strona główna forum dyskusyjne













Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej , Radom 10-11.VII.2004 r
Klasyfikacja drużynowa

Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
1 Chrapka Jerzy Katowice 100 95 50 50 295 96 99 195 490 1433 I
3 Bernacki Roman Katowice 95 95 50 50 290 94 100 194 484
30 Łyczykowski Krzysztof Katowice 100 95 50 40 285 74 100 174 459
SUMA     295 285 150 140 870 264 299 563  
 
4 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski 100 95 50 50 295 87 99 186 481 1425 II
10 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski 95 95 50 50 290 83 99 182 472
11 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski 95 90 50 45 280 96 96 192 472
SUMA     290 280 150 145 865 266 294 560  
 
16 Szerszenowicz Jacek Słupsk 95 90 50 45 280 90 100 190 470 1407 III
18 Szerszenowicz Tomasz Słupsk 100 95 45 40 280 92 97 189 469
20 Grecki Krzysztof Słupsk 90 90 50 50 280 89 99 188 468
SUMA     285 275 145 135 840 271 296 567  
 
7 Kokoszkiewicz Marian Radom 100 90 50 50 290 88 99 187 477 1393 IV
26 Kaczor Kszysztof Radom 90 90 50 45 275 89 98 187 462
39 Siwiec Edmund Radom 90 95 50 50 285 76 93 169 454
SUMA     280 275 150 145 850 253 290 543  
 
13 Kuzior Roman Opole 100 95 45 40 280 93 97 190 470 1373 V
25 Włodarczyk Remigiusz Opole 95 90 50 40 275 87 100 187 462
69. Dulęba Czesław Opole 100 90 45 25 260 84 97 181 441
SUMA     295 275 140 105 815 264 294 558  
 
19 Skibiak Dariusz Elbląg 95 95 50 40 280 93 96 189 469 1370 VI
22 Prill Tomasz Elbląg 95 90 50 45 280 88 99 187 467
82. Onopiak Ryszard Elbląg 85 95 50 30 260 77 97 174 434
SUMA     275 280 150 115 820 258 292 550  
 
6 Buniowski Paweł Kalisz 100 90 50 50 290 91 97 188 478 1369 VII
14 Bogaczyński Grzegorz Kalisz 100 85 50 45 280 92 98 190 470
111. Precz Maciej Kalisz 90 85 45 40 260 65 96 161 421
SUMA     290 260 145 135 830 248 291 539  
 
5 Damas Tomasz Sieradz 100 100 50 40 290 90 99 189 479 1366 VIII
58. Majda Maciej Sieradz 85 90 35 50 260 88 97 185 445
65. Pilarz Tomasz Sieradz 90 85 50 35 260 91 91 182 442
SUMA     275 275 135 125 810 269 287 556  
 
2 Górski Henryk Tarnobrzeg 100 100 50 45 295 93 99 192 487 1361 IX
34 Turek Jan Tarnobrzeg 95 90 50 45 280 78 98 176 456
114. Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 95 70 50 30 245 74 99 173 418
SUMA     290 260 150 120 820 245 296 541  
 
31 Przeorek Jerzy Ciechanów 95 90 50 50 285 74 100 174 459 1355 X
42 Szugajew Michał Ciechanów 85 80 50 50 265 90 99 189 454
66. Jendrzejewski Waldemar Ciechanów 85 95 50 30 260 84 98 182 442
SUMA     265 265 150 130 810 248 297 545  
 
8 Nowicki Karol Olsztyn 95 100 50 45 290 86 99 185 475 1354 XI
12 Łakomy Wojciech Olsztyn 95 90 50 45 280 94 98 192 472
131. Sowiński Tadeusz Olsztyn 75 95 45 25 240 70 97 167 407
SUMA     265 285 145 115 810 250 294 544  
 
24 Pietrusza Wojciech Piła 95 100 50 35 280 84 99 183 463 1349 XII
35 Czerwień Józef Piła 90 85 50 50 275 84 97 181 456
93. Skrzypczak Piotr Piła 90 90 50 30 260 72 98 170 430
SUMA     275 275 150 115 815 240 294 534  
 
23 Posłuszny Marek Poznań 95 85 50 50 280 87 98 185 465 1339 XIII
43 Komosiński Marcin Poznań 95 90 45 45 275 81 96 177 452
110. Dobrzykowski Daniel Poznań 85 70 50 45 250 75 97 172 422
SUMA     275 245 145 140 805 243 291 534  
 
52. Czaja Marcin Częstochowa 95 85 50 40 270 81 97 178 448 1335 XIV
57. Czaja Józef Częstochowa 90 95 40 35 260 86 99 185 445
67. Ziomek Marek Częstochowa 90 70 50 45 255 88 99 187 442
SUMA     275 250 140 120 785 255 295 550  
 
27 Rafalski Maciej Łódź 90 90 50 45 275 87 100 187 462 1328 XV
87. Dubrownik Jaroslaw Łódź 90 90 50 30 260 77 96 173 433
88. Daukszyc Tadeusz Łódź 85 85 50 40 260 75 98 173 433
SUMA     265 265 150 115 795 239 294 533  
 
51. Mikłasz Piotr Szczecin 90 90 50 45 275 73 100 173 448 1326 XVI
59. Jóźwiak Piotr Szczecin 85 90 50 45 270 77 97 174 444
83. Bekasiak Paweł Szczecin 90 75 45 45 255 80 99 179 434
SUMA     265 255 145 135 800 230 296 526  
 
15 Montowski Zbyszko Bydgoszcz 95 100 50 35 280 93 97 190 470 1324 XVII
41 Ropiński Paweł Bydgoszcz 95 80 50 45 270 89 95 184 454
137. Kamiński Jerzy Bydgoszcz 80 95 40 45 260 70 70 140 400
SUMA     270 275 140 125 810 252 262 514  
 
9 Jamróz Kamil Kielce 100 90 50 45 285 88 100 188 473 1320 XVIII
70. Jamróz Marek Kielce 80 100 50 45 275 67 98 165 440
129. Barszcz Jerzy Kielce 85 90 45 35 255 55 97 152 407
SUMA     265 280 145 125 815 210 295 505  
 
62. Włodyka Hubert Rzeszów 85 75 50 45 255 89 100 189 444 1312 XIX
78. Brózda Krzysztof Rzeszów 95 95 45 25 260 79 97 176 436
90. Bać Stanisław Rzeszów 90 75 50 45 260 72 100 172 432
SUMA     270 245 145 115 775 240 297 537  
 
21 Gniadek Stanisław Kraków 90 95 50 40 275 94 99 193 468 1308 XX
95. Szymański Andrzej Kraków 100 85 50 25 260 71 98 169 429
126. Babiński Aleksander Kraków 95 90 50 20 255 60 96 156 411
SUMA     285 270 150 85 790 225 293 518  
 
68. Ostrowski Witold Warszawa 100 85 50 30 265 79 97 176 441 1306 XXI
85. Duplicki Jacek Warszawa 80 95 50 45 270 65 98 163 433
89. Witak Hubert Warszawa 90 95 50 25 260 73 99 172 432
SUMA     270 275 150 100 795 217 294 511  
 
49. Jaślanek Michał Zielona Góra 90 95 50 45 280 73 96 169 449 1306 XXII
84. Buda Marek Zielona Góra 90 85 50 25 250 87 97 184 434
107. Skowroński Edward Zielona Góra 90 85 45 25 245 82 96 178 423
SUMA     270 265 145 95 775 242 289 531  
 
44 Molski Krzysztof Białystok 95 80 50 45 270 87 95 182 452 1303 XXIII
100. Pilicicki Bogusław Białystok 100 75 50 40 265 64 98 162 427
104. Komarewski Tomasz Białystok 85 85 50 35 255 77 92 169 424
SUMA     280 240 150 120 790 228 285 513  
 
73. Suryn Jacek Toruń 85 75 45 50 255 88 96 184 439 1299 XXIV
77. Owedyk Romuald Toruń 90 80 50 50 270 70 97 167 437
106. Łąpieś Sławomir Toruń 85 80 50 35 250 76 97 173 423
SUMA     260 235 145 135 775 234 290 524  
 
71. Marszałek Izabela Legnica 90 90 50 30 260 81 99 180 440 1297 XXV
75. Marszałek Mirosław Legnica 85 85 50 35 255 83 100 183 438
112. Lityński Łukasz Legnica 80 85 45 35 245 76 98 174 419
SUMA     255 260 145 100 760 240 297 537  
 
33 Kraiński Piotr Gdańsk 95 80 50 50 275 92 91 183 458 1293 XXVI
97. Mruk Mirosław Gdańsk 95 80 50 35 260 69 100 169 429
133. Demps Wojciech Gdańsk 90 95 45 20 250 59 97 156 406
SUMA     280 255 145 105 785 220 288 508  
 
37 Ottomański Edward Suwałki 85 95 50 35 265 92 99 191 456 1290 XXVII
80. Tuszkowski Ryszard Suwałki 95 75 50 40 260 76 100 176 436
138. Kapliński Rafał Suwałki 65 85 40 50 240 61 97 158 398
SUMA     245 255 140 125 765 229 296 525  
 
28 Ficek Michał Bielsko Biała 100 95 50 30 275 90 96 186 461 1290 XXVIII
109. Rybiński Tomasz Bielsko Biała 90 85 50 25 250 75 97 172 422
132. Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała 85 60 50 40 235 87 85 172 407
SUMA     275 240 150 95 760 252 278 530  
 
48 Szpila Waldemar Gorzów Wielkopolski 95 90 50 50 285 80 84 164 449 1288 XXIX
103. Kowalczyk Hubert Gorzów Wielkopolski 65 85 50 40 240 86 99 185 425
121. Serżysko Mieczysław Gorzów Wielkopolski 85 80 45 30 240 77 97 174 414
SUMA     245 255 145 120 765 243 280 523  
 
94. Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska 70 90 40 45 245 90 95 185 430 1276 XXX
98. Wrzeszcz Zbigniew Biała Podlaska 90 90 45 45 270 77 81 158 428
115. Szewczuk Zbigniew Biała Podlaska 70 95 50 25 240 81 97 178 418
SUMA     230 275 135 115 755 248 273 521  
 
72. Turczyn Paweł Ostrołęka 85 85 45 45 260 80 99 179 439 1260 XXXI
123. Kaczyński Maciej Ostrołęka 95 80 45 35 255 62 96 158 413
128. Rasiński Wojciech Ostrołęka 65 80 35 40 220 90 98 188 408
SUMA     245 245 125 120 735 232 293 525  
 
50. Kruczkowski Marek Płock 90 85 50 45 270 89 90 179 449 1256 XXXII
81. Piotrowski Grzegorz Płock 95 70 50 40 255 84 96 180 435
153. Witeczek Robert Płock 70 90 45 15 220 58 94 152 372
SUMA     255 245 145 100 745 231 280 511  
 
36 Ciejpa-Znamirowski Dominik Lublin 90 85 50 45 270 91 95 186 456 1256 XXXIII
53. Maruszak Wojciech Lublin 85 90 50 45 270 85 92 177 447
161. Tuźnik Sylwester Lublin 75 60 45 25 205 58 90 148 353
SUMA     250 235 145 115 745 234 277 511  
 
60. Snopek Łukasz Skierniewice 85 95 50 35 265 88 91 179 444 1251 XXXIV
127. Damaz Wiesław Skierniewice 90 85 50 25 250 62 98 160 410
140. Jaworski Mariusz Skierniewice 70 65 50 30 215 83 99 182 397
SUMA     245 245 150 90 730 233 288 521  
 
54. Milewski Robert Siedlce 85 85 50 45 265 82 100 182 447 1238 XXXV
99. Supeł Krzysztof Siedlce 75 95 50 35 255 73 100 173 428
157. Rozum Stanisław Siedlce 60 85 45 20 210 57 96 153 363
SUMA     220 265 145 100 730 212 296 508  
 
102. Opielewicz Wojciech Wałbrzych 85 85 50 40 260 71 94 165 425 1234 XXXVI
116. Caputa Zbigniew Wałbrzych 80 75 50 40 245 79 93 172 417
147. Biereśniewicz Wacław Wałbrzych 65 90 50 35 240 74 78 152 392
SUMA     230 250 150 115 745 224 265 489  
 
63. Zając Andrzej Radom II 95 95 50 35 275 75 93 168 443 1226 XXXVII
143. Glista Władysław Radom II 80 65 50 45 240 62 92 154 394
149. Jastrzębski Ryszard Radom II 90 70 50 20 230 69 90 159 389
SUMA     265 230 150 100 745 206 275 481  
 
122. Tęcza Stefan Tarnów 80 85 40 35 240 79 95 174 414 1220 XXXVIII
125. Tyrka Tomasz Tarnów 95 95 50 30 270 47 95 142 412
142. Garbarz Janusz Tarnów 90 90 50 20 250 51 93 144 394
SUMA     265 270 140 85 760 177 283 460  
 
92. Maciąg Andrzej Chełm 75 100 40 30 245 87 99 186 431 1201 XXXIX
139. Rysak Grzegorz Chełm 80 85 45 25 235 68 94 162 397
152. Piecuch Piotr Chełm 95 75 45 30 245 39 89 128 373
SUMA     250 260 130 85 725 194 282 476  
 
124. Polski Robert Zamość 70 80 50 45 245 72 96 168 413 1178 XXXX
146. Feduszko Mariusz Zamość 75 80 50 20 225 70 98 168 393
154. Kotowski Ryszard Zamość 75 65 45 20 205 77 90 167 372
SUMA     220 225 145 85 675 219 284 503  
 
130. Kryszkiewicz Hubert Wrocław 85 80 50 30 245 64 98 162 407 1142 XXXXI
151. Roztalski Jan Wrocław 80 75 50 30 235 44 98 142 377
158. Rzepkowski Mirosław Wrocław 100 80 50 30 260 26 72 98 358
SUMA     265 235 150 90 740 134 268 402  
 
148. Marona Wiesław Jelenia Góra 55 75 45 40 215 77 98 175 390 1091 XXXXII
159. Stopczyk Kazimierz Jelenia Góra 90 80 45 0 215 54 89 143 358
163. Zabuski Krzysztof Jelenia Góra 70 50 40 15 175 73 95 168 343
SUMA     215 205 130 55 605 204 282 486  
 
76. Zawirski Tomasz Przemyśl 85 95 50 45 275 66 96 162 437 1057 XXXXIII
150. Bielecki Dariusz Przemyśl 80 85 50 15 230 60 98 158 388
165. Mirek Ryszard Przemyśl 90 0 50 25 165 67 0 67 232
SUMA     255 180 150 85 670 193 194 387  
 
61. Kluska Piotr Krosno 85 90 50 40 265 79 100 179 444 747 XXXXIV
164. Dytkowski Stanisław Krosno 60 50 50 20 180 49 74 123 303
X X X 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SUMA     145 140 100 60 445 128 174 302  

- najlepsza kula

- najlepszy śrut


Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.