strona główna forum dyskusyjne















XXXVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
Toruń 31.VII -1.VIII.2004r
Klasyfikacja indywidualna

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Łowczy Krajowy dr Lech Bloch.
W klasie indywidualnej na 135 sklasyfikowanych zawodników zwyciężył Paweł Marcinkowski z Kalisza z bardzo dobrym wynikiem 460/500. Kolejne miejsca zajęli:
  1. Wiśniewski Marek, Toruń - 459
  2. Winkowski Leszek, Poznań - 458
  3. Lubecki Włodzimierz, Gdańsk - 458
  4. Jedwabiński Marek, Bydgoszcz - 456
  5. Jordan Hubert Bielsko, Biała - 453
Spośród 45 drużyn triumfował zespół z Bielska Białej z wynikiem 1326/1500.
Następni w kolejności zajętych miejsc:
  1. Toruń - 1326
  2. Katowice - 1289
  3. Kalisz - 1270
Szczegółowe wyniki na www.pzlow.pl
Sukces triumfatora tych zawodów nie jest dziełem przypadku, pisałem o Pawełku w Zachodnim Poradniku Łowieckim 2(10)2004r oraz na stronie internetowej ZO w Kaliszu

Marek Wielgosz

L.p Nazwisko imię ZO PZŁ Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Marcinkowski Paweł Kalisz 90 95 50 50 285 81 94 175 460
2 Wiśniewski Marek Toruń 90 95 50 45 280 79 100 179 459
3 Winkowski Leszek Poznań 80 100 50 50 280 83 95 178 458
4 Lubecki Włodzimierz Gdańsk 95 95 50 35 275 83 100 183 458
5 Jedwabiński Marek Bydgoszcz 95 90 50 35 270 86 100 186 456
6 Jordan Hubert Bielsko Biała 95 95 50 35 275 80 98 178 453
7 Czajkowski Grzegorz Wrocław 90 90 50 45 275 81 95 176 451
8 Wisiński Bartosz Bielsko Biała 100 85 45 45 275 78 94 172 447
9 Dudek Stanisław Tarnobrzeg 80 85 50 40 255 94 96 190 445
10 Szostak Rafał Katowice 90 80 50 45 265 78 99 177 442
11 Kufel Mirosław Toruń 90 90 50 30 260 80 100 180 440
12 Pypłacz Maciej Opole 85 95 50 40 270 73 94 167 437
13 Szymański Sławomir Leszno 95 95 50 40 280 57 96 153 433
14 Prowancki Zdzisław Toruń 95 95 50 45 285 60 87 147 432
15 Czerwiński Bartosz Katowice 90 65 50 45 250 82 100 182 432
16 Drygasiewicz Piotr Chełm 85 90 50 45 270 81 79 160 430
17 Pudełko Janusz Kraków 90 90 40 40 260 71 96 167 427
18 Polak Paweł Lublin 90 80 50 40 260 70 97 167 427
19 Rudnicki Piotr Toruń 100 85 45 25 255 77 95 172 427
20 Pniewski Zbigniew Bydgoszcz 95 85 50 45 275 65 86 151 426
21 Orszulak Jacek Bielsko Biała 75 85 45 45 250 82 94 176 426
22 Bąkowski Jacek Kalisz 85 75 50 40 250 76 99 175 425
23 Modliborski Tadeusz Toruń 85 95 50 40 270 61 91 152 422
24 Kaleta Cezary Opole 95 70 50 35 250 74 97 171 421
25 Oleksik Marcin Radom 75 75 50 50 250 72 99 171 421
26 Franczak Tomasz Poznań 95 75 50 35 255 74 90 164 419
27 Mucho Andrzej Szczecin 95 70 50 40 255 70 94 164 419
28 Siejka Piotr Warszawa 85 90 50 35 260 60 98 158 418
29 Krzemiński Jarosław Warszawa 90 85 45 40 260 61 96 157 417
30 Krywult Jerzy Katowice 90 85 45 20 240 81 94 175 415
31 Zygarowicz Piotr Krosno 90 70 50 40 250 64 99 163 413
32 Rosiński Jerzy Suwałki 80 85 45 40 250 67 96 163 413
33 Zaworski Piotr Gdańsk 85 80 50 35 250 68 93 161 411
34 Grocholski Tomasz Legnica 80 85 40 45 250 67 91 158 408
35 Smulski Jacek Warszawa 85 85 40 35 245 71 92 163 408
36 Rusinek Damian Jelenia Góra 75 80 50 35 240 72 95 167 407
37 Jaczyński Waldemar Lublin 95 65 45 30 235 74 96 170 405
38 Kot Andrzej Lublin 95 75 45 40 255 58 90 148 403
39 Misztal Maciej Płock 90 90 50 30 260 50 92 142 402
40 Szymański Paweł Toruń 75 85 45 50 255 61 86 147 402
41 Jakubowski Mariusz Olsztyn 70 75 50 40 235 69 98 167 402
42 Kruszyński Dariusz Kielce 85 80 50 20 235 80 86 166 401
43 Komocki Roman Gorzów Wielkopolski 90 70 50 30 240 79 81 160 400
44 Kukiełka Engelbert Opole 85 80 50 15 230 78 92 170 400
45 Kwieciński Krzysztof Szczecin 80 65 45 40 230 79 91 170 400
46 Szafraniec Witold Piotrków Trybunalski 85 70 45 30 230 80 89 169 399
47 Kadecki Jarosław Legnica 55 70 50 45 220 79 99 178 398
48 Osiński Arkadiusz Wrocław 75 55 50 40 220 77 100 177 397
49. Myszkowski Zenon Gorzów Wielkopolski 85 85 45 30 245 51 95 146 391
50. Dobies Kazimierz Słupsk 75 80 50 40 245 57 87 144 389
51. Kapusta Marek Koszalin 70 95 45 35 245 76 68 144 389
52. Wojciechowski Sławomir Płock 95 85 50 35 265 32 90 122 387
53. Lewandowski Andrzej Kalisz 75 80 50 45 250 43 92 135 385
54. Figielski Dariusz Olsztyn 80 75 50 30 235 57 93 150 385
55. Rączka Roman Poznań 70 90 50 50 260 57 67 124 384
56. Kusiński Tomasz Krosno 85 75 50 35 245 57 82 139 384
57. Studziński Edward Olsztyn 100 80 50 25 255 39 88 127 382
58. Krajeński Juliusz Łódź 80 80 50 35 245 39 98 137 382
59. Kokocinski Mirosław Bydgoszcz 90 90 50 35 265 25 91 116 381
60. Gabrysiak Władysław Sieradz 70 80 40 40 230 56 91 147 377
61. Reka Dariusz Wrocław 80 60 50 40 230 68 77 145 375
62. Biereśniewicz Jacek Szczecin 80 65 50 40 235 64 75 139 374
63. Sikorski Krzysztof Ciechanów 70 75 40 50 235 69 70 139 374
64. Dziewit Dariusz Radom 80 85 20 40 225 57 92 149 374
65. Surma Tomasz Łódź 75 75 45 30 225 69 80 149 374
66. Ciejko Tadeusz Elbląg 75 60 45 45 225 73 76 149 374
67. Szpiech Kazimierz Krosno 85 65 50 20 220 57 97 154 374
68. Beda Arkadiusz Sieradz 90 55 50 35 230 61 81 142 372
69. Polańczyk Sylwester Płock 85 60 45 25 215 64 93 157 372
70. Zieliński Mariusz Włocławek 75 75 50 30 230 61 80 141 371
71. Retkowski Tomasz Zielona Góra 80 75 50 20 225 56 90 146 371
72. Szober Krzysztof Wałbrzych 80 75 50 30 235 54 81 135 370
73. Borodajko Piotr Wałbrzych 85 85 45 10 225 67 78 145 370
74. Szerszenowicz Tadeusz Koszalin 80 70 50 35 235 58 75 133 368
75. Ilski Andrzej Zielona Góra 70 60 40 15 185 88 95 183 368
76. Szymczak Marcin Konin 80 75 50 30 235 52 79 131 366
77. Kopyra Konrad Siedlce 85 85 25 20 215 78 73 151 366
78. Kość Jarosław Zamość 70 65 45 20 200 69 97 166 366
79. Godleś Janusz Ostrołęka 70 60 40 25 195 76 95 171 366
80. Brózda Łukasz Rzeszów 95 85 50 40 270 95 0 95 365
81. Zienkiewicz Krzysztof Łomża 75 75 45 45 240 49 76 125 365
82. Kulawik Janusz Ostrołęka 80 70 45 40 235 36 94 130 365
83. Kolada Tomasz Biała Podlaska 70 70 40 40 220 48 97 145 365
84. Rybacki Hubert Gorzów Wielkopolski 85 75 45 30 235 50 79 129 364
85. Wolny Piotr Leszno 75 60 50 40 225 46 93 139 364
86. Bielakow Zdzisław Kielce 65 95 40 40 240 59 63 122 362
87. Skoraczewski Eugeniusz Piła 50 90 30 25 195 85 82 167 362
88. Wójciuk Jerzy Biała Podlaska 85 85 40 10 220 59 82 141 361
89. Rutkowski Przemysław Łomża 65 70 50 25 210 72 79 151 361
90. Domagała Jerzy Tarnobrzeg 70 85 50 40 245 29 86 115 360
91. Kucab Krzysztof Tarnobrzeg 70 85 35 25 215 44 100 144 359
92. Sikorski Jerzy Ciechanów 80 60 35 35 210 70 79 149 359
93. Pakuła Dariusz Radom 75 70 45 20 210 55 94 149 359
94. Zelenay Paweł Legnica 80 90 50 40 260 40 58 98 358
95. Grabowski Piotr Piotrków Trybunalski 50 90 15 50 205 61 92 153 358
96. Krygier Marian Włocławek 85 75 40 25 225 43 89 132 357
97. Straczycki Maciej Suwałki 80 60 45 15 200 62 95 157 357
98. Mujta Przemysław Włocławek 80 65 50 40 235 45 76 121 356
99. Wróbel Tomasz Kraków 85 60 40 15 200 58 98 156 356
100. Witczyk Rafał Piła 70 85 30 35 220 79 56 135 355
101. Kusiak Mariusz Zamość 65 75 45 10 195 74 86 160 355
102. Ptaszkowski Miłosz Leszno 75 90 45 5 215 57 82 139 354
103. Jarzynowski Marian Kraków 65 80 40 15 200 72 81 153 353
104. Pietraszek Piotr Gdańsk 70 55 45 10 180 77 94 171 351
105. Borysiuk Krzysztof Biała Podlaska 60 65 40 15 180 71 100 171 351
106. Kurzac Sławomir Piła 85 85 50 45 265 51 32 83 348
107. Jędrzejczak Paweł Zielona Góra 70 75 50 35 230 38 80 118 348
108. Jakubiak Paweł Suwałki 75 65 50 20 210 40 98 138 348
109. Lenartowicz Piotr Jelenia Góra 80 65 30 25 200 62 86 148 348
110. Szydłowski Zbigniew Ciechanów 75 65 50 35 225 37 84 121 346
111. Kołodziejczak Zygmunt Kielce 35 75 35 30 175 72 99 171 346
112. Radko Antoni Słupsk 60 75 45 35 215 47 81 128 343
113. Mioduchowski Mariusz Chełm 60 65 40 35 200 64 79 143 343
114. Ignaczewski Andrzej Wałbrzych 45 75 35 40 195 58 90 148 343
115. Gałwa Mariusz Piotrków Trybunalski 75 85 50 30 240 16 86 102 342
116. Pękala Bogdan Łomża 65 60 50 20 195 50 94 144 339
117. Rublewski Ryszard Elbląg 85 70 50 25 230 63 44 107 337
118. Wzgarda Zbigniew Sieradz 80 85 45 15 225 67 45 112 337
119. Zieliński Arkadiusz Elbląg 60 80 30 45 215 58 63 121 336
120. Napłoszek Michał Ostrołęka 45 55 40 30 170 70 93 163 333
121. Matłoka Artur Konin 85 85 35 35 240 56 35 91 331
122. Urbanek Paweł Skierniewice 55 90 50 30 225 28 74 102 327
123. Żaczek Ireneusz Skierniewice 65 55 35 20 175 59 91 150 325
124. Kuźniarki Krzysztof Zamość 65 70 40 30 205 28 90 118 323
125. Sykisz Henryk Siedlce 70 40 35 15 160 60 97 157 317
126. Nawrocki Marek Konin 75 60 45 30 210 63 43 106 316
127. Marconi Wiktor Jelenia Góra 50 70 30 15 165 59 89 148 313
128. Głuszek Tadeusz Słupsk 75 65 35 30 205 57 50 107 312
129. Kazimierczak Marek Siedlce 50 75 40 30 195 40 76 116 311
130. Lisiewski Marcin Łódź 50 65 20 30 165 53 90 143 308
131. Nowak Michał Koszalin 45 60 35 10 150 53 99 152 302
132. Maziarz Zbigniew Rzeszów 65 65 50 30 210 25 61 86 296
133. Bury Grzegorz Rzeszów 55 65 35 30 185 38 57 95 280
134. Kokłowski Robert Chełm 60 45 40 10 155 48 76 124 279
135. Bieliński Mariusz Skierniewice 65 60 45 25 195 18 27 45 240



Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.