strona główna forum dyskusyjne













Puchar "WINOBRANIE 2004", Zielona Góra - 11.09.2004

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Radzimski Leszek M 100 100 50 50 300 85 96 181 481
2 Brania Piotr M 100 90 50 50 290 86 99 185 475
3 Nowak Piotr M 100 95 50 50 295 77 100 177 472
4 Jaślanek Michał M 95 100 50 50 295 82 95 177 472
5 Bać Stanisław M 90 100 50 50 290 85 97 182 472
6 Grecki Krzysztof M 90 90 50 50 280 93 99 192 472
7 Bekasiak Paweł M 95 95 50 50 290 82 99 181 471
8 Skorobogaty Tadeusz M 90 95 50 50 285 87 96 183 468
9 Marszałek Izabela M 100 80 50 45 275 96 97 193 468
10 Jachimiak Leszek M 100 90 50 45 285 85 94 179 464
11 Szerszenowicz Jacek M 90 95 50 45 280 85 99 184 464
12 Fiebig Marian M 85 100 45 50 280 84 99 183 463
13 Pieściński Jacek M 90 95 50 50 285 79 98 177 462
14 Danek Włodzimierz M 90 95 50 50 285 79 98 177 462
15 Kukułka Karol M 95 95 50 50 290 76 95 171 461
16 Szerszenowicz Tomasz M 95 90 45 50 280 82 99 181 461
17 Bazarewski Jerzy M 100 90 50 45 285 78 95 173 458
18 Kantyka Marian M 100 80 50 45 275 82 99 181 456
19 Mucho Andrzej M 100 95 45 50 290 75 89 164 454
20 Sierżysko Mieczysław M 95 95 50 40 280 74 97 171 451
21 Lityński Łukasz M 85 90 45 50 270 82 99 181 451
22 Kubok Jarosław P 85 90 50 40 265 85 100 185 450
23 Pawliszak Wojciech M 90 85 45 50 270 80 99 179 449
24 Siegień Marek M 90 80 50 45 265 85 98 183 448
25 Buda Marek M 95 75 50 40 260 87 99 186 446
26 Banaszkiewicz Czesław P 95 85 50 45 275 78 92 170 445
27 Kucharski Wacław M 90 95 50 50 285 62 95 157 442
28 Jóźwiak Piotr M 85 100 45 50 280 71 90 161 441
29 Woźny Zygmunt M 90 90 45 40 265 79 96 175 440
30 Sztuczka Janusz M 85 85 50 45 265 78 97 175 440
31 Pawelczyk Ryszard M 80 95 50 45 270 74 95 169 439
32 Zaganos Paweł M 75 90 50 50 265 81 93 174 439
33 Skowroński Jan M 90 100 50 45 285 54 99 153 438
34 Pulikowski Eugeniusz M 80 95 50 50 275 80 83 163 438
35 Pakuła Marian M 85 80 50 40 255 79 100 179 434
36 Ziomek Marek M 85 80 50 40 255 78 100 178 433
37 Karpiński Andrzej M 85 70 50 50 255 80 96 176 431
38 Pawlonka Waldemar M 80 95 50 45 270 73 86 159 429
39 Januszewski Paweł M 90 75 50 50 265 70 93 163 428
40 Marcinowicz Andrzej M 90 90 50 45 275 66 85 151 426
41 Benedykt Romuald M 80 80 50 50 260 76 83 159 419
42 Frątczak Marian P 80 90 45 35 250 71 96 167 417
43 Banaś Zbigniew M 85 75 50 40 250 68 95 163 413
44 Orliński Marian M 85 65 50 45 245 72 96 168 413
45 Walczak Bogusław M 90 85 50 40 265 50 97 147 412
46 Czajkowski Wojciech M 90 85 45 45 265 55 89 144 409
47 Ślęzowski Rafał P 80 80 45 35 240 71 95 166 406
48 Ossowski Ryszard P 95 70 40 45 250 62 93 155 405
49. Kmieć Antoni M 80 85 50 30 245 63 97 160 405
50. Gąsiorowski Piotr M 75 65 50 40 230 74 99 173 403
51. Rusinek Damian M 85 85 35 50 255 51 96 147 402
52. Cieplik Waldemar M 90 65 50 40 245 59 98 157 402
53. Skrzypczyński Grzegorz M 85 90 50 35 260 66 72 138 398
54. Gabrysiak Włądysław P 65 85 45 50 245 58 92 150 395
55. Litwin Franckiszek M 75 65 45 30 215 89 91 180 395
56. Laszecki Zdzisław P 75 75 40 40 230 67 96 163 393
57. Kuszlik Andrzej P 80 80 50 30 240 70 80 150 390
58. Woźny Edward M 75 80 50 50 255 68 63 131 386
59. Jaszowski Mirosław P 90 75 50 40 255 43 57 100 355
60. Trzmiel Adam P 65 90 50 30 235 29 91 120 355
61. Daniec Jan P 85 75 50 50 260 84 0 84 344
62. Niestrawski Grzegorz M 85 75 45 35 240 36 64 100 340
63. Marko Henryk P 80 65 45 15 205 65 70 135 340
64. Dudek Stanisław P 45 80 40 30 195 58 84 142 337
65. Pastuszyński Stanisław P 65 55 50 35 205 54 73 127 332
66. Malinowski Waldemar M 95 70 0 45 210 0 99 99 309
67. Załęski Bogdan P 85 55 45 25 210 41 56 97 307
68. Witkowski Władysław P 55 95 25 20 195 70 42 112 307
69. Kamiński Jerzy M 80 0 50 0 130 76 97 173 303
70. Michalski Mirosław P 30 40 50 15 135 36 84 120 255


Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.