strona główna forum dyskusyjne
























        Wersja do wydruku       

  
Wyniki I zawodów o Puchar serwisu www.lowiecki.pl 22 maja 2004 r. w Glinkach:

Miejsce. Nazwisko Imię Nr na liście startowej Udział w klasie Konkurencje Ogólna ilość punktówZgłaszający
KrągPrzel.Zając
1 KarpińskiKrzysztof61951004550290 lisiarz 
2 GulkoZbigniew45901004550285 zbig 
3 KaminskiRyszard21851005050285 Rych 
4 IsarykSiergiej4390955050285 SERGIO 
5 JedwabińskiMarek54851005045280 jedmar 
6 WiśniewskiMarek17100904045275 Łabędź 
7 LeszczyńskiPaweł56751005045270 Ireksal 
8 SierzchułaMariusz5780955045270 maniu 
9 WitkowskiAdam1185954540265  
10 KruszynskiDariusz3085855045265 Miroku 
11 ReszelskiPaweł6285953545260 pawelR 
12 DaniecJan5985905035260 Jasiu 
13 KraśniewskiMirosław2285804550260 Łabędź 
14 RafalskiJakub490755045260 norowiec I 
15 SurynJacek4780903550255 mathias 
16 WiśniewskiTomasz2785754050250 Łabędź 
17 KufelMiroslaw1870954040245 lisiarz 
18 ChłądJarosław2380853050245 Tuk 
19 SmykowskiMarcin2465955030240 zzradz 
20 SadowskiGrzegorz4155955040240 łoś 
21 WińskiKrzysztof680803545240 krzych2 
22 RupińskiLeszek6480805025235  
23 JagłaMariusz5175805030235 maniu 
24 TomońEdward4480754035230 Łabędź 
25 TamowskiMarek4875754040230 MT 
26 LedwosińskiMarek2085703045230 Mareczek 
27 PurcelStanisław4660953535225 staszlow 
28 PniewskiZbigniew755705050225  
29 SkoniecznyJarosław6355804540220  
30 BurzaArtur165904020215 burzak (BT) 
31 WierzbickiAlbin1970854020215 Alus 
32 ArcimowiczMaciek3965853035215 Arcim 
33 ŁapucewiczJózef4085604030215 PiotrL 
34 IzraelskiJanusz6585604525215 Aleks 
35 PałkaRadosław4970654035210 Radek 
36 BaranZdzisław5570553550210 Fan Łabędzia :o) 
37 UrbańskiWiesław575753020200 Łabędź 
38 ŁangowskiHenryk6075652040200 lisiarz 
39 SalomonikIreneusz5050753040195 Ireksal 
40 ProszewskiWojciech4270603530195 Pimo 
41 MotwickiJanusz965702035190 jmyśliwy 
42 ArcimowiczAndrzej3660654025190 Arcim 
43 SobańskiHubert5260551545175 Hubertus26 
44 LenartowiczPiotr3855454035175 PiotrL 
45 MalikMarcin3360353050175 Mart 
46 SpychałaMarian1060502535170 marians1 
47 CodrowHubert1475253040170 Hubert C 
48 MorawskiMaciej587560030165 kopyra 
49 PaszkowskiPiotr34065400145 Old Cadet 
50 GrzelakMarcin285550535145 marcino 
51 JankowskiPiotr2960453010145 peterhunter 
52 TopyłaDarek1345452530145 Darek T 
53 ŚwiecimskiWaldemar687050200140  
54 LechTadeusz3740503020140 DADI 
55 WiącekDarek665040535130 Darek.W 
56 OstrowskiGrzegorz12457505125 Łabędź 
57 DziwińskiMarian3135503010125  
58 NowakRadosław5350301525120 Radek N. 
59 JakubiakRobert3560351010115
60 SzostakJakub3230301045115 młody 
61 PniewskiSławomir1535203030115 pniewa 
62 GałkaDariusz16502551595 DarekG. 
63 ArciszewskiKrzysztof263025202095 arcisz 
64 ŁANGOWSKIJarosław342530101075 Kopernik 
65 RamotowskiAdam671515103070  
66 RozyckaGrazyna2201003565 Maryna 
67 WiendlochaRudolf81510101045 Jenot 

Wybierz:     
Wróć do strony głównej zawodów w Glinkach

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.