahubertlesznoleszno 980le al059286/2579 fresken1
42 IsarykSiergiejBydgoszczBydgoszcz 336/BY AK Nr.067741,AI Nr.012707 SERGIO
43 ArcimowiczMaciekToruńtoruński TO-1397 AA 0065052 Arcim
44 ArcimowiczAndrzejToruńtoruński TO-1225 AE 095740 Arcim
45 ŁapucewiczJózefJelenia GóraJelenia Góra 49/JG AA0021340 PiotrL
46 SadowskiGrzegorzKrakówKraków 1710/KR AA 0059230 łoś
47 PurcelStanisławŁomżaŁomża LO 64 AA0005578 staszlow
48 SurynJacekToruńToruń TO-826 AA 0065061 mathias
49 ProszewskiWojciechSieradzsieradzki Si-963 AA 0066372 Pimo
50 JankowskiPiotrSieradzsieradzki Si-867 AG003201 peterhunter
51 SalomonikIreneuszPoznańKonin 628/KN 059305/4858 Ireksal
52 LeszczyńskiPawełŁadawyKonin nn nn Ireksal
53 NowakRadosławElblągelbląski 3630 El AA 0062581 Radek N.
54 SkrzekMichałPiotrkow TrybPiotrków Tryb 1194/PT AL022432 napomyka
55 PaszkowskiPiotrWarszawaWarszawa PŁ-012 AG097095 Old Cadet
56 PałkaRadosławws. RogaszynŁódź 653/LD 006203/3193 Radek
57 JedwabińskiMarekBydgoszczBydgoszcz 3291/BY AA0064825 jedmar
58 JagłaMariuszBrodnicaToruń TO 935 AA 0063850 maniu
59 SierzchułaMariuszBrodnicaToruń TO 319 DA 0003372 maniu
60 WiśniewskiTomaszBrodnicaToruń TO-1620 AF11068856 Łabędź
61 SzatanikKrzysztofSieradz    krektun
62 TamowskiMarekToruńToruń to691 AI023300 MT
63 SobańskiHubertSieradzSieradz si-1904 035684 Hubertus26
64 WitkowskiRafałBiałystok    Rafał Witkowski
65 RozyckaGrazynaKarczewWarszawa 4093 AC 001784/10804 Maryna
66 WłoszekWłodzimierzSochaczew skierniewicki   Włodas
67 KruszynskiDariuszStarachowiceSwietokryzski 2511-ki AA0015897 Miroku
68 BaranZdzisławBrodnicaToruń TO-1613 AA0016653 Fan Łabędzia :o)
69 IzraelskiJanuszBrodnicaToruń To 300 AA 0063831 Aleks
70 ŁangowskiHenrykToruńToruński TO 494 AA 0063953 lisiarz
71 KarpińskiKrzysztofToruńToruński TO 659 AA 0057845 lisiarz
72 BrygierPawelPruszkowWarszawski PŁ 785 AD 007323 Pawel B
73 DaniecJanNowy Tomyślpoznański PO2792 AD024823/2626 Jasiu
74 DaniecAndrzejNowy Tomyśl    Jasiu
75 HorbatowskaBlankaGrochowice    Borutowa
76 ReszelskiPawełPłockPłock 645-PŁ AF-053566 pawelR
77 ŚMIGAJWiesławŚMIGIEL    Wiesław
78 WiącekDarekLubartówlubelski 775 AH 046513 Darek.W
79 StetkiewiczMaciejJesionka    sylwan
80 KaminskiRyszardWarszawaWarszawa 3292 AB 097766 Rych
81 MorawskiMaciejKrakówKrakowski 447/KR ACNr099961 kopyra
82 SmykowskiMarcinRadziejówwłocławski 306/WL AD 021996 zzradz
83 GrzelakMarcinŚwinoujścieSzczecin SZ-5831 AA 0025692 marcino
84 Lisek stażystaMirosławGdynia    ostoja55
85 WitkowskiAdam   
86 PniewskiZbigniew   
87 SkoniecznyJarosław   
88 ŚwiecimskiWaldemar   
89 DziwińskiMarian   
90 RamotowskiAdam   
91 RupińskiLeszek   
92     
93     
94     
95 MirowiczWojciech    

Wybierz:     
Wróć do strony głównej zawodów w Glinkach

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.