strona główna forum dyskusyjne













Najlepsze uzyskane wyniki w dziku w 2005 roku.

Nazwisko imię Dzik Rogacz Kula
Puchar Beretty & Sako 09.IV.2005 Piotrków Trybunalski
Kuzior Roman 96 96 192
Daukszys Tadeusz 94 99 193
Kamiński Jerzy 94 99 193
Skibiak Dariusz 93 100 193
 IV Puchar Łuczniczki  Bydgoszcz - Osie 16.04.2005
Malinowski Waldemar 97 97 194
Skibiak Dariusz 96 98 194
Kaśnicki Bogdan 94 99 193
Przeorek Jerzy 94 99 193
Łakomy Wojciech 93 95 188
Puchar Marszałka Sejmu RP  Warszawa - Suchodół  23.04.2005
Górski Henryk 97 96 193
Grabałowski Zbigniew 94 100 194
Ostrowski Jan 94 94 188
Kubiak Mirosław 93 100 193
Szugajew Michał 93 99 192
Puchar FAM Pionki  Radom, 30.04.2005
Załoga Paweł 97 98 195
Kamiński Leszek 94 99 193
Wlazło Paweł 94 95 189
Kokoszkiewicz Marian 93 99 192
Kaśnicki Bogdan 93 97 190
Skibiak Dariusz 93 97 190
VI Wielkopolski Grand Prix  Leszno - Krzywiń  30.04.2005
Włodarczyk Remigiusz 93 100 193
I Edycja Ligi Strzeleckiej  Piła - Chodzież,  07.05.2005  REGION I
Kołodziński Jacek 94 97 191
I Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa,  07.05.2005  REGION II
Malinowski Waldemar 96 96 192
Szugajew Michał 94 100 194
Godula Mirosław 94 97 191
Montowski Zbyszko 94 88 182
I Edycja Ligi Strzeleckiej  Częstochowa,  07.05.2005  REGION III
Grabałowski Zbigniew 96 100 196
Kuzior Roman 94 100 194
Rybarczyk Andrzej 93 96 189
Ficek Michał 93 92 185
Puchar Prezydenta miasta Konina  Konin 14.05.2005
Skibiak Dariusz 97 98 195
Wlazło Paweł 93 100 193
Siegień Marek 93 96 189
Bąkowski Jacek 93 86 179
Tarnobrzeski Puchar Wiosny  Tarnobrzeg 21.05.2005
Załoga Paweł 95 100 195
Wąsowski Kazimierz 93 97 190
XVII Puchar Targów Poznańskich  Poznań - Antoninek 28.05.2005
Montowski Zbyszko 96 99 195
Szugajew Andrzej 94 99 193
Skowroński Edward 94 98 192
XXI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich Rzeszów,  04 - 05.06.2005
Montowski Zbyszko 97 99 196
Szerszenowicz Jacek 93 97  
II Edycja Ligi Strzeleckiej  Zielona Góra,  11.06.2005  REGION I
Jaślanek Michał 96 98 194
Siegień Marek 95 90 185
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów,  11.06.2005  REGION II
Montowski Zbyszko 95 99 194
Łakomy Wojciech 93 100 193
Malinowski Waldemar 93 100 193
II Edycja Ligi Strzeleckiej  Opole - Grudzice,  11.06.2005  REGION III
Dulęba Czesław 95 99 194
Kuzior Roman 94 100 194
Załoga Paweł 94 99 193
Ficek Michał 94 93 187
II Edycja Ligi Strzeleckiej  Tarnobrzeg,  11.06.2005  REGION IV
Górski Henryk 96 100 196
Kruszyński Dariusz 95 99 194
Brózda Łukasz 93 96 189
 IX Puchar Toruńskiej Katarzynki  Toruń - Glinki 18.06.2005
Isaryk Sergiej 93 98 191
Pawszyk Jarosław 93 96 189
V Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w Klasie Mistrzowskiej
Kuzior Roman 98 96 194
Jamróz Kamil 98 w barażu  
Radzimski Leszek 94 97 191
Ropiński Paweł 94 94 188
Jamróz Kamil 93 98 191
Korol Arkadiusz 93 95 188
Puchar Bałtyku  Koszalin - Wolica,  02.07.2005
Kotowski Sylwester 94 96 190
Skibiak Dariusz 93 98 191
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej   Katowice,  09.07.2005
Grabałowski Zbigniew 94 98 192
Załoga Paweł 93 100 193
Pluciński Marcin 93 98 191
III Edycja Ligi Strzeleckiej  Koszalin - Manowo ,  16.07.2005  REGION I
Kowalczyk Hubert 96 100 196
Kraiński Piotr 94 98 192
Grynia Jerzy 93 94 187
III Edycja Ligi Strzeleckiej  Olsztyn - Gutkowo ,  16.07.2005  REGION II
Szugajew Michał 95 100 195
Bieniek Tomasz 94 97 191
Karpiński Krzysztof 94 95 189
Godula Mirosław 94 95 189
Pilcicki Bogusław 94 39 133
Prill Tomasz 93 93 186
  III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice.,  16.07.2005  REGION III
Kamola Piotr 96 100 196
Kuzior Roman 95 100 195
Grabałowski Zbigniew 95 99 194
Wisiński Bartosz 94 97 191
  III Edycja Ligi Strzeleckiej  Kraków., 16.07.2005  REGION IV
Brózda Krzysztof 94 99 193
XXXVIII Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w Kl. Powszechnej,
23 - 24.07.2005 Bydgoszcz - Łącko
Brózda Łukasz 93 90 183
Bęćkowski Jarosław 92 99 191
Czerski Paweł 92 95 187
Nicpoń Tomasz 91 95 186
Kurząc Sławomir 90 100 190
Huminiak Tomasz 90 96 186
Rubiś Marcin 90 94 184
Puchar Jezior Mazurskich   Suwałki - Giżycko 30.07.2005
Szugajew Michał 95 100 195
Prill Tomasz 94 99 193
Pilcicki Bogusław 93 99 192
Puchar Opolszczyzny  Opole - Grudzice 06.08.2005
Kuzior Roman 94 89 183
Załoga Paweł 93 99 192
Daukszys Tadeusz 93 99 192
Bać Stanisław 93 99 192
 VI Memoriał Adama Kraińskiego  Gdańsk 13..08.2005
Łakomy Wojciech 97 99 196
Szerszenowicz Tomasz 95 99 194
Szerszenowicz Jacek 94 99 193
Nowicki Karol 93 100 193
Szugajew Michał 93 100 193
Montowski Zbyszko 93 98 191
Żymierski Lech 93 98 191
Jendrzejewski Tomasz 93 97 190
 XIV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna,  Olsztyn 20.05.2005
Turczyn Paweł 94 100 194
Pieszak Tadeusz 93 97 190
Lissowski Krzysztof 93 96 189
 Puchar Grodu nad Prosną,   Kalisz - Wolica 27.08.2005 
Kołodziej Piotr 93 81 174
VI Finał Ligi Strzeleckiej  Słupsk - Miastko  03 - 04.09.2005
Załoga Paweł 96 98 194
Kuzior Roman 95 95 190
Brózda Łukasz 93 96 189
 XXI Puchar Winobrania  Zielona Góra 10.09.2005
Isaryk Sergiusz 94 98 192
Kuzior Roman 93 100 193
Brózda Łukasz 93 99 192
Dulęba Czesław 93 99 192
Puchar Puszczy Kurpiowskiej  Ostrołęka 17.09.2005
Bać Stanisław 95 98 193
Załoga Paweł 94 100 194
Nowicki Karol 94 100 194
Turczyn Paweł 93 100 193
Nieradka Bogdan 93 97 190
Puchar Jesieni  Wrocław 24.09.2005
Dziurleja Mariusz 97 99 196
Załoga Pawrł 94 99 193
Włodarczyk Remigiusz 94 99 193
Zagórski Ryszard 94 87 181
Bać Stanisław 93 100 193
Puchar Dymarek Świętokrzyskich   Kielce 01.10.2005
Brózda Łukasz 95 100 195
Grabałowski Zbigniew 94 98 192
Załoga Paweł 93 99 192



Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.