strona główna forum dyskusyjne













XXXVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
Toruń 31.VII -1.VIII.2004r
Klasyfikacja drużynowa

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Łowczy Krajowy dr Lech Bloch.
W klasie indywidualnej na 135 sklasyfikowanych zawodników zwyciężył Paweł Marcinkowski z Kalisza z bardzo dobrym wynikiem 460/500. Kolejne miejsca zajęli:
  1. Wiśniewski Marek, Toruń - 459
  2. Winkowski Leszek, Poznań - 458
  3. Lubecki Włodzimierz, Gdańsk - 458
  4. Jedwabiński Marek, Bydgoszcz - 456
  5. Jordan Hubert Bielsko, Biała - 453
Spośród 45 drużyn triumfował zespół z Bielska Białej z wynikiem 1326/1500.
Następni w kolejności zajętych miejsc:
  1. Toruń - 1326
  2. Katowice - 1289
  3. Kalisz - 1270
Szczegółowe wyniki na www.pzlow.pl
Sukces triumfatora tych zawodów nie jest dziełem przypadku, pisałem o Pawełku w Zachodnim Poradniku Łowieckim 2(10)2004r oraz na stronie internetowej ZO w Kaliszu

Marek Wielgosz

Lok. Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma  
6 Jordan Hubert Bielsko Biała 95 95 50 35 275 80 98 178 453 1326 I
8 Wisiński Bartosz Bielsko Biała 100 85 45 45 275 78 94 172 447
21 Orszulak Jacek Bielsko Biała 75 85 45 45 250 82 94 176 426
SUMA     270 265 140 125 800 240 286 526  
 
2 Wiśniewski Marek Toruń 90 95 50 45 280 79 100 179 459 1326 II
11 Kufel Mirosław Toruń 90 90 50 30 260 80 100 180 440
19 Rudnicki Piotr Toruń 100 85 45 25 255 77 95 172 427
SUMA     280 270 145 100 795 236 295 531  
 
10 Szostak Rafał Katowice 90 80 50 45 265 78 99 177 442 1289  III
15 Czerwiński Bartosz Katowice 90 65 50 45 250 82 100 182 432
30 Krywult Jerzy Katowice 90 85 45 20 240 81 94 175 415
SUMA     270 230 145 110 755 241 293 534  
 
1 Marcinkowski Paweł Kalisz 90 95 50 50 285 81 94 175 460 1270 IV
22 Bąkowski Jacek Kalisz 85 75 50 40 250 76 99 175 425
53. Lewandowski Andrzej Kalisz 75 80 50 45 250 43 92 135 385
SUMA     250 250 150 135 785 200 285 485  
 
5 Jedwabiński Marek Bydgoszcz 95 90 50 35 270 86 100 186 456 1263 V
20 Pniewski Zbigniew Bydgoszcz 95 85 50 45 275 65 86 151 426
59. Kokocinski Mirosław Bydgoszcz 90 90 50 35 265 25 91 116 381
SUMA     280 265 150 115 810 176 277 453  
 
3 Winkowski Leszek Poznań 80 100 50 50 280 83 95 178 458 1261 VI
26 Franczak Tomasz Poznań 95 75 50 35 255 74 90 164 419
55. Rączka Roman Poznań 70 90 50 50 260 57 67 124 384
SUMA     245 265 150 135 795 214 252 466  
 
12 Pypłacz Maciej Opole 85 95 50 40 270 73 94 167 437 1258 VII
24 Kaleta Cezary Opole 95 70 50 35 250 74 97 171 421
44 Kukiełka Engelbert Opole 85 80 50 15 230 78 92 170 400
SUMA     265 245 150 90 750 225 283 508  
 
14 Prowancki Zdzisław Toruń 95 95 50 45 285 60 87 147 432 1256 VIII
23 Modliborski Tadeusz Toruń 85 95 50 40 270 61 91 152 422
40 Szymański Paweł Toruń 75 85 45 50 255 61 86 147 402
SUMA     255 275 145 135 810 182 264 446  
 
28 Siejka Piotr Warszawa 85 90 50 35 260 60 98 158 418 1243 IX
29 Krzemiński Jarosław Warszawa 90 85 45 40 260 61 96 157 417
35 Smulski Jacek Warszawa 85 85 40 35 245 71 92 163 408
SUMA     260 260 135 110 765 192 286 478  
 
18 Polak Paweł Lublin 90 80 50 40 260 70 97 167 427 1235 X
37 Jaczyński Waldemar Lublin 95 65 45 30 235 74 96 170 405
38 Kot Andrzej Lublin 95 75 45 40 255 58 90 148 403
SUMA     280 220 140 110 750 202 283 485  
 
7 Czajkowski Grzegorz Wrocław 90 90 50 45 275 81 95 176 451 1223 XI
48 Osiński Arkadiusz Wrocław 75 55 50 40 220 77 100 177 397
61. Reka Dariusz Wrocław 80 60 50 40 230 68 77 145 375
SUMA     245 205 150 125 725 226 272 498  
 
4 Lubecki Włodzimierz Gdańsk 95 95 50 35 275 83 100 183 458 1220 XII
33 Zaworski Piotr Gdańsk 85 80 50 35 250 68 93 161 411
104. Pietraszek Piotr Gdańsk 70 55 45 10 180 77 94 171 351
SUMA     250 230 145 80 705 228 287 515  
 
27 Mucho Andrzej Szczecin 95 70 50 40 255 70 94 164 419 1193 XIII
45 Kwieciński Krzysztof Szczecin 80 65 45 40 230 79 91 170 400
62. Biereśniewicz Jacek Szczecin 80 65 50 40 235 64 75 139 374
SUMA     255 200 145 120 720 213 260 473  
 
31 Zygarowicz Piotr Krosno 90 70 50 40 250 64 99 163 413 1171 XIV
56. Kusiński Tomasz Krosno 85 75 50 35 245 57 82 139 384
67. Szpiech Kazimierz Krosno 85 65 50 20 220 57 97 154 374
SUMA     260 210 150 95 715 178 278 456  
 
41 Jakubowski Mariusz Olsztyn 70 75 50 40 235 69 98 167 402 1169 XV
54. Figielski Dariusz Olsztyn 80 75 50 30 235 57 93 150 385
57. Studziński Edward Olsztyn 100 80 50 25 255 39 88 127 382
SUMA     250 230 150 95 725 165 279 444  
 
34 Grocholski Tomasz Legnica 80 85 40 45 250 67 91 158 408 1164 XVI
47 Kadecki Jarosław Legnica 55 70 50 45 220 79 99 178 398
94. Zelenay Paweł Legnica 80 90 50 40 260 40 58 98 358
SUMA     215 245 140 130 730 186 248 434  
 
9 Dudek Stanisław Tarnobrzeg 80 85 50 40 255 94 96 190 445 1164 XVII
90. Domagała Jerzy Tarnobrzeg 70 85 50 40 245 29 86 115 360
91. Kucab Krzysztof Tarnobrzeg 70 85 35 25 215 44 100 144 359
SUMA     220 255 135 105 715 167 282 449  
 
39 Misztal Maciej Płock 90 90 50 30 260 50 92 142 402 1161 XVIII
52. Wojciechowski Sławomir Płock 95 85 50 35 265 32 90 122 387
69. Polańczyk Sylwester Płock 85 60 45 25 215 64 93 157 372
SUMA     270 235 145 90 740 146 275 421  
 
43 Komocki Roman Gorzów Wielkopolski 90 70 50 30 240 79 81 160 400 1155 XIX
49. Myszkowski Zenon Gorzów Wielkopolski 85 85 45 30 245 51 95 146 391
84. Rybacki Hubert Gorzów Wielkopolski 85 75 45 30 235 50 79 129 364
SUMA     260 230 140 90 720 180 255 435  
 
25 Oleksik Marcin Radom 75 75 50 50 250 72 99 171 421 1154 XX
64. Dziewit Dariusz Radom 80 85 20 40 225 57 92 149 374
93. Pakuła Dariusz Radom 75 70 45 20 210 55 94 149 359
SUMA     230 230 115 110 685 184 285 469  
 
13 Szymański Sławomir Leszno 95 95 50 40 280 57 96 153 433 1151 XXI
85. Wolny Piotr Leszno 75 60 50 40 225 46 93 139 364
102. Ptaszkowski Miłosz Leszno 75 90 45 5 215 57 82 139 354
SUMA     245 245 145 85 720 160 271 431  
 
17 Pudełko Janusz Kraków 90 90 40 40 260 71 96 167 427 1136 XXII
99. Wróbel Tomasz Kraków 85 60 40 15 200 58 98 156 356
103. Jarzynowski Marian Kraków 65 80 40 15 200 72 81 153 353
SUMA     240 230 120 70 660 201 275 476  
 
32 Rosiński Jerzy Suwałki 80 85 45 40 250 67 96 163 413 1118 XXIII
97. Straczycki Maciej Suwałki 80 60 45 15 200 62 95 157 357
108. Jakubiak Paweł Suwałki 75 65 50 20 210 40 98 138 348
SUMA     235 210 140 75 660 169 289 458  
 
42 Kruszyński Dariusz Kielce 85 80 50 20 235 80 86 166 401 1109 XXIV
86. Bielakow Zdzisław Kielce 65 95 40 40 240 59 63 122 362
111. Kołodziejczak Zygmunt Kielce 35 75 35 30 175 72 99 171 346
SUMA     185 250 125 90 650 211 248 459  
 
46 Szafraniec Witold Piotrków Trybunalski 85 70 45 30 230 80 89 169 399 1109 XXV
95. Grabowski Piotr Piotrków Trybunalski 50 90 15 50 205 61 92 153 358
115. Gałwa Mariusz Piotrków Trybunalski 75 85 50 30 240 16 86 102 342
SUMA     210 245 110 110 675 157 267 424  
 
71. Retkowski Tomasz Zielona Góra 80 75 50 20 225 56 90 146 371 1087 XXVI
75. Ilski Andrzej Zielona Góra 70 60 40 15 185 88 95 183 368
107. Jędrzejczak Paweł Zielona Góra 70 75 50 35 230 38 80 118 348
SUMA     220 210 140 70 640 182 265 447  
 
60. Gabrysiak Władysław Sieradz 70 80 40 40 230 56 91 147 377 1086 XXVII
68. Beda Arkadiusz Sieradz 90 55 50 35 230 61 81 142 372
118. Wzgarda Zbigniew Sieradz 80 85 45 15 225 67 45 112 337
SUMA     240 220 135 90 685 184 217 401  
 
70. Zieliński Mariusz Włocławek 75 75 50 30 230 61 80 141 371 1084 XXVIII
96. Krygier Marian Włocławek 85 75 40 25 225 43 89 132 357
98. Mujta Przemysław Włocławek 80 65 50 40 235 45 76 121 356
SUMA     240 215 140 95 690 149 245 394  
 
72. Szober Krzysztof Wałbrzych 80 75 50 30 235 54 81 135 370 1083 XXIX
73. Borodajko Piotr Wałbrzych 85 85 45 10 225 67 78 145 370
114. Ignaczewski Andrzej Wałbrzych 45 75 35 40 195 58 90 148 343
SUMA     210 235 130 80 655 179 249 428  
 
63. Sikorski Krzysztof Ciechanów 70 75 40 50 235 69 70 139 374 1079 XXX
92. Sikorski Jerzy Ciechanów 80 60 35 35 210 70 79 149 359
110. Szydłowski Zbigniew Ciechanów 75 65 50 35 225 37 84 121 346
SUMA     225 200 125 120 670 176 233 409  
 
83. Kolada Tomasz Biała Podlaska 70 70 40 40 220 48 97 145 365 1077 XXXI
88. Wójciuk Jerzy Biała Podlaska 85 85 40 10 220 59 82 141 361
105. Borysiuk Krzysztof Biała Podlaska 60 65 40 15 180 71 100 171 351
SUMA     215 220 120 65 620 178 279 457  
 
36 Rusinek Damian Jelenia Góra 75 80 50 35 240 72 95 167 407 1068 XXXII
109. Lenartowicz Piotr Jelenia Góra 80 65 30 25 200 62 86 148 348
127. Marconi Wiktor Jelenia Góra 50 70 30 15 165 59 89 148 313
SUMA     205 215 110 75 605 193 270 463  
 
87. Skoraczewski Eugeniusz Piła 50 90 30 25 195 85 82 167 362 1065 XXXIII
100. Witczyk Rafał Piła 70 85 30 35 220 79 56 135 355
106. Kurzac Sławomir Piła 85 85 50 45 265 51 32 83 348
SUMA     205 260 110 105 680 215 170 385  
 
81. Zienkiewicz Krzysztof Łomża 75 75 45 45 240 49 76 125 365 1065 XXXIV
89. Rutkowski Przemysław Łomża 65 70 50 25 210 72 79 151 361
116. Pękala Bogdan Łomża 65 60 50 20 195 50 94 144 339
SUMA     205 205 145 90 645 171 249 420  
 
58. Krajeński Juliusz Łódź 80 80 50 35 245 39 98 137 382 1064 XXXV
65. Surma Tomasz Łódź 75 75 45 30 225 69 80 149 374
130. Lisiewski Marcin Łódź 50 65 20 30 165 53 90 143 308
SUMA     205 220 115 95 635 161 268 429  
 
79. Godleś Janusz Ostrołęka 70 60 40 25 195 76 95 171 366 1064 XXXVI
82. Kulawik Janusz Ostrołęka 80 70 45 40 235 36 94 130 365
120. Napłoszek Michał Ostrołęka 45 55 40 30 170 70 93 163 333
SUMA     195 185 125 95 600 182 282 464  
 
51. Kapusta Marek Koszalin 70 95 45 35 245 76 68 144 389 1059 XXXVII
74. Szerszenowicz Tadeusz Koszalin 80 70 50 35 235 58 75 133 368
131. Nowak Michał Koszalin 45 60 35 10 150 53 99 152 302
SUMA     195 225 130 80 630 187 242 429  
 
16 Drygasiewicz Piotr Chełm 85 90 50 45 270 81 79 160 430 1052 XXXVIII
113. Mioduchowski Mariusz Chełm 60 65 40 35 200 64 79 143 343
134. Kokłowski Robert Chełm 60 45 40 10 155 48 76 124 279
SUMA     205 200 130 90 625 193 234 427  
 
66. Ciejko Tadeusz Elbląg 75 60 45 45 225 73 76 149 374 1047 XXXIX
117. Rublewski Ryszard Elbląg 85 70 50 25 230 63 44 107 337
119. Zieliński Arkadiusz Elbląg 60 80 30 45 215 58 63 121 336
SUMA     220 210 125 115 670 194 183 377  
 
50. Dobies Kazimierz Słupsk 75 80 50 40 245 57 87 144 389 1044 XXXX
112. Radko Antoni Słupsk 60 75 45 35 215 47 81 128 343
128. Głuszek Tadeusz Słupsk 75 65 35 30 205 57 50 107 312
SUMA     210 220 130 105 665 161 218 379  
 
78. Kość Jarosław Zamość 70 65 45 20 200 69 97 166 366 1044 XXXXI
101. Kusiak Mariusz Zamość 65 75 45 10 195 74 86 160 355
124. Kuźniarki Krzysztof Zamość 65 70 40 30 205 28 90 118 323
SUMA     200 210 130 60 600 171 273 444  
 
76. Szymczak Marcin Konin 80 75 50 30 235 52 79 131 366 1013 XXXXII
121. Matłoka Artur Konin 85 85 35 35 240 56 35 91 331
126. Nawrocki Marek Konin 75 60 45 30 210 63 43 106 316
SUMA     240 220 130 95 685 171 157 328  
 
77. Kopyra Konrad Siedlce 85 85 25 20 215 78 73 151 366 994 XXXXIII
125. Sykisz Henryk Siedlce 70 40 35 15 160 60 97 157 317
129. Kazimierczak Marek Siedlce 50 75 40 30 195 40 76 116 311
SUMA     205 200 100 65 570 178 246 424  
 
80. Brózda Łukasz Rzeszów 95 85 50 40 270 95 0 95 365 941 XXXXIV
132. Maziarz Zbigniew Rzeszów 65 65 50 30 210 25 61 86 296
133. Bury Grzegorz Rzeszów 55 65 35 30 185 38 57 95 280
SUMA     215 215 135 100 665 158 118 276  
 
122. Urbanek Paweł Skierniewice 55 90 50 30 225 28 74 102 327 892 XXXXV
123. Żaczek Ireneusz Skierniewice 65 55 35 20 175 59 91 150 325
135. Bieliński Mariusz Skierniewice 65 60 45 25 195 18 27 45 240
SUMA     185 205 130 75 595 105 192 297  
 

    - najlepsza kula                      
                           
    - najlepszy śrut                      



Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.