strona główna forum dyskusyjne













Zdobywcy wawrzynów w/g Zarządów Okręgowych PZŁ w 2004

Biała Podlaska Wąsowski Kazimierz 1331
Białystok Molski Krzysztof 1416
Białystok Pilcicki Bogusław 1378
Białystok Komarewski Tomasz 1352
Białystok Burak Andrzej 1347
Białystok Kuczyński Bogusław 1322
Bielsko Biała Heczko Tomasz 1333
Bydgoszcz Montowski Zbyszko 1459
Bydgoszcz Karpiński Andrzej 1404
Bydgoszcz Urbański Wojciech 1402
Bydgoszcz Malinowski Waldemar 1367
Bydgoszcz Isaryk Sergiej 1352
Bydgoszcz Kamiński Jerzy 1339
Chełm Kędzierawski Piotr 1382
Chełm Maciąg Andrzej 1320
Ciechanów Szugajew Michał 1452
Ciechanów Przeorek Jerzy 1409
Ciechanów Jendrzejewski Waldemar 1402
Ciechanów Jendrzejewski Tomasz 1337
Ciechanów Zieliński Robert 1326
Częstochowa Sztangierski Paweł 1394
Częstochowa Czaja Marcin 1363
Częstochowa Czaja Józef 1356
Częstochowa Ziomek Marek 1355
Elbląg Skibiak Dariusz 1445
Elbląg Onopiak Ryszard 1397
Elbląg Prill Tomasz 1396
Elbląg Kurzyński Andrzej 1379
Gdańsk Kraiński Piotr 1419
Gdańsk Spierewka Edward 1408
Gdańsk Demps Wojciech 1342
Gdańsk Mruk Mirosław 1336
Gorzów Wielkopolski Kołodziński Jacek 1397
Gorzów Wielkopolski Szpila Waldemar 1383
Gorzów Wielkopolski Skorobogaty Tadeusz 1375
Gorzów Wielkopolski Kowalczyk Hubert 1363
Gorzów Wielkopolski Jachimiak Leszek 1349
Gorzów Wielkopolski Pulikowski Eugeniusz 1326
Gorzów Wielkopolski Szpila Ryszard 1323
Kalisz Buniowski Paweł 1389
Kalisz Bogaczyński Grzegorz 1348
Kalisz Bella Aleksander 1323
Katowice Łyczykowski Krzysztof 1452
Katowice Bernacki Roman 1447
Katowice Chrapka Jerzy 1414
Katowice Rybarczyk Andrzej 1387
Katowice Podkowa Hubert 1377
Katowice Janota Jacek 1370
Katowice Pluciński Marcin 1344
Katowice Bogdański Maciej 1340
Katowice Rzepa Sławomir 1330
Katowice Górnik Jerzy 1323
Kielce Barszcz Jerzy 1362
Kielce Jamróz Kamil 1354
Koszalin Żymierski Lech 1410
Koszalin Grynia Jerzy 1380
Koszalin Pilarz Włodzimierz 1366
Koszalin Piekarski Ireneusz 1338
Koszalin Pilarz Wiktor 1337
Kraków Gniadek Stanisław 1396
Kraków Blažniak Adam 1388
Kraków Babiński Aleksander 1372
Kraków Białek Stanisław 1370
Kraków Szymański Andrzej 1342
Legnica Marszałek Izabella 1372
Legnica Marszałek Mirosław 1350
Legnica Lityński Łukasz 1340
Leszno Radzimski Leszek 1396
Leszno Breska Hubert 1359
Łomża Godula Mirosław 1423
Łomża Gulko Zbigniew 1345
Łódź Dubrownik Jarosław 1422
Łódź Daukszyc Tadeusz 1385
Łódź Rafałski Maciej 1379
Łódź Matuszczak Paweł 1337
Łódź Kukułka Karol 1331
Olsztyn Łakomy Wojciech 1419
Olsztyn Sowiński Tadeusz 1394
Olsztyn Kuśmierek Przemysław 1369
Olsztyn Nowicki Karol 1356
Olsztyn Szybiński Marian 1329
Olsztyn Pawłowski Wiesław 1320
Opole Włodarczyk Remigiusz 1443
Opole Mikołajczak Piotr 1440
Opole Kuzior Roman 1419
Opole Fischer Jan 1402
Opole Dulęba Czesław 1397
Opole Kantyka Marian 1353
Opole Adamczyk Bartosz 1349
Opole Walisko Sławomir 1329
Ostrołęka Turczyn Paweł 1365
Piła Czerwień Józef 1389
Piła Pietrusza Wojciech 1380
Piła Czerwień Marek 1358
Piła Skrzypczak Piotr 1340
Piotrków Trybunalski Grabałowski Zbigniew 1455
Piotrków Trybunalski Kaśnicki Bogdan 1430
Piotrków Trybunalski Załoga Paweł 1428
Piotrków Trybunalski Dylewski Grzegorz 1409
Piotrków Trybunalski Cybula Ryszard 1388
Piotrków Trybunalski Barański Paweł 1382
Piotrków Trybunalski Kwiatkowski Wiesław 1355
Piotrków Trybunalski Banasiak Tomasz 1344
Płock Kryska Bartosz 1331
Płock Piotrowski Grzegorz 1329
Poznań Posłuszny Marek 1411
Poznań Komosiński Marcin 1345
Poznań Dobrzykowski Daniel  

Przemyśl Demski Witold 1344
Radom Kokoszkiewicz Marian 1445
Radom Kaczor Krzysztof 1418
Radom Wlazło Paweł 1400
Radom Dyczkowski Rafał 1390
Radom Glista Władysław 1358
Radom Zając Andrzej 1343
Radom Kozłowski Jan 1336
Rzeszów Bać Stanisław 1410
Rzeszów Brózda Krzysztof 1406
Rzeszów Brózda Sławomir 1361
Rzeszów Włodyka Hubert 1344
Rzeszów Możdżan Janusz 1335
Siedlce Milewski Robert 1388
Siedlce Supeł Krzysztof 1325
Siedlce Rozum Stanisław 1321
Sieradz Damas Tomasz 1427
Sieradz Pilarz Tomasz 1359
Sieradz Baliński Roman 1333
Sieradz Skrzypczyński Grzegorz 1325
Słupsk Grecki Krzysztof 1431
Słupsk Sztuczka Janusz 1401
Słupsk Szerszenowicz Jacek 1396
Słupsk Szerszenowicz Tomasz 1359
Słupsk Mohr Andrzej 1341
Suwałki Tuszkowski Ryszard 1426
Suwałki Ottomański Edward 1404
Suwałki Kapliński Rafał 1327
Szczecin Jóžwiak Piotr 1396
Szczecin Wasiukiewicz Michał 1380
Szczecin Bazarewski Jerzy 1378
Szczecin Bekasiak Paweł 1321
Tarnobrzeg Turek Jan 1445
Tarnobrzeg Górski Henryk 1407
Tarnobrzeg Szczęch Krzysztof 1384
Tarnów Garbarz Janusz 1344
Tarnów Biedroń Adam 1326
Toruń Łąpieś Sławomir 1401
Toruń Rudnicki Marcin 1399
Toruń Pieściński Jacek 1373
Toruń Owedyk Romuald 1356
Toruń Bojanowski Stanisław 1355
Toruń Herba Andrzej 1322
Wałbrzych Caputa Zbigniew 1405
Wałbrzych Ignaczewski Henryk 1345
Warszawa Duplicki Jacek 1420
Warszawa Witak Hubert 1419
Warszawa Ostrowski Witold 1419
Warszawa Kamiński Krzysztof 1413
Warszawa Kamiński Ryszard 1383
Warszawa Gawliński Janusz 1376
Warszawa Lissowski Krzysztof 1373
Warszawa Wiśniewski Włodzimierz 1373
Warszawa Lissowski Andrzej 1345
Warszawa Zimmer Jarosław 1339
Warszawa Osuchowski Hubert 1329
Włocławek Świtalski Łukasz 1406
Wrocław Chodorowski Janusz 1349
Wrocław Kryszkiewicz Hubert 1345
Zielona Góra Buda Marek 1363
Zielona Góra Fiebig Marian 1351
Zielona Góra Jaślanek Michał 1342



Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
2 marca 2004

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.