strona główna forum dyskusyjne















Puchar "Dymarek Świętokrzyski", Kielce - Starachowice 02.10.2004

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew M 100 95 50 50 295 96 99 195 490
2 Bać Stanisław M 100 100 50 50 300 87 99 186 486
3 Daukszys Tadeusz M 95 95 50 50 290 93 99 192 482
4 Turek Jan M 95 95 50 50 290 89 99 188 478
5 Szczęch Krzysztof M 90 90 50 50 280 92 100 192 472
6 Witak Hubert M 85 95 50 50 280 92 100 192 472
7 Chrapka Jerzy M 85 100 50 50 285 85 100 185 470
8 Kruszyński Dariusz P 90 90 50 45 275 94 100 194 469
9 Wlazło Paweł M 100 90 50 50 290 79 98 177 467
10 Górski Henryk M 90 95 50 40 275 93 98 191 466
11 Krakowiak Andrzej M 85 95 50 50 280 87 97 184 464
12 Kamiński Krzysztof M 100 100 45 50 295 65 100 165 460
13 Janicki Andrzej P 95 90 45 50 280 82 98 180 460
14 Malinowski Waldemar M 95 90 50 40 275 85 98 183 458
15 Osuchowski Hubert M 95 90 50 45 280 80 97 177 457
16 Kaczor Krzysztof M 85 95 50 50 280 81 96 177 457
17 Dudek Stanisław P 100 80 50 40 270 90 97 187 457
18 Górnik Jerzy M 90 90 50 50 280 78 97 175 455
19 Mierk Ryszard M 100 85 50 45 280 81 93 174 454
20 Mizerski Zbigniew M 85 90 45 50 270 89 95 184 454
21 Zimmer Jarosław M 80 100 45 50 275 81 97 178 453
22 Jaczyński Waldemar P 85 90 50 45 270 87 96 183 453
23 Lissowski Krzysztof M 80 90 50 50 270 84 99 183 453
24 Malinkiewicz Kazimierz M 95 85 50 50 280 79 93 172 452
25 Cybula Ryszard M 85 90 45 50 270 82 100 182 452
26 Macko Michał M 80 90 50 50 270 87 94 181 451
27 Siwiec Edmund M 95 95 50 45 285 77 88 165 450
28 Hryniewicz Stanisław M 90 85 45 50 270 84 96 180 450
29 Glista Władysław M 90 95 50 45 280 71 98 169 449
30 Supeł Krzysztof M 90 80 50 50 270 79 99 178 448
31 Barszcz Jerzy M 90 90 40 50 270 77 99 176 446
32 Pudełko Janusz M 90 80 50 50 270 77 98 175 445
33 Kubok Jarosław P 85 85 50 50 270 76 99 175 445
34 Ciejpa Dominik M 85 90 50 45 270 78 96 174 444
35 Pióro Robert M 85 85 50 45 265 82 96 178 443
36 Lissowski Andrzej M 80 80 50 50 260 84 98 182 442
37 Szostak Rafał P 90 85 50 50 275 65 100 165 440
38 Jamróz Marek M 85 80 50 50 265 77 98 175 440
39 Wąsowski Kazimierz M 80 90 40 40 250 93 97 190 440
40 Tomza Andrzej M 90 70 50 50 260 80 99 179 439
41 Mężyk Dariusz M 85 90 45 50 270 71 96 167 437
42 Kozłowski Jan M 90 70 50 40 250 90 97 187 437
43 Barański Paweł M 90 80 50 45 265 76 94 170 435
44 Paluch Jan M 80 95 50 40 265 78 92 170 435
45 Orzechowski Paweł M 90 70 50 45 255 83 97 180 435
46 Nieradka Bogdan M 100 85 45 50 280 51 100 151 431
47 Fedak Czesław M 90 80 35 50 255 82 94 176 431
48 Demski Witold M 85 70 45 50 250 80 99 179 429
49. Hadel Wojciech M 85 80 50 50 265 67 94 161 426
50. Kądzielawa Jarosław M 80 90 45 35 250 78 97 175 425
51. Smolarski Jerzy M 85 75 45 50 255 69 95 164 419
52. Mazur Antoni M 70 80 45 50 245 65 97 162 407
53. Piotrowski Grzegorz M 85 95 45 40 265 48 88 136 401
54. Polehojko Waldemar M 80 65 50 35 230 70 98 168 398
55. Zawadzki Janusz M 80 80 50 45 255 50 90 140 395
56. Rak Władysław M 80 75 45 40 240 60 88 148 388
57. Matyjaszczyk Waldemar M 55 80 45 40 220 68 88 156 376
58. Nowakowski Wacław M 80 80 50 30 240 44 85 129 369
59. Moskal Piotr P 75 80 50 20 225 73 58 131 356
60. Matyjaszczyk Piotr P 45 90 35 35 205 64 87 151 356
61. Mameła Rafał P 90 70 45 50 255 0 98 98 353
62. Sejda Tadeusz P 60 65 30 40 195 47 86 133 328
63. Zapała Krzysztof P 70 90 45 25 230 0 92 92 322
64. Kasperski Stanisłąw M 70 60 20 35 185 45 77 122 307
65. Kołodziejczyk Stanisław P 65 60 35 35 195 15 80 95 290
66. Ziontecki Piotr P 75 70 40 40 225 51 0 51 276
67. Wroński Łukasz P 65 60 40 25 190 86 0 86 276
68. Kamiński Jerzy M 0 0 0 0 0 68 0 68 68

Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.